• Nekvalitný tovar

Neodporúčam tento obchod

• originální zboží
    • ceny

S obchodem jsem spokojená. Zásilka přišla rychle a náramek je krásný. Určitě objednám znovu.

• ceny
    • každý týden nové zboží

V tomto eshopu jsem už objednávala potřetí. Balíček vždy přišel rychle a zboží bylo kvalitní. Jsem spokojená.

• skvělé ceny
    • přehledný eshop
    • uvítala bych větší výběr

objednávala jsem si náušnice Morellato, přišli za 3 dny v originálním balení s certifikátem za cenu, kterou jinde neseženu. Z mé strany maximální spokojenost

• Nekvalitní zboží, dle mého názoru neoriginalni.
    • Náramek Just Cavali se po dvou dnech nošení rozpadl
    • Nedoporučuji!

Nedoporučuji!!

Reakce obchodu DIVISSIMO

Sme licencovaný predajcom Just Cavalli a nemáme problém sa komukoľvek preukázať potvrdením licencie, čo samozrejme potrvrdí aj výrobca, naša spoločnosť sa nachádza aj v zozname autorizovaných predajcov s právom potvrdenia záručného certifikátu výrobcu. Ak ste s tovarom nebola spokojná, mohla ste sa obrátiť na nás v reklamačnom konaní. Katka za www.divissimo.sk

• HROZNÁ KOMUNIKÁCIA
    • ŠMEJDY VÝROBKY

2 x NOSENE NAUSNICE A Z OXIDOVALI. REKLAMACIA NEVYBAVENA.KOMUNIKACIA NA UROVNI SKOLKARA. OTRASNA SKUSENOST S TOUTOU PREDAJNOU.

Reakce obchodu DIVISSIMO

Nakoľko si nespomínam na žiadneho zákazníka, ktorý by nás kontaktoval s uvedeným problémom neviem sa k Vášmu hodnoteniu zodpovedne vyjadiť. Kedže za komunikáciu so zákazníkmi zodpovedám iba ja, skutočne si nemyslím, že s vysokoškoským vzdelaním ekonomického smeru mám vyjadrovanie na úrovni škôlkára. Naozaj ste nakupovali v našom obchode, alebo ste iba od konkurencie? Katka za www.divissimo.sk