rychlost, spolehlivost, ochota.....

• Rychle dodání

• Výborná a rychlá komunikace. Dostal jsem odpovědi na mé otázky.

Perfektní komunikace a vstřícnost k zákazníkovi.

• Přehledné, operativní, bezproblémové

Velmi dobrý obchod, doporučuji !

• skvělá komunikace

zboží dovezli hned druhý den po zaplacení, skvělá komunikace s obchodem

• Cena zohledňující nižší jakost

• Profesionální přístup

• rychlé jednání a vysvětlení odvozu starého spotřebiče

Již druhý nákup spotřebiče, vše bez problémů

• Prodej kvalitních notebooku a dobré ceny

-----

Velmi ochotné a milé jednání.

• spolehlivý obchod

Rychlý osobní přístup, příjemný, zboží důkladně zabalenou pro přepravu, vše pravdivě nafoceno, podrobně zdokumentováno.

• Velmi ochotný a vstřícný personál. Foto poškozeni u vybraných výrobků, vždy odpovídá skutečnosti. Nakoupili jsme již dvakrát a vždy jsme byli spokojeni.

bez problému

• Já osobně už raději ze strachu a obavy na tomto obchodě nakupovat nebudu. Koupil jsem Bluetooth reproduktor a místo něho mi dorazil vysavač. Zřejmě je vše v pořádku nebo se nic vlastně neděje. Já osobně, kdybych byl šéf obchodu, pídím se, proč se tento omyl stal a snažím se apelovat na to, aby se to už nestávalo. Zajímavé a zároveň hrůzné je, že v krabici, ve které byl vysavač, byla zároveň faktura na můj koupený Bluetooth reproduktor. Nechápu to, mezi inteligentními lidmi je běžné, že pokud budu balit do krabice vysavač, nepřidám taktéž do krabice fakturu na něco jiného, ale fakturu na onen vysavač. Jelikož jsem sběratel vášnivý vysavačů, Youtube: Mr Honz Official, tak jsem to neřešil a nechal jsem to být, protože mi přišel onen vysavač, měl jsem ho dva dny doma a po dvou dnech jsem ho musel vrátit s tím, že došlo k záměně balíků, prý údajně nějaký pán objednal vysavač a došel mu můj objednaný Bluetooth reproduktor. Je směšné, že měl v krabici u Bluetooth reproduktoru fakturu na vysavač. Z mého pohledu se to občas může stát, nechápu ty faktury v krabicích, musí to balit někdo neschopný, roztržitý, nevím, pochopil bych to pře vánoci, kdy každý honem nakupuje vánoční dárky a je šrumec, tak se klidně může stát, že dojde k záměně balíků, ale koupil jsem to v říjnu, tak nevím. Zřejmě to vypovídá o kvalitě a spolehlivosti obchodu. Když mi šéf obchodu zavolal a omlouval se mi, tak chtěl zároveň poslat vysavač zpátky a tvářil se v telefonu, jako, že se vlastně nic moc nestalo.

Neví, ale obávám se, že si koupíte zapalovač a dorazí vám místo toho šatní skříň s fakturou na zapalovač.

Reakce obchodu diskontni-nakupy.cz

Dobrý den
    Ještě jednou se zde omlouvám, ano je to jak pán píše...Opravdu objednal vysavač a přišel mu balík s reproduktorem. Pánovi jsme obratel poslali pro zboží svoz a jakmile zboží bude zpět pošleme správné nebo vrátíme peníze.
    Situace se stala tak že jeden člověk tiskne faktury a průvodní listy, druhy je dává do balíku a lepí na něj - ano tento člověk přehodil tyto průvodní dokumenty z jedné objednávky, Vaší - k jiné zásilce.
    Ještě jednou se Vám hluboce omlouvám, nebyl to náš záměr ani zlá vůle ale prostě lidská chyba, to se může opravdu stát. Přeji vám pěkný den...

• Bezproblémové jednání

Mohu jen doporučit.

Objednávala jsem zde poprvé a jsem spokojena. Zboží přišlo brzy a bylo doručeno v pořádku.

• měli přesně to co jsem hledal
    • cena produktu o dost nižší než jinde
    • rychlost vyřízení a doručení

Naprosto rychlá reakce a doručení objednávky. Nedá se nic vytknout.