• Spolehlivost, rychlá reakce.

rychlé, bezproblémové, dobrá cena

Ano si mě objednávky nevšimli ,po týdnu ,kdy jsem napsala email ,že nemám stále zboží ,mi zavolala paní s tím ,že již zboží není skladem

Reakce obchodu Diskontkrmiv.cz

objednala jste si produkt, který bohužel v okamžik Vaší objednávky zmizel z eshopu jako karta vyřazená. Setkala se tato nemilá situace. Proto náš systém Vaši objednávku neevidoval. Vše jsme Vám také vysvětlili telefonicky. Navíc jsme Vám nabídli alternativy k Vámi objednanému zboží. Ještě jednou se omlouváme za tuto situaci.

Pokud byste na nám nezanevřela, do další objednávky Vám dáme hodnotný dárek pro Vašeho mazlíčka.

Petr Ohlídal
    vedoucí zákaznické péče
    DiskontKrmiv.cz

+ Rychlost doručení.

• Rychlé dodání zboží

V obchodě jsem našla značku krmiva, kterou má můj pes rád, za přijatelnou cenu-

• rychle, podle objednávky, vše v pořádku

• Perfektně zabalené , utěsněné a ve velice kvalitním a pevném kartónu ! Takový způsob balení, u krmiv či steliva, jsem ještě neviděl !

Vše bylo dobré...

vše OK, došlo brzy, v pořádku, dobře zabalené

• Rychlost, přesnost a skvělá komunikace

Rychlost dodání

jen dobre

• Skvělý obchod, zboží okamžitě odesláno. Budu v obchodě nakupovat i příště.

v pohodě

OK