• Klamání zákazníků
    • Doba dodání

Tento obchod jednoznačně nedoporučuji. Na stránkách mají uvedeno - 100% zboží skladem, rychlé doručení.
    Po objednání zboží přišlo v zápětí potvrzení objednávky. Po dvou dalších dnech jsem musela kontaktovat e-shop já, abych se zeptala, kdy tedy budou zboží odesílat, že mají uvedeno 100% zboží skladem a že bych tedy předpokládala, že další pracovní den budou odesílat. A v tu chvíli mě paní konečně vyvedla z omylu. Zboží teprve po objednání objednávají z jiného eshopu > tzn. že nejdříve čekají, až jim jiný e-shop dodá a pak teprve odesílají. Takže jsem zažádala o vrácení peněz a s touto ulhanou firmou už nikdy.

Banda podvodníků a zlodějů.dejte si pozor.chtěl jsem vyreklamovat zboží a nemám jak zboží,tak peníze.nikdo nereaguje na e-maily.

Reakce obchodu Dilyamobily.cz

Dobrý den nejsme podvodnící fungujeme už přes 10 let občas se nám ztratí emil napište o co se jedná

Byl jsem spokojen s dodací dobou obchodu.

• Výhodu má e-shop jelikož prodává levné za dražší
    • Zboží nesouhlasí vydává se za něco co není pozor platíte za dražší dostanete levnější !!!!

Objednalo se zboží přišla jiná značka jiný typ v levnější kategorii ani popis ani obrazek neseděl k produktu. Bez jakéhokoliv upozornění poslali levnější a jiné zboží. Jako vážně? Vážně chcete lidi platit za něco co nedostanete ? Takže nedoporucuji. Zboží nevracime nevěříme že dostaneme peníze zpět. Tohle si e-shop dělá sám takovou špatnou reklamu. Ani omylem si už neobjednam když mě nepřijde to za co jsem platil. I v dnešní době se najdou neseriózní eshopy takže nejdřív čtu recenze

• Objednal jsem si sklíčko na ASUS Zenfone 3 Max (ZC553KL) - nesedí a ještě má vadu
    • Neodpovídají na reklamační email!

Zboží sice přišlo dobře zabalené a netrvalo to dlouho, ale hned po rozbalení bylo jasné, že ochranné sklo má naprosto jiné rozměry a vadu (pod slupovací vrstvou je nějaký bordel, který by určitě udělal velkou bublinu i po nalepení). V reklamačním emailu jsem požádal o vrácení peněz (zboží je nepoužité, jen rozbalené) nebo o výměnu za sklo se správnými rozměry (které jsem i uvedl), ale stále mi nepřišla odpověď ani vyjádření o přijetí/odmítnutí reklamace. Dle četnosti zdejších záporných recenzí se pravděpodobně odpovědi ani nedočkám. Nechávám to být, protože to bylo i s poštovným za necelých 200 korun, ale už si tam nikdy nic neobjednám.

• Neochota vrátit peníze za vrácené zboží.
    • Už přes měsíc čekám na vrácení peněz za zboží koupené přes e_shop. Marně samé výmluvy

Absolutně nedoporučuji. Neuznává reklamace která má být uznaná

• kvalitní displeje
    • velmi dobré ceny

• Nedostal jsem žádnou zpětnou vazbu o odeslaní objednávky.... Najednou prostě přišla....

zatím nic nepřišlo a ani se nikdo neozval v jakém stavu je objednávka bohužel

• Jako začátek super cena super potom vyřizuje potom odesláno a potom nic nic nic

Reakce obchodu Dilyamobily.cz

Pán uvádí cizí čísla i iniciály a objednává fiktivní objednávky na paní budeme podávat trestní oznámení

• Nelíbí se mě platit zboží před dodáním

Reakce obchodu Dilyamobily.cz

Zákazník si objednal zboží ani si zboží nevyzvedl a potom píše takovou recenzi

• Docela nerozbitně zabaleno a tedy plně funkční

• Výběr zboží, kvalita, rychlost
    • O žádné nevím

Díl splňuje to co je napsáno v popisku, po montáži velká spokojenost, obchod mohu vřele doporučit

• V pořádku
    • první nákup, takže zatím nic

Po upřesnění objednávky vše proběhlo v pohodě, rychle
    zboží zabaleno v celku dobře, komunikace v pořádku

• zastrašující chování pana majitele, zákazník je pro něho otravná veš, na kterou je potřeba pořádně zařvat a zastrašit ho, aby si příště raději u nich náhradní díl nekupoval, když tomu nerozumíz

Reakce obchodu Dilyamobily.cz

Dobrý den, myslím si , že Vaše recenze je neoprávněná a nepravdivá. Zakoupil jste u nás LCD , který jste přišel vrátit ve vaší zákonné lhůtě 14 dnů bez udání důvodu se slovy , že ho vlastně nepotřebujete. Samozřejmě na tohle máte právo a my bychom vám rádi vrátili vaše peníze a vzali si zboží zpět , ale pouze za podmínek , že zboží je nepoužité a ve stavu jakém jsme vám ho dodali. Bohužel LCD displej je použitý, nalepený (upatlaný od lepidla) ,odlepené ochranné nálepky a na první pohled se nejedná o naše zboží protože neobsahuje naše značení. Bohužel v takovém případě nelze vrátit zboží. Sám jste nakonec přiznal , že jste LCD použil a nalepil .Takže už hned od začátku jste nám lhal a zkoušel na nás podvodné jednání. Udělali jsme jediné, přijali LCD na reklamaci, kde prověříme i možnost že LCD není náš a dohodneme se na dalším postupu. A nezlobte se , nikdo na vás neřval. Pouze jsme se bránili vašemu lživému chování, dokud jste nepřiznal pravdu. Celá vaše recenze je irelevantní.

Objednané zboží nebylo k dispozici, ale obchod mě kontaktoval telefonicky a vyžádal si souhlas se zasláním stejné baterie jen s nepatrně nižší kapacitou včetně nižší ceny.

• rychlost a dostupnost cenova

OK super.

Muj prvni nakup, vse rychle a bez problemu.. Diky