• ochota (3)
  • nakoupil v obchodě Digipartner.CZ před 2 týdny

• Rychlé jednání
    • Příznivé ceny

S obchodem jsem velmi spokojen. Nakupoval jsem již několikrát a vždy bez problémů. V budoucnu se vrátím.

• nakoupil v obchodě Digipartner.CZ před 4 týdny

• Dobrá komunikace, přesné informace o produktu

Vědí, co prodávají, ochotně poradí i s instalací některých problémových aplikací do telefonu.

• nakoupil v obchodě Digipartner.CZ před 3 týdny

Telefon jsem si vyzvedl po předchozí domluvě v obchodu. Výborná komunikace s panem majitelem, poradil mi vše, co jsem potřeboval, jednoduše všechno proběhlo tak, jak by člověk očekával.
    Při dalším nákupu by tento obchod byl určitě mým favoritem.

• nakoupil v obchodě Digipartner.CZ před 3 týdny

• Prodejna v Prahe
    • Ochota
    • Pracovná doba

Doporučujem

• Slušné jednání
    • Rychlost dodání tovaru
    • Super ceny

Nenakupujem tu poprvé a vždy sem byla spokojená.

• Ochota řešit problém
    • Rychlost vybavení reklamace
  • nakoupil v obchodě Digipartner.CZ před 1 měsícem

• Komunikace se zákazníkem
    • Rychlost dodání zboží

• SUPER OBCHOD
    • RYCHLÉ DORUČENÍ
  • nakoupil v obchodě Digipartner.CZ před 2 měsíci

• Naprosto skvělý přístup, telefon na místě vyzkoušen, nevadi, že obchod nemá nalestená pozlatka,aby lákal zákazníky, zboží od nich je kvalitní a přístup 100%.
  • nakoupil v obchodě Digipartner.CZ před 2 měsíci

Velmi vstricny pristup, i kdyz jsem nakup telefonu resila na posledni chvili, dodali mi ho do dvou dnu. Skvela komunikace i behem vikendu.

• Kamenný obchod
    • Jednání rychlé a velmi slušné
    • Krátká otevírací doba

• Korektní jednání.

• rychlý kontakt
    • zboží OK
    • pekelná komunikace při vyzvednutí zboží, chtěli jim poslal SMS přesně v době kdy si zboží s mým pověřením manželka vyzvedává...

Asi kdo tam jde osobně , tak možná .. vyzvednutí kýmkoli jiným nedoporučuji..

Reakce obchodu Digipartner.CZ

Vážený pane Dupale, objednával jste zboží na s.r.o., kde jste jednatelem.
    Ihned po zaplacení, jsme Vám zaslali tuo zprávu:

"Zaplaceno , skladem v prodejně.
    Při převzetí bez ověření totožnosti bude požadováno ověření SMS kódem.
    Kód byl odeslán na číslo telefonu uvedené v objednávce.
    Při fyzickém převzetí kód zašlete z tel. čísla uvedeného v objednávxe na číslo 602110011."

Zboží jsme vydali na základě Vašeho požadavku manželce po prokázání totožnosti předložením OP.

Při dodávce zboží, které není zaplaceno v hotovosti, zasíláme každému zákazníkovi tuto zprávu, abychom se vyhnuli nutnosti své zákazníky lustrovat a požadovat po nich doklady.
    Tento způsob ověření používáme už přes rok k naprosté spokojenosti VŠECH ostatních zákazníků.

Je nám líto, že tuto výhodu, kterou ocení naprostá většina zákazníků, považujete za důvod, proč obchod nedoporučit, ale to je Vaše volba.

Přeji Vám krásné prožizí svátků, hodně úspěchů a hlavně zdraví.

Marek Procházka
    www.digipartner.cz

• Tradice a spolahlivost
    • Rozumná cena a dobrá kvalita tovaru

Jsem naprosto spokojen s tímto obchodem .

• Obchod v centru Prahy
    • Profíci. Vedí, co prodávají.
    • Fajn ceny
    • Moc krátká pracovní doba v obchodě

Tady jsem nikdy nešlápla vedle...

• fajn cena
    • malá rychlost
    • nepříjemné jednání

Reakce obchodu Digipartner.CZ

Váření Fojtíkovi, Vaše recenze mne opravdu mrzí, protože objednávku jsme se snažili vyřídit a vyřídili bychom ji dle dohody, kdybyste ji nezrušili. Nemůžeme za to, že jste objednávku koncem listopadu nepotvrdilii včas a my zboží nemohli poslat. Bylo uvedeno nesprávné tel. čísklo, kde se nebylo možno s nikým spojit.

e-mail od nás:
    26/11/2018 - Zákazník odmítá příchozí hovor.
    Pro potvrzení objendávky a ověření kontaktních údajů volejte obratem tel. 602110011.
    /více objednávek se shodnou adresou elektronické pošty, různé produkty a fakturační kontakty - prozatím pozastaveno - neověřeno/
    Převis poptávky, hrozí doprodání. "

Když jste se nám následně ozvali, bylo zboží už vyprodáno, ale i tak jsme Vám slibili, že ho do vánoc dodáme.
    Došlo sice k prodlení v dodávce, ovšem o tom jsme Vás s předstihem infoemovali emailem, protože telefon nikdo nebral.

e-mail od nás:
    29/11/2018 Vážený zákazníku, zboží prozatím nebylo naskladněno, ale dodávka nebyla distributorem odřeknuta.
    Došlo pouze k prodlení z důvodu momentálního přetížení distribučního a logistického skladu dodavatele.
    V nejbližší době Vás budeme informovat telefonicky."

Ani minulý týden se nám na číslo v objednávce nepodařilo dovolat, ovšem volala nám paní Fojtíková z jiného čísla, protože jste ve škole a telefon brát nemůžete. Požádali jste o změnu tel. kontaktu, což jsme vyřídili.

Předmět: Re: DIGIPARTNER.CZ - Aktualizace objednávky 1615
    Datum: Wed, 12 Dec 2018 10:02:26 +0100
    Od: xxxxx Fojtík <jxxb.foxxx@xxx>
    Komu: DIGIPARTNER.CZ <obchod@digipartner.cz>

chtěl bych nahlásit změnu telefonního čísla na 7x3xxxx0.
    Mockrát děkuji.
    S pozdravem, xaxxx Fojtík

Ani v pátek 14.12.2018 se nám nepodařilo dovolat se na nové číslo, protože telefon, světe div se, nikdo nebral.

e-mail od nás:
    14/12/2018 7x3xxxx0 - na tel. čísle se nikdo nehlásí.
    Kontaktujte nás prosím co nwjdříve ohledně Vaší objednávky.
    Nejsme sto vyřídit ji bez telefonického kontaku, abychom upřesnili dodací podmínky, variantu produktu a cenu."

A v sobotu 15.12. jste objednávku zrušili:

Dne 15.12.2018 v 18:32 xxaxxx Fojtík napsal(a):
    > Dobrý den,
    > ruším objednávku 1615. Děkuji za spolupráci a přeji pěkné Vánoce.
    > S pozdravem, xxxxb Fojtík

Zrušení objednávky jsme Vám potvrdili. Opravdu Vaše hodnocení beru jako nefér a osobně se mnne dotýká, protože jsme Vám chtěli vyhovět a udělali jsme pro to maximum. I tak Vám předji pěkné svátky.
    Procházka
    www.digipartner.cz

• Rychlé vyřízení objednávky

Perfektní přístup a rychlé vyřízení objednávky ....mohu jen doporučit

• nakoupil v obchodě Digipartner.CZ před 3 měsíci

• Osobní vyzvednutí, poradenství na místě...

Zboží skladem, levnější než konkurence. Přesto, že jsem četl nějaké negativní komentáře, tak všem doporučuji... Bohužel je to malý obchod, ale češi vyžadují služeb velkého obchodu, jenže zaplatit to nechtěj... Takže kompromis a pokoru při nakupování. Pěkný den Pospíšil

• nakoupil v obchodě Digipartner.CZ před 3 měsíci

Jsem velice spokojený,ihned po objednání se se mnou tel.spojili a dojednali termín dodání.Vše proběhlo k mé spokojenosti.
    Tento obchod budu preferovat.