• Rychle připraveno na prodejně
    • Dobrá komunikace s prodejcem

Velká spokojenost s obchodem.

• Dobré ceny
    • Objednávka byla hned vyřízená

Velká spokojenost, už po několikáté.

• Nabídka, rychlost objednávky a vyzvednutí
    • Z mého pohledu jen to, že obchod se zavírá brzo.

• Kvalitní produkt
    • Rychle vyzdvihnutí v obchodu
    • Ceny

Jsem spokojená s tímto obchodem.

• Rychlé vyřízení objednávky

Zboží bylo za dobrou cenu hned v krámě nachystané.

• dobré ceny pro plátce DPH
    • potvrzení objednávky telefonicky

Žádný problém zde nakupovat i na firmu.

• Zboží bylo ihned k dispozici
    • Nejlepší cena s možností odpočtu DPH

Celková spokojenost s obchodem.

• Cena, rychlost dodání
    • Balíček přišel dobře zabalený
    • Odpočet DPH

• Příznivá cena
    • Zboží bylo ihned k mání

• Vstřícné profesionákní jednání
    • Ochota

Pomohli vyřešit problém, i když méli dovolenou.

• Problém s vyřízením reklamace

Celkově jsem s obchodem spokojen, zboží za skvělou cenu bylo odesláno rychle a vše proběhlo v pořádku.
    Telefon se bohužel dost často restartuje, v praxi je nepoužitelný. 2x jsme ho reklamovali a dostali jsme pouze vyjádření servisu, že se závada neprojevila..
    Takže v podstatě jsme museli 2x telefon od začátku nastavit vč. všech aplikací, bank a.t.d., což je strašný oser. Pak třeba den dva funguje a pak začne blbnout, sekat se a restartovat. Takže mít po ruce další mobil aby byl člověk schopný nahrát co to dělá v tu pravou chvíli.. pak zase hard reset, znovu nakonfigurovat náhradní telefon (který taky nemusí mít každý hned k dispozici).. poslat do servisu a zase dokola. Potřetí to už nehodláme absolvovat, požádal jsem o odstoupení od smlouvy a vrácení peněz z důvodu, že závada nebyla odstraněna do 30 dní od reklamace a k tomu se už borci nemají... OK, pochopil bych, že se autorizovanému servisu chyba napoprvé neprojevila. Nám taky telefon běžel 1-2 dny bez problémů a takto dlouho to tam určitě nikdo netestuje..
    Tak si ten telefon týden ho používejte sami až Vám ho potřetí pošlu a uvidíte, že videa se závadou, která jsem Vám poslal nejsou FAKE.
    A pokud by byl náhodou opravdu v pořádku, tak ho můžete prodat malinko levněji jako rozbalený.. pořád lepší než řešit problémy s nespokojeným zákazníkem a mít negativní hodnocení na heurece.

Reakce obchodu Digipartner.CZ

Dobrý den, jen pro upřesnění, a aby i ostatní věděli:
    Závadu jsme ani napoprvá nezjistili, protože se při testování neprojevila, napodruhé stejnou závadu nezjistil ani autorizovaný servis výrobce Samsung, o čemž jste dostali protokol. Osobně se domnívám, že problém může být právě v aplikacích, které používáte, když se objevý právě po nějakém čase používání a nám ani autorizovanému servisu se neprojevil.

Pokud jde o Vaše chování, jen zde odcituji z 2 Vašich zpráv, takhle se opravdu problém řešit nedá.
    "Dne 04.08.2022 v 14:36 Ing. Jakub Mxxxa - G--- Br----s, s.r.o. napsal(a):
    > Prosimvas nevymyslejte picoviny a vysvetlete mi jak je podle vas mozne ze se to porad resetuje. Mate to i nahrane na videu. Nebo mi chcete rict ze jsem si to vymyslel a ze video je fake? Ja fakt nemam naladu to na potreti posilat do servisu kde mi zase napisou ze se jim to zrovna neprojevilo"

a potom
    ,,,
    "Dne 04.08.2022 v 15:33 Ing. Jakub Mxxxxa - G--- Br----s, s.r.o. napsal(a):
    > Dobrý den,
    > i když nerad, udělil jsem Vám špatné hodnocení na heurece. V případě vrácení peněz budeme ochotni negativní hodnocení stáhnout.
    > s pozdravem
    > Jakub Mxxxa"

Nic bohužel nevymýškíme a o tom, jestli má zařízení vadu, nebo je problém způsoben jinými okolnostmi je nejlépe schopen posoudit právě autorizovaný servis výrobce. A o tom, jestli je Vaše hodnocení objektivní, ať si udělá obrázek každý sám.

• Telefon byl ihned k dispozici
    • Nízká cena

• Dobré ceny

• Komunikace při potvrzení objednávky

Celkově dobré jednání

• Vše OK, ochotné jednání

• Skvělá komunikace a rychlé dodání zboží.