• Špatná komunikace
    • Nepravdivé údaje na stránkách

Po potvrzení objednávky se nic nedělo, 3 mé maily bez odpovědi. Potvrzení objednávky odkazuje na jiný eshop, kde svou objednávku neuvidíte. Telefon nikdo nezvedal. Až na SMS majitel reagoval, že toto zboží už nedodávají (stále se ukazovalo být skladem i 4. den po objednání). Pak následovalo několik zpráv s výmluvami (inventura, lékař ...), a navíc vyložené lži, že veškeré informace jsou na stránkách. Tam se ale začaly objevovat až v průběhu naší komunikace. Další lež, že mi už vrátili platbu předchozí den. To už jsem pohrozil ČOI. Teprve pak mi byla platba vrácena. Žádná omluva, nic.

Zboží bylo zaplaceno a vůbec nedorazilo. Obchod vůbec nekomunikuje, neberou telefon, na zprávy nereagují. Za mě už nikdy, znaky podvodného e-shopu.

Dobrý den p. Víťo
    Objednal jste si 3 kusy raket, koším vás upozornil, že skladem máme jen 2 kusy. Dále jsme vás informovali že po naskadnění 3 kusu bde zboží obratem odesláno. Proto nechápeme vaši rezenzi. S pozdravem Digimodely

14.5. objednáno a zaplaceno a dnes 26.5. stále nic

• přišlo jiné zboží, než jsem objednal

• Nekomunikace, nedůvěryhodnost

Nekomunikují, telefony neberou absolutně neschopní

• nevím zatím o žádných výhodách
    • nevím

nedoporučuji

• Absolutně žádná komunikace ze strany obchodu, když chci reklamovat zboží!!!!

Dobře si rozmyslete koupi dražšího dárku nebo čehokoliv dražšího, protože ze strany obchodu není žádná komunikace, pokud chcete zboží vrátit, protože je nefunkční nebo rozbité!!!!!

• inzeruje zboží skladem, které asi vůbec nemá

Nespokojenost, ačkoliv zboží inzerováno skladem, objednávku zrušili, že zboží již není, ale zboží na stránkách zůstává skladem, jen upravili cenu.

• Nedostatečný přehled o skladových zásobách

• Zbozi nebylo skladem ikdyz ho obchod nabizel jako dostupny. Po dvou dnech objednavku zrusil bez snahy zbozi naskladnit ikdyz ho ma stale v nabidce na webu vedeny jako skladem.

Váha nedorazila a prodejce se ani neozval.

Dobrý den
    Dle dnešního telefonického hovoru máte váhu na předobjednáku budeme tedy expedovat na vaši adresu ihned po naskladnění dle dohody. Nerozumíme tedy Vaší recenzi. S pozdravem Tým Digimodely.cz

• Široký sortiment, dobré ceny.
    • Chybí telefonický kontakt

Bohužel zboží dorazilo neúplné a polovina věcí chyběla.
    Není telefonický kontakt a na dva odeslané maily, kde jsem o problému napsal, mi neodpověděli.

• Objednal jsem si zboší a došla polovina přitom jsem vybíral položky co jsou vedeny ...skladem

Komunikace žádná na imail neodpovídají

• Zaujímavá ponuka tovaru.
    • Nezodpovednosť pri komunikácii so zákazníkmi a neschopnosť pracovníkov skontrolovať si dodaciu adresu v objednávke.

Ja obchod určite neodporúčam. Pokiaľ sa vyskytne nejaký problém a Vy sa ich pokúsite kontaktovať prostredníctvom e-mailu, je možné že problém nevyriešia, z dôvodu nezodpovedosti z ich strany. Nie sú totiž schopní skontrolovať detaily objednávky. (Moja skúsenosť)

Reakce obchodu DigiModely.cz

Dobrý dne. Je nám líto avšak chyba nastala na Vaší straně jelikož adresa se nenacházela na území české republiky ale na slovensku. Neorzumíme tedy Vaší recenzi. Digimodely.cz

• Neprislo mi potvrzeni/zruseni objednavky ani zbozi a to ani po opakovanych tel. urgencich, absolutni nezajem...

Reakce obchodu DigiModely.cz

Dobrý den. Volali jsme vám ihned v den objednání jelikož jste udělal v objednávce chybu bohužel jsme se vám nedovolali proto bylo, dle telefonické dohody s vámi den předtím vámi objednané zboží připraveno na výdejním skladě jak jste si přál a zboží bylo připraveno k vyzvednutí déle než týden. Jelikož jste si zboží dle dohody nevyzvedl byla objednávka zrušena jelikož jsme měli za to, že jste o zboží ztratil zájem. Tým Digimodely.cz

• Byla tam sleva na danný model!
    • Na obchod není přími tel. kontakt!
    • V servisu nezkontrolovali vše!
    • Poslali mi nefunkční nabiječku!
    • Tvrdili že neumím zpárovat vysílač!

Myslel jsem že ušetřim dvě, tři stovky, byl jsem najivní!! K danému modelu jsem si koupil náhradní baterii, která byla vybitá + u modelu byla baterie vybita. Chtěl jsem je nabít ale nenabili se, tak jsem vše poslal na zpět do - W COMPANY, kde to poslali do servisu. Model mi poslali na zpět s vyjádřením že: model je v pořádku, vše je v pořádku, baterky nabili a že jsem neumněl zpárovat ovladač s modelem! Zapojil jsem baterie a ono to asi pět min. jezdilo, než se baterie vybila. Dal jsem ji nabíjet, nabíjela se asi 24h. a nenabila se, tak to tam asi znovu pošlu za 142kč ať mi zas nabijou baterky :-)??? NO prostě nezkontrolovali nabiječku která nenabíji!!! A to mi slibovali že mi poštovné proplatí na zpět a skutek utek!!

Reakce obchodu DigiModely.cz

Dobrý den. je nám líto, že nejste spokojen s naším obchodem jako 96 procent zákazníků před vámi avšak pokud by jste postupoval ve třech jednoduchých krocích dle návodu jistě by jste model spároval s vysílačem zcela bez obtíží. Modely je nutno párovat aby spolu s vysílačem komunikovali nejde totiž o rc hračku, ale o rc model. Vaše reklamace nebyla uznána jelikož model byl ve stoprocentním stavu a funkční a jen jste zřejmě omylem nastavil na vysílači nulové výchylky, proto se nic nedalo řídit. Taktéž je uvedeno v manuálu. Doporučujeme Vám jej v klidu si jej pročíst krok po kroku. Tým Digimodely.cz

• Žádné!Odalování dodání zboží, celní, v pondělí dodají... Je sliby, ale slibem neurazíš...
    • Slabinu má pouze tu, že schrábnou peníze a slibují nemožné dodání.

Pro ostatní!To bych doporučoval nenakupovat!!!!

Reakce obchodu DigiModely.cz

Děkujeme Vám za kritiku avšak pokud si objednáte zboží na předobjednávku ze zahraničí jiná možnost skutečně není a myslím, že je logické, že dodací lhůta je zde delší. Mimo jiné zásilka byla odeslána dle příslibu 6.6.2014 doručována českou poštou. Číslo zásilky jsme vám odeslali na email. I tak se těšíme na další nákup. WWW.DIGIMODELY.CZ