• nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 3 měsíci

Ok

• nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 3 měsíci

rychlost, spolehlivost

• nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 7 měsíci

nemám zkušenost s tím to obchodem, kupoval jsem zde poprvé a mohu říct že vše proběhlo naprostém pořádku včetně dopravy !!!
    11.12. objednáno, 12.12. odesláno, 13.12. doručeno

• nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 1 rokem

Byl to první nákup a nemám výhrad. Byl jsem mile překvapen, protože to byl jediný obchod, který měl požadované zboží na skladě a neobjednával ho teprve u dodavatele.

• Šíře sortimentu, nízké ceny
    • Objednal jsem si cca 15 věcí, všechny byly vedeny skladem. Zaplatil jsem převodem z účtu. Když jsem otevřel zásilku, nejdražší věc tam chyběla a na faktuře bylo u položky rukou dopsáno rezervace. Po telefonu mi bylo řečeno, že položka bude cca za měsíc. Nebyla a stále není. Bylo mi řečeno, že mohu zaslat email s číslem účtu pro vrácení peněz. Posílal jsem ho již dvakrát. Zatím žádná odpověď.

Bohužel firma nepůsobí důvěryhodně. Jsem zvědav, kam až to nechají dojít.

• nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 1 rokem

• přišlo jiné zboží, než jsem objednal

• nic!!!
    • Neví co mají nebo nemají na skladu
    • Mají na stránkách neskutečnej bor*el!
    • Objednal jsem si produkt, za dva dny mi přišel email že objednávka byla zrušena.
    • Ani jedno omluvné slovo NIKDE

Neskutečné neprofesionální chování ..

• Dobrá cena

První nákup, zboží v pořádku, jsem spokojený

• příjemné ceny, komunikace
    • na webových stránkách je uvedeno zboží skladem, k ditribuci však Corally kolo s pneu Attack 1:10 EP Touring 32Shore asfalt (4) nebylo dostupné.

v případě naskladnění zboží, které bylo součástí objednávky a nebylo dodáno, kontaktovat kupujícího, zda má zájem o dodání zbytku objednávky

• Platil jsem prevodem na ucet a zbozi prislo za 3 pracovni dny a komplet, takze jsem spokojeny, navic maji velmi nizke ceny.
    • Jedine co bych jim vytknul, bylo to, ze pri telefonatu na jejich infolinku na mne telefonni operator zvednul hlas, byl proste trochu hruby, ale to je v podstate detail.

Spolehlivost, rychlost.....

• žádné
    • Nekomunikace, nedůvěryhodnost

Nekomunikují, telefony neberou absolutně neschopní

• rozměry, které potřebuji

• nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 1 rokem

• nemáte propojeno číslo zboží s číslem ppl - špatná komunikace mezi obchodem a ppl

záleží na lidech. Pán byl moc milý a zavolal zpět s informací. Paní mi hned neuměla poradit.

• nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 2 lety

• nevím zatím o žádných výhodách
    • nevím

nedoporučuji

• nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 2 lety

• Absolutně žádná komunikace ze strany obchodu, když chci reklamovat zboží!!!!

Dobře si rozmyslete koupi dražšího dárku nebo čehokoliv dražšího, protože ze strany obchodu není žádná komunikace, pokud chcete zboží vrátit, protože je nefunkční nebo rozbité!!!!!

• nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 2 lety

• inzeruje zboží skladem, které asi vůbec nemá

Nespokojenost, ačkoliv zboží inzerováno skladem, objednávku zrušili, že zboží již není, ale zboží na stránkách zůstává skladem, jen upravili cenu.

• nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 2 lety

• Nedostatečný přehled o skladových zásobách
  • nakoupil v obchodě DigiModely.cz před 2 lety

• Nedodal návod k obsluze v ČJ, originál anglický byl zastaralý, popisoval starší ovládací jednotku

Průměrný

doporučuji , spokojenost