• rychlé a profesionální jednání
    • super cena
    • zboží určené pro český trh
    • zboží jsem měl druhý den doma
    • plná záruka 2 roky i při koupi zboží na firmu
    • žádná není

Velmi dobrý a ochotný prodejce, mohu jen doporučit.

Vždy spokojen!

• Profesionální přístup a poradenství
    • Rychlé reakce

Vřele doporučuji.

• Kvalitní shop s přidanou hodnotou recenzí na www
    • slušný aktivní přístup

mohu jen doporučit

• Naprosto vyborna profiprodejna i pro amatery.

Doporucuji!

• vtipně poučné rozbory a testy kamer
    • diskusní články
    • šíroký sortiment
    • dohoda o osobním vyzvednutí objednaného zboží neproběhla zrovna dle dohody

obchod je dobrý, s aktivním přístupem k zákazníkovi
    zdařilé recenze výrobků
    obchod rozhodně mohu doporučit

• Profesionální přístup a ochota
    • V nabídce i produkty, které se v ČR hůře shánějí

V tomto obchodě jsem kupoval světlo a mikrofon ke kameře s příslušenstvím. Vše přišlo včas a v pořádku, moje zkušenosti jsou tedy dobré.

• specialisti kterí ví co prodávají *****
    • odborné recenze produktů

tuto prodejnu mohu doporučit

• Přehledné a srozumitelné rady ohledně foto a kamer.

Znám velmi málo takových obchodů-spokojen

• Profesionální znalosti personálu o prodávaném zboží, předvedení zboží i když jej zatím nechcete kupovat a ochota poradit tak, aby jste se orientoval v produktech za kterých chcete vybírat.
    • Nemám žádné proti.

V obchodě jste zákazník a tak, je také s Vámi jednáno. Obchod hodnotím velmi kladně a doporučuji v něm nakupovat.

• Lidský přístup
    • ochotně odpovídají na dotazy
    • Kamerám rozumí
    • redukce z jejich vlastní tvorby jsou nekvalitní. Koupil jsem 3 a všechny se rozpadly. Prodavač se mi přiznal, že tam byla špatná lepící směs, nicméně další (špatné) redukce prodávali dál (protože jsem si za nějakou dobu koupil další a měla tu samou vadu).

Dobrý obchod, možnost se na kameru podívat, zeptat. Vytváří zajímavé recenze

• vysoká profesionalita
    • věcné a objektivní testy a recenze výrobků
    • ochota a příjemné osobní jednání
    • možnost předvedení a zaškolení
    • podělí se o osobní zkušenosti a rádi poradí
    • dostupnost prodejny
    • bombastické "LEGO město" za výlohou ;-)

Obchod mi již při výběru produktu poskytl dostatek potřebných a fundovaných informací, abych si mohl správně vybrat.
    Ze stránek, uveřejněných recenzí a i z přímého osobního jednání je zřejmé, že se nezabývají "jen" obchodem, ale že jsou zde "HLAVNĚ" ochotní odborníci se zájmem o obor připravení kdykoliv poradit a pomoci zákazníkovi přesně v tom segmentu, kde se nachází. Aby byl s tím co si koupí spokojen.
    Odcházel jsem s pocitem, že mám pro své potřeby to nejlepší zařízení a ještě za výbornou cenu. A ten pocit stále trvá.
    Nákupem v tomto obchodě neprohloupíte!

• zboží s dobrým poměrem kvalita / cena
    • přišlo v pořádku - faktura, návod, bezpečný obal...

spokojenost

• U Jelínků mi zboží jenom nepodají, ale skutečně prodají včetně kvalifikovaného odborného výkladu a chytrých rad.
    • Dobře na mě působí jejich nezakrývané fandovství.
    • Nejsou to teoretici, ale zkušení praktici.
    • Zboží (a to pořádný sortiment!) mají přímo fyzicky v regálech a mohu si ho ihned vyzkoušet.
    • Cesta do Brna je pro mě dost daleká.
    • Přesto, že jejich internetový obchod funguje bezchybně a rychle, osobní kontakt je nade vše.

Rád nakupuji u odborníků, kterým mohu důvěřovat.
    Sami aktivně fotografují a natáčejí, takže vědí, o čem mluví.
    Rád čtu skvělé recenze na jejich www stránkách.
    Pomáhají mi lépe si ujasnit, co opravdu potřebuji a co ještě musím oželet.
    Jelínkovci sledují světové noviny a nenechávají si je pro sebe.
    Jel jsem na dovolenou, telefonicky jsme se dohodli a já se cestou zastavil u Jelínků jen si vyzvednout dobře nastavenou kameru a k ní naformované a hlavně nabité akumulátory.
    Obchod doporučuji, protože chlapům nejde jen o to prodat za každou cenu. Chtějí spokojeného zákazníka, který se bude vracet. V mém případě se jim to daří skvěle.

• Rychlé dodání zboží
    • Kvalifikovaná podpora po telefonu i mailem
    • Rychlé odpovědi na mail
    • Ochotná pomoc s výběrem zboží
    • Kvalitní recenze

Jeden z nejlepších internetových obchodů pro amatérské i profesionální kameramany u nás.

• - profesinální recenze
    • - dobré ceny a prodej ověřených produktů a doplňků
    • - žádné bludy, ale jenom praktické zkušenosti
    • - velmi dobrá komunikace
    • - diskuse na úrovni a hlavně k věci
    • - velmi dobrá podpora
    • - nic, až je to k nevíře

Rád bych upozornil na skvělé recenze. Recenze produktů a doplňků jsou odrazem zkušeností, porovnávají produkty časem a zkušenostmi. Recenze jsou psány s humorem a příjemně se čtou. Škoda, že jich niní více :O( Dále bych upozornil na diskuse, kde najdete partnery, kteří vám pomohou řešit jakýkoliv problém. Diskuse jsou plodne a vždy k věci. Videokamery.cz je obchod, který vám nabídne vše, co určitě budete potřebovat. Options, které nabízí obchod, jsou odzkoušené praxi. Obchod doporučuji. Luboš Ostrava

• Velmi ochotní a milí lidé.
    • ---

Pokud bude potřeba - v budoucnu se na ně vždy rád obrátím, ale stejně tak mohu doporučit i jiným lidem.

• Jsem plně spokojen

Rychle dodani bez zavad

• Doporučuji. Vsřicnost, odbornost a něco navíc zde vždy najdete.
    • Není

• velice jsem spokojen.rychle jednani.kvalita.dekuji

jen sama pro