• Přehlednost, rychlost, cena

Vše bylo rychlé a bez problémů, ceny jsou super

• rychlost dodání
    • cd-klíč dodaný e-mailem byl hůře čitelný a na první pohled vypadal jako hodně špatný scan nějakého kousku papíru (tzn. na první pohled jsem se obával věrohodnosti)

• Dobrá cena, rychlé dodání.

Klíč na hru dorazil do deseti minut. Navíc byl cenově nejvýhodnější ze všech obchodů s digitální distribucí. Doporučuji.

• Po zaplacení klíč přišel obratem.
    • netuším

Nákup za super ceny a klíč obratem.

• cena a rychlost
    • nevím

vyhovovala mi cena.
    nikde jsem nenašel levněji.

• rychlost dodani, cca do 4 minut

obaval jsem se, zda dorazi el. klice, ale nez sem stacil zapnout mailoveho klienta, uz jsem mel vse potrebne na mailu.

No problemo

• rychlost dodavky

• objednával sem v neděli večer po 11hodině, klíč dorazil do 10 minut, plus dobrá cena pokud člověk nechce krabicovou verzi

dodrželi to co slíbili, rychlý obchod

• Nízká cena
    • Pohotové dodání
    • Trochu nepřehledné stránky, ale nic strašného.

Výborná alternativa k ostatním obchodům. Pokud vám nevadí, že nemáte v ruce krabicovou verzi vaší hry, je to jasná volba.

• Platba kartou
    • Slabsi popis hier

Zisiel by sa detailnejsi popis hier. Kupoval som WoW datadisk ale nepisali tam ci je to US alebo EU len jazyk Anglicky co velmi vela nepovie tak som si nebol isty no nakoniec to bolo EU takze spokojnost :)
    Inac ziaden problem kluc dorazil ihned.

Reakce obchodu Digihry.cz

v nadpisu hry je uvedené, že je to verze EU a v popisu hry je napsané - Tato karta Vám zajistí přístup na 2 měsíce na oficiální evropské servery World of Warcraft,

• nákup on-line = ihned
    • O produktu neposkytuje všechny informace. Po nákupu a pokusu o instalaci to najednou vyžaduje 64 bitovou verzi systému. Jako amatér nevím, o co jde. Nyní řeší můj IT kamarád, ale takto si prodej zboží opravdu nepředstavuji. Dále po kliknutí na odkaz ( origin ) se objeví "anglické" stránky - v návodu jsou stránky české - češtinu není možné zvolit. Pokud to nepůjde na náš počítač, pokusím se zboží vrátit, pokud to nebude možné, obrátím se na dalšího kamaráda - advokáta s prosbou o radu, případně požádám o radu právní poradnu časopisu dTest.

Pokud nejste počítačoví experti, nedoporučuji nakupovat přes tento obchod. Různé zboží už jsem nakupoval od různých dodavatelů ( microsoft, Dell, . . . ) a vždy bylo vše v naprosté pohodě i pro mě = IT amatéra.

Reakce obchodu Digihry.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste nespokojený se zakoupenou hrou. Minimální konfigurace PC nemáme povinnost zobrazovat. Pokud jste si nebyl jistý, stačilo nás kontaktovat, rádi poradíme. Neovlivníme v jakém jazyce má společnost Origin prezentaci, v návodu nejsou webové stránky, ale platforma Origin, která je do češtiny lokalizovaná. Hodnocení kvality komunikace 1 hvězdičkou je zavádějící, protože jste nás nekontaktoval.

• Mega rychlost dodávky.

• velmi rychky nakup elektronickych licenci

Licecni klice do hodiny po platbe, lepsi cena nez u oficialniho distributora(alespon v mem pripade)

• Jednoduchost, rychlost, spolehlivost.
    • Nevím o nich.

Doporučuji zde nakupovat.

• Rychlé dodání, skvělá komunikace

• výběr placení a produktu

prima

Celková spokojenost, obchod doporučuji