• rychlost, přehlednost , komunikace dobrá, rychlé spojení. bez problémové

viz výše + kvalita

• cena,vyber

Perfektní doporucuji

• rychlá a spolehlivá komunikace.
    • sortiment.

Po emailovém dotazu, který byl do jednoho dne vyřízen, jsem objednal. Pak bylo ještě telefonicky potvrzeno a za dva dny jsem měl balík na poště.

• Po té co jsem vybral zboží a spojil se s dodavatelem běželo vše velmi rychle.
    • Zatím jsem slabinu neodhalil a myslím,že ani neodhalím.

Zatím jsem velmi,velmi spokojen.zboží jsem ještě nepředal(prsten) a bohužel to bude teprve po uplynutí čtrnácti dní.Takže pokut bude i pak vše v pořádku(např.výměna velikosti) budu velmi,velmi,velmi spokojen.

jsem spokojena

• Dobrá komunikace
    • Při žádosti přednostní vyřízení
    • Dobrá kvalita produktu
    • Při dražším nákupu malá sleva a dárek
    • Uveden čas dodání k zákazníkovy ne do obchodu (Aspoň pro mě platilo přes DPD)

Reakce obchodu Diamantové šperky

Děkujeme za reakci, Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

• přehlednost, množství nabízeného zboží, cen
    • nevím o žádných

• Přehledný e-shop
    • Dobrá komunikace a dohoda
    • U prstenů bych uvítal velikost

Obchod i komunikace Ok, pouze dopravce není příliš flexibilní a tak dodnes nemám zásilku.

• přístup, cena
    • lepší vyzualizace na www

jsem spokojen s nákupem

Děkujeme za hodnocení

• Přehlednost stránek, vyborná selekce dle sortimentu, komunikace, rychlost, serióznost
    • toto byl první nákup a vše bylo OK, proto zatím nemohu uvádět slabiny!

Velice profesionální serózní přístup, rychlost, komunikace, důpvěryhodnost, příjemné vystupování. Pokud se rozhodnu pro další nákup, určitě opět budu hledat u Vás.

• Skvělé zboží a rychlá komunikace.
    • věci označené jako skladem nejsou skladem (drobný nedostatek)

Je potřeba většinou počítat s cca 14 dny dodací lhůty. Myslím si, že by to mělo být jasněji uvedeno na webu. Poučen z předchozího nákupu jsem už nebyl překvapen. To je ale jenom drobná vada na kráse. Určitě obchod doporučuji, výrobky jsou opravdu skvělé.

Děkujeme za reakci.
    Protože jsme zároveň velkoobchod a výrobce, mohou být některé produkty opravdu zrovna vyprodány. Materiál máme vždy skladem, můžete vybrat barevné provedení zlata. Po dohodě se snažíme maximálně vyhovět potřebám klienta a zároveň při dodržení nejnižších cen také držet vysokou kvalitu našich výrobků. Děkujeme za Váš opakovaný nákup.

• Skvělá komunikace
    • Ani drobná změna objednávky nebyla problém

• Šíře a přehlednost nabídky sortimentu .
    • Nezaznamenal jsem

S tímto obchodem jsem byl velice spokojen. Dobrá komunikace a solidní jednání. Všem mohu vřele doporučit .

• Rychlé jednání maximální vstřícnost

neznam

tento obchod bych velice rada doporucila ostatnim i z duvodu toho, ze me vybrane prvni zbozi nebylo skladem a pani byla velice ochotna a hned me obrat odeslala meil s jinym podobnym zbozim. z tohoto zbozi sem si razem vybrala i ceny jsou velmi prijatelne. dekuji za krasny dar pro mou dceru

• na webu je spousta zbozi skladem, realita je trosku jina...

Reakce obchodu Diamantové šperky

Ano to je pravda, máme materiál a někdy prostě musíme šperk kompletovat protože zrovna není vyroben. Některé kombinace velikostí nebo šperků opravdu musíme dovyrobit. Jedná se o velice drahé zboží, ale snažíme se zákazníkovi vyjít maximálně vstříc.

• solidní výběr zboží
    • rozumné ceny
    • dárek k objednávce

V obchodě jsem nakupoval poprvé a jsem spokojen.

• velký výběr dětských náušniček
    • mnoho barevných variací

Jsem moc spokojena. Na mou objednávku bylo rychle reagováno. Mailem mi zaslali několik fotografií barevných variací náušniček..

• Rychlost a pohodlí z domova.

Jsem maximálně spokojen, jednání bylo velmi korektní. Změnil jsem na poslední chvilku dodací adresu přesto my bylo ve vše vyhověno k mé plné spokojenosti

Děkujeme za vaše reakce.

• Ochota
    • Profesionalita

Sháněl jsem zasnubní prstýnek, po několika navštívených zlatnictvích v OC různě po Praze jsem se akorát setkal s neochotou, arogancí a povýšeným jednáním ze strany (většinou) blonďaté zmalované kikiny za pultem, která nemá ani ránu o tom co prodává. Po objednání na tomto webu a tel domluvě, při které vládla ochota ze strany obchodu, nic nebyl problém, během vyzvednutí zboží na místě mi vyhověli se změnou objednávky, následná změna velikosti o 2 čísla taky nebyl problém. A co je hlavní.. vždy mi podali ruku, usmívali se, a při předání skvostného prstýnku mi pán řekl veškeré obecné i konkrétní údaje o tomto šperku, což při tomto druhu zboží považuji za zásadní plus.. Přeci jen, zásnubní prstýnek nekupujete denně a přístup ze strany obchodu mě velmi mile překvapil!

Reakce obchodu Diamantové šperky

Děkujeme za hodnocení, hlavně ať Vám vydrží to manželství :)