Objednávka vyřízena na současnou dobu, kdy každý potřebuje mít respirátory a roušky rychle, komunikace s obchodem výborná.

Já jsem spokojen.

Je to má první objednávka a jsem spokojená

Dobrá komunikace obchodu. Odezva ji o víkendu. Dobře zabalené zboží i rychlost dodání...

Rychlost,spolehlivost,srozumitelnost

• spolehlivost
  • Při objednávání byl uveden obrázek objednávaného produktu, ale přijel zcela jinak vypadající respirátor. Po otevření krabice, která byla dopravcem v pořádku předána, byly některé respirátory z obalů vypadené, obaly byly porušené, otevřené. Uvažovala jsem, že celou objednávku 600ks vrátím zpět. Bohužel jsem to nemohla udělat, abych zajistila plynulý chod organizace, do které chodí klienti a my potřebujeme být alespoň něčím chráněni. Zhodnocení celé objednávky je, že jsem z této zkušenosti velmi zklamaná a to jsem opravdu pečlivě vybírala mezi několika dodavateli a říkala jsem si, že společnost, která se bude zabývat diagnostickými testy by mohla být nejlepší.

Reakce obchodu Diagnosticketesty

Vážená paní Cimbalíková,

velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale objednala jste si respirátory Sunway a ty jsme také dodali. Pokud měli několik kusů v krabičkách chybu v balení, za to se velice omlouváme a stačí k nám zavolat a celou věc vyřešíme a pošleme nové.
    V minulých dnech jsme prodali několik milionů kusů respirátorů a není opravdu technicky možno kontrolovat každé balení. Vím, že nás to neomlouvá, ale píši to pouze pro vysvětlení.
    Velice se omlouváme za vzniklé komplikace

tým diagnosticketesty.cz

Dobré, jen je nějaký nevysvětlený maglajs mezi tím, co jsou Diagnostické testy a co je Mavex, nebo kdo to zboží vlastně expeduje/prodává...

• Objednávka přišla v pořádku, celá transakce byla bez problémů, DOPORUČUJI

Objednávka přišla v pořádku, celá transakce proběhla standardně a bez problémů, proto tento e-shop DOPORUČUJI

• výhodné ceny

Rychlost dopravy hodnotím v rámci COVID situaci jako odpovídající, dobrá.

• Samé klady
    • Vše bez problémů, můžu vřele doporučit

rychlost ,cena

• Rychlost, spolehlivost a příznivé ceny

super

• včasné dodání zboží

rychlé dodání

• Nespolehlivost!!

Objednávala jsem 23.2,dnes je 6.3 a zboží stále nedorazilo.S tak nespolehlivým shopem jsem se ještě nesetkala.

Reakce obchodu Diagnosticketesty

Dobrý den paní Čadková,

omlouváme se za dlouhou dodací dobu, ale ve chvíli kdy jste si objednávku dělala, nebylo zboží skladem. Zboží které má status NA DOTAZ nejsme schopni obratem expedovat. Nyní je již Vaše objednávka kompletní a bude v průběhu víkendu expedována.

tým diagnosticketesty.cz

• Přehledný e-shop
    • Dodané zboží přesně odpovídá nabízenému.