• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 5 měsíci

• Rychlá a příjemná komunikace
    • Krásné prstýnky
    • Rychlé dodalní

Dobrý den, Niki,

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Máme radost, že nákup snubních prstenů u nás byl pro Vás příjemným zážitkem. I když nám tato doba přináší omezení, jsme rádi, že jste se rozhodli pro společnou cestu životem, na které Vám přejeme hodně lásky, štěstí a vzájemného porozumění.

• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 10 měsíci

Jsem spokojen

Dobrý den, Honzo,

děkujeme za Vaše hodnocení a důvěru. Budeme se těšit v budoucnu třeba u nákupu šperku na našich dalších e-shopech.

• skvělé jednání
    • ochota
    • krásné produkty

nic

Dobrý den, paní Bělíková,

děkujeme za milé hodnocení. Věříme, že snubní prsteny z naší dílny Vás budou doprovázet na společné životní cestě, která bude plná lásky, smíchu a štěstí a denně Vám budou připomínat, co pro sebe s partnerem znamenáte :)

Přejeme mnoho štěstí na Váš velký den.

• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 1 rokem

Skvělá komunikace s obchodem! Rychlá výroba i dodání. Krásné šperky a i úprava velikosti prstenu byla pro obchod maličkost. Nakoupili jsme zde i dětské náušničky pro naše obě dcery. :)

Dobrý den, Kramlovi,

velmi děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám ctí, že jsme mohli být součástí tak významné události, jakou svatba je. A že Vaše dcerky nosí naše ikonické náušničky. Naplnili jsme tím roli vašeho rodinného klenotníka, a to je pro nás největší odměna. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám, ať Vás provází láska a štěstí po celý společný život.

• Kvalitne spracované obrúčky
    • Výborná cena
    • Perfektný zákaznícky servis
    • Rýchla výroba (2 týždne, na 3.týždeň doručenie)
  • zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 1 rokem

Krásné snubní prstýnky. Dorazili do týdne, i když u nich bylo dodání do 21 dnů.
    Když jsme zásilku rozbalili a otevřeli krabičku, byli prstýnky upatlané a na pánském byla nějaká špína. Museli jsme sami vyleštit.

Dobrý den, Davide,

velmi děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás mrzí, že prstýnky dorazily upatlané. Každý šperk, který odesíláme, prochází dvojí kontrolou. Přijměte prosím naší omluvu a pokud byste chtěli prstýnky znovu zdarma vyleštit, neváhejte kontaktovat naší zákaznickou podporu na tel.: 485 110 116 nebo info@danfil.cz a domluvit se na postupu. Poštovné Vám samozřejmě proplatíme.

• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 2 lety

Krásně zabaleno. Precizní práce. Ve skutečnosti vypadá zboží ještě lépe.

• zboží je krásné,
    • zboží je v hezké krabičce

na to, že se jedná osnubní prsten, je dodací lhůta relativně krátká

Dobrý den, Anno,

děkujeme za Vaše hodnocení. Dodací lhůta je standardně 3 týdny, ale vždy se snažíme vyrobit prstýnky dříve, ale ne na úkor kvality. Chápeme, že když se člověk na něco těší, tak se čekání zdá dlouhé a i to je důvod, proč se snažíme o co nejkratší výrobní termíny. Přejeme Vám na Vaší společné cestě hodně lásky a štěstí.

• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 2 lety

Poměr cena výkon jedno z nejlepších míst, když jste si jisti s velikostí prstenů

• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 2 lety

• Veliký výběr za slušné ceny, ztratila jsem, objevila, objednala a obdržela ještě před koncem lhůty, já nemám slov, maximální spokojenost !!!

Nikde jinde jsem takový snubní prsten neobjevila, všude od dvou mm, jsem maximálně spokojena a patří vám velikánský DÍK, jsem zachráněna !!! Obchod hodnotím minimálně deseti hvězdičkami, bohužel to zde nejde :-(

Dobrý den, Petro,

i my děkujeme za Vaše hodnocení. Co víc si přát, než dostat v hodnocení 10 hvězdiček:)

• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 2 lety

• Spolehlivost a rychlost doručení.Luxusně zabaleno.

Neznam.nakupuji poprve

Velka spokojenost, kvalita

• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 2 lety

• Výborná je bezplatná infolinka ta paní umí poradit a je velmi ochotná,chválím, potřeboval jsem k objednávce sn.prstenů jetě nějaké info a bylo mi mile vyhověno a za to vřele děkuji!

• Prstýnek je moc pěkný

• Dobrý přístup
    • Hezky zabaleno
  • zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 2 lety

• suprová komunikace, vyřízení objednávky v termínu a když jeden z prstýnků neseděl, stačilo vrátit ho poštou dle instrukcí a nový už se chystá. Pstýnky odpovídají vyobrazení. Za mě jednička :-)

Vážený zákazníku,

děkujeme za milé hodnocení. Velice nás těší, že jste byli s nákupem na našem eshopu spokojeni i přes menší zdržení kvůli výměně :-)

Přejeme Vám hodně štěstí na společné cestě životem.

• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 2 lety

Objednávka snubních prstenů, opravdu rychle dodání

• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 3 lety

Obchod byl velmi vstřícný a korektní k nestandardním požadavkům.

Vážený zákazníku,

děkujeme za zpětnou vazbu. Nestandardní požadavky jsou pro nás výzvou, kterou rádi přijímáme a posouváme tím naše schopnosti zase o kousek dál. A máme radost, pokud se nám to podaří.

Děkujeme, že jste si vybral náš obchod a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Přejeme Vám krásný den

• zakoupeno v Snubní prsteny Danfil před 3 lety

Při mém požadavku navíc milá paní ihned reagovala a navrhla řešení. Vše proběhlo rychle s mojí spokojeností. Vorona

Dobrý den, Vorono,

děkujeme za zpětnou vazbu. Od začátku působení firmy si zakládáme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, s cílem jeho maximální spokojenosti. A jsme moc rádi, že se nám to i ve Vašem případě povedlo.

Budeme rádi, pokud si náš obchod vyberete i v budoucnu.

Přejeme Vám krásný den