• zakoupeno v Dexys.cz před 3 měsíci

Byla jsem spokojena se vsim...od komunikace, zmenou objednavky (mnou)...rychlosti doruceni...az po skvelou kvalitu svetelneho retezu. Diky za vse

• Rychlé dodání.

• Skladová dostupnost
    • V
    • Výdejna v Praze trochu z ruky
  • zakoupeno v Dexys.cz před 4 měsíci

Rychlost a řetěz naprostá bomba

• zakoupeno v Dexys.cz před 4 měsíci

• zakoupeno v Dexys.cz před 1 rokem

Zboží nedorazilo a ani jsem nebyla informovaná o termínu doručení. Nechápu, co mám hodnotit.

• zakoupeno v Dexys.cz před 1 rokem

• výborná komunikace, vše probíhalo podle dohody
    • výhodou byloi to, že jsem si mohla dodání zboží přeobjednat na osobní odběr z nabídnutých míst v blízkosti bydliště
    • nevím o žádné

obchod mně doporučila sestra a já doporučuji ostatním zákazníkům

• zakoupeno v Dexys.cz před 2 lety

Od 4.12. Stale čekám na vyřízení objednávky. Dříve možnost osobního vyzvednutí bylo fajn, dnes krok zpět čekám 14.dni a prý mam hodnotit.
    Takže nejsem spokojená a stále bez světel.

• zakoupeno v Dexys.cz před 2 lety

• Neni dostupny telefonem, na e-maily nereaguje.
  • zakoupeno v Dexys.cz před 2 lety

Objednaný produkt nebyl na skladě, proběhla změna za jiný. Zatím ale nedorazil - je 10 dní od objednávky. Telefon nikdo nezvedá, na zaslaný email nikdo nereaguje.

• skladem 5-10 prac.dní nic nedorazilo
    • doba dodání - spíš nedodání
  • zakoupeno v Dexys.cz před 2 lety

Zboží jsem si objednala 15.11., ale bohužel ještě mi nebylo dodáno,takže nemohu hodnotit.

Reakce obchodu Dexys.cz

velice se omlouváme za zdržení, došlo bohužel k zádrhelu s dodávkou od výrobce, zboží nám zatím nepřišlo. Dodavatelé i dopravci již vánoční nápor nestíhají :(
    Dle aktuální informace nám od výrobce dorazí zboží ve čtvrtek.
    Jakmile se naskladní, obratem budeme expedovat a doručení pak můžete očekávat následující pracovní den až dva od odeslání.

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

• nepřebírá vrácené zboží

Část zboží se mi nelíbila, proto jsem ji chtěla vrátit. Bohužel eshop vrácené zboží nepřevzal a podle další recenze se toto stalo i jiným zákazníkům. Eshop nereaguje na emaily ani na telefonáty, resp. jediný uvedený telefon nikdo nezvedá.

Objednávka nebyla vyřízena , bez důvodu . OU

• zakoupeno v Dexys.cz před 3 lety

Super, rychlé doručení, dobrá komunikace

• zakoupeno v Dexys.cz před 3 lety

• Vytvořena objednávka k osobnímu vyzvednutí. Během otevírací doby obchodu 22.12. jsem zde 2x půl hodiny marně někoho sháněl, ani telefon (zvonicí za plechovými dveřmi obchodu) nikdo nebral. Nebyl jsem tak schopen vyzvednout zde zakoupené vánoční dárky.

Absurdně nespolehlivý obchod.

Rychlost,spolehlivost.

• zakoupeno v Dexys.cz před 3 lety

• Rychlé vyřízení objednávky,při osobním výběru příjemná obsluha
  • zakoupeno v Dexys.cz před 3 lety

• Interivane zbozi vubec nemeli.
  • zakoupeno v Dexys.cz před 3 lety

Poté, co jsem dorazil do obchodu vyzvednout potvrzenou (!) objednávku, mi tam řekli, že zboží už je vyprodané..A za půl hodiny po mé návštěvě mina e-mail přišlo zrušení objednávky z důvodu nedostatku zboží. To nevěděli půldne předem? Hnal jsem se k nim přes celou Prahu...