jediné co mne mrzí, že jsem si to nemohla vyzvednout v obchodě a proto to trvalo trochu déle. Jinak velká spokojenost.

Zboží přišlo obratem

• rychlost a bezproblémové jednání

• Z obchodu mi sami zavolali, že mám zásilku už na poště, upozornili mě na to. Pro mě je to nadstandartní služba, bylo to skvělé, díky.

• zkusil bych dolat stránky

• rychlé dodání, dobrá komunikace

• Nabídka
    • Jednání

Doporučuji, dobré osobní jednání, rychlost

Zbozi dodano presne dle objednavky.

• Rychle doruceni, dobra komunikace

• Supr obchod

žádný problém

Vše bez chyby

Objednané sklíčko na telefon přišlo brzy, bohužel bylo udělané obráceně. Po telefonické domluvě jsem poslala sklíčko zpět, že mi bude poslané jiné. Jiné sklíčko mi nepřišlo, jen mejl, že bylo vlastně v pořádku. Stáli jsme nad sklíčkem čtyři, čili jsme zřejmě čtyři úplný debilové... Dnes si dcera půjčila telefon a už jiné náhradní sklíčko nepotřebuji. Chtěla jsem ušetřit za originální náhradní sklo a mám telefon na kaši. Je to mé první negativní hodnocení vůbec a zkrátka veliké NEDOPORUČUJI !!!

• ceny výrazně nižší než konkurence

• Rychlé vyřízení
    • Skvěle zabalené,tak aby nedošlo k poškození
    • Obsah balení neobsahoval lepící pásku,pro přilepení displeje.Samotná páska je možná k zakoupení, ale bohužel výjde stejně draho,jako samotný displej.

• komunikace, rychlé vyřízení objednávky

Zboží doručeno na druhý den, obchod informuje o všem, co se s objednávkou děje, což je za mě velké plus.

• Rychlost, vstřícnost

Kupovala jsem poprvé. Bylo to rychlé a v pořádku.