• pěkné, přehledné stránky
    • doručení česká pošta - katastrofa - jiná možnost není

• dobrá komunikace
    • zboží bylo křivě ušito

• povlak na anatomický polštář vůbec nebyl ušitím jako anatomický

Takovýto potah si příště ušiji sama a nebudu utrácet peníze , vůbec nebyl ušitím vytvarován jako anatomický!!!!!!!!

Reakce obchodu Dětskýsmích.cz

nechápu vaší reakci. Pokud byste četla celý text zboží, tak byste se dočetla, že povlaky šijeme univerzální. Na trhu je mnoho druhů anatomických polštářů a proto šijeme univerzální kde stačí jen zatrčit rohy a poslouží to stejně. Pokud jste chtěla vytvarovaný přesně na váš polštář, tak jste si ho měla objednat u výrobce polštáře a né náš.

Vzhledem k tomu, že náhradní povlaky na anatomické polštáře jsou drahé, jsme začali na přání zákazníků vyrábět aspon tyto univerzální a cenově dostupné.

Né každý má doma šicí stroj, zipy, nitě, froté látku a umí si to sám ušít.

A hlavně z hygienických důvodů by se měli povlaky občas vyměnit, takže je lepší vyměnit povlak za cenu 149,- než originál za 400,-

děkujeme za pochopení

Martina Novotná

Katastrofa, ještě nikdy se mi nestalo aby miobchod odmítnul prodat zboží s tím, že jim potom zůstane na skladě poslední jeden kus, na který by potom zřejmě musely dát slevu. Slušný obchod se dle mého názoru takto nechová. Nikde v obchodních podmínkách nic takového uvedeno nebylo a objednávka byla normálně potvrzená. Každého před tímto obchodem varuji.

Reakce obchodu Dětskýsmích.cz

Vážený pane Vláďo, nechápu proč takto reagujete. Vlastně chápu, dle odběratele jste naše konkurence a v nabídce máte toto povlečení poslední kus. Dle mého názoru jste chtěli pouze dokoupit druhý, abyste mohli zákazníkovi poslat 2 ks. Do telefonu jsem se vám omlouvala a nabízela jsem vám 2 ks to jste nechtěl.

Kdybyste byl normální nakupující, tak vaši recenzi chápu, ale jako konkurence a člověk z branže nechápu proč škodíte špatnými recenzemi, když jste ve stejné situaci s mnoha povlečeními a sháníte do sady druhý kus.

Zboží opravdu neprodáváme za každou cenu. U takto specifikovaného povlečení, kde již není možné doobjednat látku nebo kusy si dovolujeme dát takovéto podmínky, aby nám tu nezůstávali po jednom kuse.

Stávalo se nám, že si zákazník vybral povlečení, kde již nebylo možné doobjednat látku a museli jsme vymýšlet jak povlečení rozstřihnout a našít z druhé strany něco jiného a toho se chceme vyvarovat.

děkujeme za pochopení

Martina Rejhonová
    Dětskýsmích.cz

objednána hračka - obal byl v takovém stavu že jako dárek by se nedala použít - jako by to někde sto let leželo ve skladu. :-(

Reakce obchodu Dětskýsmích.cz

Bohužel s tím se nedá nic dělat. Papírové karty slouží hlavně a výhradně k uchycení zboží a k nechtěnému poškození zboží, tak jak jsme byli obeznámeni od dovozce.

To že papírová karta je ohnutá nebo roh natržený to se stává málo, ale stane se to. Tomu se bohužel nevyhneme.

Buďto si kupujete pěkný obal a nekvalitní zboží a nebo si kupujete kvalitnější zboží a oželíte obal a nebo chcete oboje, ale to je pak otázka financí. Proto se k nám dováží zpravidla co se dováží, protože pokud by to bylo baleno jinak nestála by 115,- , ale treba 230,-

Doufáme, že aspoň puška udělala radost. Náš malý jí má a je z ní nadšený.

Martina Rejhonová
    Dětskýsmích.cz

• Barvy na fotografiích neodpovídají, navíc jsem dostala jiné barvy než jsem objednala.

• Žádné

Reakce obchodu Dětskýsmích.cz

Jedna velká škoda je, že nelze hodnotit také nakupující, protože koupit dětské telefony, které jsou nevhodné pro děti do tří let a dát je dvouletému dítěti a stěžovat si na to, že vytrhlo kabely přívodní a že jsou poškozené.. to je fakt k zamyšlení.

Nabídli jsme vám výměnu - nechtěla jste. Dětské telefony pokoj pokoj za 200 kč jsou opravdu jen plastové a opravdu jen hračka pro malé děti. Nevím co jste očekávala...

Dětský smích.cz