• Nereagoval na odstoupení od smlouvy. Jedinkrát zvedli telefon, po urgenci slíbili poslat peníze, od té doby nekomunikují.

Podle mého názoru podvodníci a zloději.

• Měli super cenu a zboží skladem

Zkušenost dobrá,nákup bez problémů

• nulová komunikace, telefonní kontakt uveden zbytečně, nikdo tři dny telefon nezvíhal, nepravdivé informace o zboží na stránkách - zboží uvedeno jako Skladem, což ovšem nebyla pravda - dárek tedy nedorazil včas

rozhodně bych nákup v tomto obchodě již nikdy neriskovala

• Komunikace, nebylo možné se na uvedenou adresu dovolat a na email nikdo neodpověděl.

Nedoporučuji

• - s obchodem nelze navázat telefonní spojení
    • - ani mailové

S obchodem nebylo možné navázat opakované několika denní telefonní spojení. nikdo nezvedal telefon s číslem,které je uvedeno pro komunikaci s obchodem. Potom jsem tedy zvolila písemnou cestu, ale do dnešního dne mne z obchodu nikdo nekontaktoval.

• Poslala Wii na reklamaci,po prvním e-mailu-kdy jsem dostala bleskovou odpověď, jsem si myslela,že nebude problém.......Wii už asi 14-dní leží v Praze na poště........,a na další e-maily nikdo neodpovídá,zkusila jserm 1x volat-nic,to ale ještě budu opakovat.
    • .
    • PROSTĚ ŽÁDNÁ KOMUNIKACE!!!!!

Wii jsme z tohoto e-shopu-detskyexpert.cz,dostali dárkem.Jjá si nejdříve čtu recenze-takže bych zde určitě osobně nic nekoupila.

• Nabízí skladem a zboží nemají.

u zboží bylo uvedeno skladem a přitom ho vůbec neměli. Na odpovědi jsem musel dlouho čekat.

• Žádna komunikace!

• V blízkosti bydliště.
    • Vybrané zboží jsem nesehnala v prodejnách v mé lokalitě.
    • Docela dlouhá doba dodání.

Ano, je to výhoda, jesliže zboží, které chcete koupit, není k dostání v prodejnách, kde by zákazník očekával, že ho koupí.

• dlouhá doba dodání oproti konkurečním obchodům
    • zboží dorazilo poškozené

• žádné, nespolehlivý obchod
    • Nekomunukují se zákazníkem,

Objednávala jsem zboží, které mělo být skladem anebo mělo být alespoň během několika dnů dostupné - bohužel zboží i přesto nedorazilo, objednávku jsem e-mailem urgovala a na e-mail nikdo nereagoval :-( PROTO ZDE NEDOPORUČUJI NAKUPOVAT!!!

V únoru odeslána hračka k reklamaci, od té doby nulová komunikace, nic nevyřízeno.

• Je na frekventovaném místě.

• nekomunikují, nelze se dovolat

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.