• Vše v pořádku

• Vše doruceno v poradku

Vše rychle vyřízeno. Velmi dobrá komunikace

Byla jsem ráda za nižší cenu, kdybych se však přímo v popisku mohla dozvědět,že se jedná o polský produkt, nevybrala bych si jej.

krásné levné zboží, rychlédodání,

• Telefonické vyrozumění, že něco z objednávky už nemají
    • Pěkné zboží levně
    • Poměrně dlouhá doba dodání a celkově zdlouhavé jednání
    • Chaos (napadá mě i jiný výraz) ve skladu

Bohužel nemohu jinak než negativně hodnotit celkový dojem z nákupu. Objednala jsem čtyři věci, všechny údajně skladem (s doručením do 48 hodin). Po pár dnech telefonát, že jedna z věcí mnou objednaných není, tak pokud si nic jiného nevyberu, což jsem odmítla hned, pošlou mi tedy peníze zpět. Zbývající tři věci dorazily s velkou slávou po týdnu a jedna z nich ještě zas jiná než jsem si objednala... Ale teda dobře, synovi se líbí, tak si ji necháme. Uběhl další týden a peníze za tu jednu nedodanou položku stále nikde.
    V dnešní době toto opravdu není nejlepší způsob, jak provozovat eshop.

Rychle dodání, skvělá komunikace

ok

• super rychlé vyřízení

• rychlé, skvělé
    • Objednávala jsem před 14 dni zatím nedorazilo

• Rychlé vyřízení objednávky

Návod na instalaci byl pouze v angličtině a polštině.

Rychle jednani. Bocnice k postylce dorazila trosku poskozena, ihned zjendali napravu.

• Skvělá cena

• vstřícný personál
    • nekvalitní zboží

Objednával jsem náhradní hlavice ke kartáku Oral-B. Na internetu inzerují jako "Hlavice Oral B 12 ks Hlavice 12 ks" , což je přinejmenším zavádějící. Jedná se totiž o nekvalitní napodobeniny z Polska, přičemž velice často na originální elektrický kartáček ani nepasují, nemluvě o kvalitě štětinek kartáčku. Vrátil jsem je na místě při převzetí, přičemž slečna, která transakci vyřizovala, byla velice profesionální a vstřícná, tady hodnotím kladně.

Poslali ani ne za 14 dní, přesně jak uváděli. Dopravce GLS velmi ochotný doručit jinam, protože jsem nebyla doma, což jsem velmi uvítala..zboží hezké, přesně dle internetu, na avizovaných plenách podle hodnotitelu nevidím nic špatného. Jen přišla osuška s jiným motivem, ale to mi nevadí šlo mi hlavně o barvu, obchod jsem na to upoznornila a slušně se omluvili. Takže za mě žádný problém.

Kvalitu nečekejte

Jsem spokojena jak s kvalitou výrobku, tak s rychlostí dodání

Ačkoliv je zboží skladem, zatím nedoručili ani po 10 dnech od objednávky. Navíc obchod nekomunikuje.

• Skvělá komunikace
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Špatná přepravní společnost
    • Dětská postýlka přišla s kazem na čele (který nejspíš vznikl již při výrobě a není velký tak jsem nereklamovala)

• dodání sice rychlé ale došla mi jiná barva postele a jiná barva šuplíku pod postel než jsem objednala na telefon se nelze dovolat nikdo nezvedá takže reklamace ta tam a nebylo ani uvedeno že je to polský nábytek no hrůza už nikdy více !!!!!

dodání sice rychlé ale došla mi jiná barva postele a jiná barva šuplíku pod postel než jsem objednala na telefon se nelze dovolat nikdo nezvedá takže reklamace ta tam a nebylo ani uvedeno že je to polský nábytek no hrůza už nikdy více!!!!!!