• Rychlost, ochota... sáňky jsou super, fungují jak mají

• supr komunikace, rychlé dodání do 2 dnů před Vánoci
    • sáňky jsou výborně, skvěle chrání malé 11 měsíční mimi před nepřízní zimy
    • nic mě nenapadá, snad je fakt, že záda dítku je třeba podložit dečkou, aspoň pro tak malinké

doporučuji, sáňky jsou výborné, komfortní, chrání před větrem, přímým sluncem, jsou lehké, dobře se s nimi manipuluje

• Sáňky jsou opravdu skvělý pomocník v období kdy nelze použít kočárek. Nám letošní zimu opravdu velmi zpříjemnily. Montáž je velmi snadná a rychlá.
    • Madlo by mohlo být vyšší hlavně ve chvílích kdy jsou sáňky veženy po kolečkách. Je veliká škoda že zádová opěrka nelze polohovat.

S produktem jsme velmi spokojeni a velmi nám ulehčili letošní nadílku sněhu.

• Rychlé vyřízení objednávky

Přehlednost www stránek

• prodejce byl velmi vstřícný a pomohl mi nad rámec jeho profesních povinností, mohu jej opravdu doporučit!!! Sáňky jsou výborné, bohužel vzhledem k letošnímu nedostatku sněhu používáme pouze na horách během víkendů. Vozíme v nich děti 8mi měsíční a 2leté, obě jsou spokojené a pohodlně se v nich obě i vyspí.

tento výrobek doporučuji

Jelikož bydlíme v horách, hledali jsme variantu místo kočárku. Dnes jsme konečně vyzkoušeli, jsou perfektní. V horách oceníme pomoc druhého, který pomůže saně do kopce vepředu táhnout. Jediné mínus, až bude půjde se saněmi tatínek, bude mít krátkou rukojeť :-( Prcek si myslím byl spokojený :-)

Jsou úžasné!!!!

• - rukojeť umožňující tlačit sáňky, což je pohodlnější a zároveň je lepší kontrola dítěte
    • - jednoduché nasazení otepleného pytle
    • - možnost dokoupení chrániče na ruce a stříšky
    • - snadná demontáž opěradla i rukojeti v případě sáňkování
    • - když dítě sedí klasicky jsou nápadité opěradla na nohy, které jsou pro dítě pohodlnější a myslím i bezpečnější
    • - doprava bez poštovného
    • - rychlé a nekomplikované objednávání a dodání
    • - asi větší hmotnost než sáňky dřevěné
    • - pro převoz např. v autě by byla praktičtější rukojeť sklopná, ale chápu, že to už byl jiný výrobek

s nákupem jsem spokojená, jen nelze vyzkoušet v terénu, protože ještě nemáme sníh:-)

• Stabilne
    • Lahko zlozitelne
    • Dobra cena
    • Malwmu sa pacia aj bez snehu
    • Zatial nic

Dobre sanky....vrelo doporucujem....

• Skvělé nejen pro dítě, ale i rodiče - na madlo lze připnout tašku z kočárku.
    • Doporučuji boudičku...!Na dítě nefouká,nesněží a nesvítí sluníčko.
    • Fusak moc nehřeje.

Skvělý zimní dopravní prostředek.
    Sáňky jsou funkční, lehké a navíc krásně vypadají.

• Tam kde nemůže kočárek je toto super
    • nic jsme nenašli

Lehké,praktické,hezké:-)

• perfektní řešení (nejen) pro nesedící miminko (do polosedu dáváme dovnitř polštář a na něj používáme ještě jeden fusak)
    • v podstatě kupujete kočárek na saních
    • skvělé krytí proti sněhu, větru,...
    • dobře se vezou
    • rychle se smontují
    • příznivá cena
    • skluznice je kovová, úplně stejný materiál jako zbytek sáněk, povrch se na kamíncích poškrábal a lehce rezivěl, ale nemá to žádný vliv na funkčnost sáněk, jde spíš o kosmetickou vadu

Jednoznačně doporučujeme! Luxusní poměr cena-výkon

doporučili