Objednávala jsem již po 4. Rychlé vyřízení objednávky . Velmi ochotné jednání v případě reklamace. Naprostá spokojenost!

Podložka je velmi pěkná a hlavně hodně velká, dá se i dát napůl když zrovna ji potřebujete dát do menšího prostoru,dobře omyvatelná,pár záhybů,ale dají se dobře umýt. Dobrá komunikace s obchodem,rychlé dodání zboží.

• Úžasná rychlost, příjemná komunikace

• Velice rychlé jednání
    • Výborné vlastnosti podložky

Jsem naprosto spokojená, jak se samotnou podložkou na hraní (opravdu izoluje, je pohodlná, krásně barevná a dostatečně velká), tak s rychlým jednáním. Podložku jsem měla doma během dvou dnů.

Na straně obchodu nebyl žádný problém. Jen bych doporučila zauvažovat i nad jiným dopravcem, než DPD. Za nemožnost vybrat si jiného dopravce strhávám půl hvězdy.

• Rychlé dodaní

Nic

• Byla jsem překvapena , že jsem neplatila poštovné ani balné. Celková částka byla pod 1000 Kč. Bylo také možné zaplatit platební kartou.

Rychlé dodání.

Podložka prišla v pořádku a rychle

• Vše super

• Vše proběhlo bez problémů a zboží přišlo v rekordním čase i v předvánočním shonu.

Spokojenost

• velmi rychlé zaslání zboží

• Skvela kvalita podlozky. Univerzalni na doma i ven. Lehka udrzba. Izoluje od chladu. Idealni velikost.

Podložku jsem objednala,protože jsem ji viděla u kamarádky a doporučila mi ji

• Rychlost dodání, velmi dobra komunikace

• Na objednavku 10 dnu nereagovali.

Přišlo to, co jsem si objednala. Zboží bylo v pořádku. S podlozkou jsme spokojeni.

Omylem jsem si naklikala dvě a pán mi obratem zavolal jestli chci obě nebo to byl omyl. Vše v klidu a mile