Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 týdny

• Dopravce pouze Česká pošta. Nelze vybrat např. osobní odběr v Zásilkovně či Uložence. Česká pošta je drahá a dodání zdrží o několik dní

Reakce obchodu Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod

MRZÍ NÁS VAŠE NEGATIVNÍ ZKUŠENOSTI S ČESKOU POŠTOU, KDY VÁM BALÍČEK DORUČILI ZA DVA PRACOVNÍ DNY PO ODESLÁNÍ. POŠTOVNÉ ÚČTUJEME 65,-Kč, ALE PŘI NÁKUPU NAD 1000,-Kč MÁME POŠTOVNÉ ZDARMA. NAVÍC PŘI NÁKUPU NAD 300Kč PŘIKLÁDÁME HODNOTNÉ DÁRKY DLE VAŠEHO VLASTNÍHO VÝBĚRU.

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 4 týdny

• rychlost dodání, hezké motivy na oblečení, pěkný materiál

Výborný obchod

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

Přehledné stránky obchodu. Bohatá nabídka. Rychlé vyřízení zásilky.

Jsem velmi spokojená

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

• Krásné,kvalitní a nádherné věci za perfektní cenu.Rozhodně zde budu nakupovat i nadále:) Maximální spokojenost!!
  • nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

• rychlost dodání, výborná komunikace

naprostá spokojenost, vynikající domluva a vstřícnost :-)

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

• pěkné oblečení za slušné ceny

max. spokojenost, obchod doporučuji, mám objednáno znovu

Velmi dobré

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

skvělá a rychlá domluva, bylo možné i vyzvednout po dohodě mimo otevírací hodiny

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

Plně jsem s nákupem spokojená ostatně jako pokaždé zbozi sem ukázala kolegynim z práce a zbozi chtějí také již jsem jim to objednala . Dekuji a vřele doporučuji a a prodávajícím preji dal spoustu krásného zbozi a úspěšný start do nového školního roku moc dekuji

Velka spokojenost

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 4 měsíci

Super obchod s nejvetsim vyberem motivu z etskych pohadek. A ty ceny no proste luxus <3 vrele doporucuji

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 4 měsíci

Nakupuji pravidelně, super obchod, široký sortiment, výborná kvalita, fajn ceny, velmi ochotná a milá paní majitelka.

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 4 měsíci

• Velká ochota majitelky obchodu, možnost vyzvednout si zboží hned druhý den v Habrech, a to za cenu bez poštovného a balného.

Vše bez problémů, doporučuji

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 5 měsíci

• Super výběr, dobré ceny.
  • nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 6 měsíci

+ rychlost dodání objednaného zboží

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 6 měsíci

zboží přišlo rychle a bylo velmi dobře zabaleno

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 6 měsíci

• Doporučuji, rychle vyřízená objednávka, výborná komunikace

nic