• kvalita zboží (3)
  • nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 týdny

• Perfektní komunikace,milý osobni přistup se zájmem člověku poradit. V dnešní době člověka potěší, ze ikdyž neobjednava zboží ve větším množství a prodejce z toho nemá velký zisk, je jednání lidské a moc si toho vážím! Díky.

**********************

Reakce obchodu Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod

Moc děkujeme za milé hodnocení a vždy rádi pomůžeme, poradíme. Těšíme se, že k nám zase někdy třeba zavítáte .

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 1 měsícem

• Zboží bylo odesláno v podstatě obratem.

• Velikosti oblečení nesedí... Určitě příště objednám o číslo větší... Vše je nám akorát i když běžně používáme menší velikost, než jsem objednala.. :-(. Jinak kvalita za rozumnou cenu...:-).

S nákupem na Vašem e-shopu jsem byla spokojená, zboží dorazilo obratem a v pořádku.

Reakce obchodu Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod

Moc děkujeme a třeba zase někdy zavítáte :)

• oblečení s motivy oblíbených filmových i televizních hrdinů
    • velmi příznivé ceny
    • rychlé zaslání, možnost Zásilkovny

rychlé dodání,jeden den objednáno,druhý den odesláno

• Dobrá cena, rychlé doručení. Maximální spokojenost.

Rychlost dodání.

• Příjemný přístup

velká nabídka
    rychlé odeslání objednávky

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

S obchodem jsem maximálně spokojena, nakupuji pravidelně. Spolehlivost, rychlost, ochota, milé jednání. Nejlepší obchod.

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

Nádherné oblečky, super komunikace :)

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

• Opravdu rychlé dodání a velký vyber! Jsem opravdu spokojena a nebyl to můj poslední nákup :))

Reakce obchodu Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod

Moc děkujeme za Vaši pochvalu a těšíme se zase někdy příště :))

• Velice rychlá expedice
    • dobrá kvalita zboží
  • nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

• licenční oblečení ve větších velikostech

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

• Dopravce pouze Česká pošta. Nelze vybrat např. osobní odběr v Zásilkovně či Uložence. Česká pošta je drahá a dodání zdrží o několik dní

Reakce obchodu Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod

MRZÍ NÁS VAŠE NEGATIVNÍ ZKUŠENOSTI S ČESKOU POŠTOU, KDY VÁM BALÍČEK DORUČILI ZA DVA PRACOVNÍ DNY PO ODESLÁNÍ. POŠTOVNÉ ÚČTUJEME 65,-Kč, ALE PŘI NÁKUPU NAD 1000,-Kč MÁME POŠTOVNÉ ZDARMA. NAVÍC PŘI NÁKUPU NAD 300Kč PŘIKLÁDÁME HODNOTNÉ DÁRKY DLE VAŠEHO VLASTNÍHO VÝBĚRU.

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

• rychlost dodání, hezké motivy na oblečení, pěkný materiál
  • nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 4 měsíci

Výborný obchod

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 4 měsíci

Přehledné stránky obchodu. Bohatá nabídka. Rychlé vyřízení zásilky.