• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 1 měsícem

+ rychlost dodání objednaného zboží

zboží přišlo rychle a bylo velmi dobře zabaleno

• Doporučuji, rychle vyřízená objednávka, výborná komunikace

nic

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

Mohu obchod doporučit, rychlé zpracování objednávky, rychlé dodání a skvělé ceny za kvalitní a krásné zboží a hlavně značkové a ještě jsme dostali dáreček.

• dobrá cena

Celkove velka spokojenost jinde jiz pro deti nenakupuju skvela komunikace nadherne vecicky a rychle dodani za me velka 1

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

super, kvalitní, úžasná cena a zboží odpovídalo popisu i fotografii, řekla bych, že daleko předčilo! nádherné a doporučuji!!!! obchod přehledný, o vyřízení i odeslání přicházely maily, můžu opravdu jen doporučit!!!těším se na další nákup a děkuji!

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

• Rychlé dodání, nádherné oblečení pro dcery, kterém byly velmi nadšené. Brzy nakoupím opět.
    • Kvalitní služby, super obchod
    • Nevím o žádné

Tento obchod vřele doporučuji. Oblečení kvalitní, hezké, maximální spokojenost. Doba dodání suprova.

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

• Rychle dodání objednaných věci.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Krátká dodací lhůta.
    • Poloviční poštovné při objednávce malého množství za cenu do 800,-kč.
    • Milé překvapení,dárek.
    • Nižší ceny oproti konkurenci.
    • Pro mne malí výběr s motivem Blaze .

DOPORUČUJI.

• dostupnost zboží
    • velmi dobré ceny oproti kamenným obchodům
  • nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

• Rychlé vyřízení objednávky, komunikace s obchodem bezchybná.
  • nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

• Rychlost , dobrá komunikace , možnost otevřené objednávky :-)

• rychlost darecek
  • nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

• Shoda zboží s nabídkou.Bezva.
    • Doručovatel-Česká pošta.

• velmi bohatá nabídka
    • super ceny a super kvalita
    • velice rychlé dodání

Výborný obchod, skvělé ceny a velice milé a vstřícné jednání. Za mě - e-shop roku :-)

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

• v pohodě jsem si vybrala, co jsem potřebovala, vše bylo v rychlosti rychlost

vše jsem si v pohodě vybrala a zboží mi bylo obratem doručeno

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

Objednala jsem si vecicky pro dceru a jsem spokojena. Vse jako na obrazku..moz a jen velikosti celenek by mohli byt podrobnejsi.

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

• oblečení pěkné, krásné a syté barvy odpovídají vyobrazení
    • stránky přehledné