• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 1 měsícem

• pěkné oblečení za slušné ceny

max. spokojenost, obchod doporučuji, mám objednáno znovu

Velmi dobré

skvělá a rychlá domluva, bylo možné i vyzvednout po dohodě mimo otevírací hodiny

Plně jsem s nákupem spokojená ostatně jako pokaždé zbozi sem ukázala kolegynim z práce a zbozi chtějí také již jsem jim to objednala . Dekuji a vřele doporučuji a a prodávajícím preji dal spoustu krásného zbozi a úspěšný start do nového školního roku moc dekuji

Velka spokojenost

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

Super obchod s nejvetsim vyberem motivu z etskych pohadek. A ty ceny no proste luxus <3 vrele doporucuji

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

Nakupuji pravidelně, super obchod, široký sortiment, výborná kvalita, fajn ceny, velmi ochotná a milá paní majitelka.

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 2 měsíci

• Velká ochota majitelky obchodu, možnost vyzvednout si zboží hned druhý den v Habrech, a to za cenu bez poštovného a balného.

Vše bez problémů, doporučuji

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 3 měsíci

• Super výběr, dobré ceny.
  • nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 4 měsíci

+ rychlost dodání objednaného zboží

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 4 měsíci

zboží přišlo rychle a bylo velmi dobře zabaleno

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 4 měsíci

• Doporučuji, rychle vyřízená objednávka, výborná komunikace

nic

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 5 měsíci

Mohu obchod doporučit, rychlé zpracování objednávky, rychlé dodání a skvělé ceny za kvalitní a krásné zboží a hlavně značkové a ještě jsme dostali dáreček.

• dobrá cena
  • nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 4 měsíci

Celkove velka spokojenost jinde jiz pro deti nenakupuju skvela komunikace nadherne vecicky a rychle dodani za me velka 1

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 5 měsíci

super, kvalitní, úžasná cena a zboží odpovídalo popisu i fotografii, řekla bych, že daleko předčilo! nádherné a doporučuji!!!! obchod přehledný, o vyřízení i odeslání přicházely maily, můžu opravdu jen doporučit!!!těším se na další nákup a děkuji!

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 5 měsíci

• Rychlé dodání, nádherné oblečení pro dcery, kterém byly velmi nadšené. Brzy nakoupím opět.
    • Kvalitní služby, super obchod
    • Nevím o žádné

Tento obchod vřele doporučuji. Oblečení kvalitní, hezké, maximální spokojenost. Doba dodání suprova.

• nakoupil v obchodě Dětské oblečení Habry velkoobchod-maloobchod před 5 měsíci

• Rychle dodání objednaných věci.

• Rychlé vyřízení objednávky