• kvalitní matrace s přesným technickým popisem, žádné prázdné marketingové názvy

• Atypické rozměry matrací
    • Rychlost dodání při platbě na účet předem pokulhává, příkaz k platbě nepřijde automaticky po odeslání potvrzení objednávky

Spokojen

Reakce obchodu Dětskématrace.cz

jelikož se jednalo o atypický rozměr matrace , byla faktura vystavena trochu později.
    Prověření stavu ve skladu .

S omluvou

Madex

Vše fungovalo snadno, rychle a v pořádku ke spokojenosti.

Vážený zakazniku ,

těší nás Vaše spokojenost s našim obchodem. Věříme , že naše výrobky splnili vaše očekávání a že se k nám vrátíte pro další zboží .

Madex

- rychlá výroba matrace na míru
    - skvělá a věčná komunikace

Madex

Vše bez problémů, objednával jsem matraci do dětské postýlky ze studené pěny, navíc mezi svátky. Odesláno ještě ten den, co jim přišly peníze. Doporučuji!

Madex

• Na základě standartního produktu vyrobí zboží v nestandartní velikosti
    • Osobní přístup
    • Velmi rychlé vyřízení objednávky

Na základě mailové poptávky a telefonické konzultace s obchodem jsem objednal rozkládací matraci v nestandartní velikosti, kterou jsem měl do týdne doma. Výborná komunikace, slušná cena a kvalitní provedení.

Madex

• Velmi rychlé jednání, rychlé odeslání.

Madex

Jediný výrobce u nás, se kterým se vždy domluvím na atypickém rozměru či typu a vyrobí jej tak, jak potřebuji či si přeji.
    Po několik let již několikátá matrace.

Vážený zakazniku ,

Je nám líto, ale bohužel nemůžeme ovlivnit náladu a rozpoloženi řidičů přepravních společnosti.

Madex

• Dobrá kvalita zpracování ušijí přímo na míru.

Vstřícnost, rychlost dodání.

Doporučuji.

Madex

Celková spokojenost, příjemné jednání.

Madex

• Rychlé dodání, kvalitní zboží, milý přístup a jednání

• Rychle a kvalitně dodáno.

• Rychlé vyřízení objednávky. Poradenství ohledně matrace po telefonu dostačující.

Madex

• rychlé dodání - hned druhý den

• Komunikace, ochota, vstřícnost

Skvělá komunikace s obchodem. Poradili při výběru správné matrace. Matraci LAKO jsem zakoupila již do dětské postýlky a teď i do velké. Syn je na matraci spokojený a dobře spí. Potah je pratelný a snadno se sundavá.

• rychlé doručení
    • kvalitní zboží