• Předchozí konzultace a následné rYchlé vyřízení objednávky.
    • Obchodu nelze nic vytknout.

Doporučuji.

Vážený zakazniku ,

těší nás Vaše spokojenost s našim obchodem. Věříme , že naše výrobky splnili vaše očekávání a že se k nám vrátíte pro další zboží .

Madex

V pátek objednáno a v pondělí vyzvednuto. Jen chybí zvonek na výdejním místě umístěném v garáži. Jinak vše v pořádku.

• rychlá komunikace a dodání
    • Výběr skladového zboží

Vážený zákazniku ,

Madex

V obchodu nakupujeme matrace a příslušenství pravidelně. Zboží je vždy včas připraveno, ve 100% kvalitě. Komunikace s obchodem je bezproblémová a rychlá.

• výborná komunikace, rychlost dodání, kvalita zboží

Nakupovala jsem zde poprvé a obvykle se bráním platit předem tam kde to neznám, ale tady to bylo v pořádku. Děkuji.

• Perfektní komunikace,rychlé dodání

Velký a kvalitní výběr zboží ,rychlé dodání,

• Dobré ceny
    • Možnost výroby matrace dle vlastního rozměru

• rychlé jednání

• Rychlost kvalita informovanost

Madex

• Sehnali jsme tu potahy na dětskou matraci, které jinde neměli.

• Skvela komunikace
    • Velmi rychle dodani
    • Vyhodne ceny
    • Velmi kvalitni vyrobky

Z eshopu DetskeMatrace jsme nakupovali uz po druhe a v obou pripadech jsme moc spokojeni. Kupovali jsme matraci ze studene peny do detske postylky a skladaci molitanovou matraci do cestovni postylky. Obe matrace jsou velmi kvalitni a tvrde, coz je dulezite pro spravny vyvoj detske patere. Uz bych jinde nekupovala.

• Bez zbytečného obalu

Madex

• Zboží došlo brzy a v poradku

Madex

• Rychlost vyřízení, se zbožím naprostá spokojenost.
    • Žádná

vše ok, maximální spokojenost

Vše bez problémů.

• Rychlá výroba a dodání
    • Výroba na míru

Madex

• rychlost, kvalita, vstřícné jednání

• Rychlé jednání