• Competitive price

• Žádná

• Rychlost, komunikace...

• Osobní přístup
    • Milá, svižná komunikace
    • Nižší ceny (než u konkurence)
    • Zdálo se, že “nic” není problém
    • Žádnou jsem neobjevila a nejsem nenáročný zákazník

• Vše v naprostém pořádku. Úžasné zboží, milá komunikace.

• Ochota, mila komunikace
    • Dobrá rada
    • Není co vytknout !

S obchodem mám jen s jen dobré zkušenosti! Poradí, velká ochota, děkuji za to p. TOŠOVSKÉ ! :) rychlé dodání, zboží za velmi dobrou cenu, jsem velmi spokojena
    Zboží přišlo hned na druhy den !

• Super komunikace
    • Vyšli vstříc se vším

• Vše v pořádku

Nejhorší eshop ever!! Objednali jsme autosedačku pro dceru. Po objednání 2-3dny uplně ticho ze strany eshopu. Píšu do eshopu, zda bude objednávka dodána a kdy. Přišla odpověď, že se omlouvají, ale sedačka je dražší. Souhlasila jsem s tím, že ji ale musí dodat do určitého termínu, jelikož odlétám pryč. Dva dny před odletem mi přišel email, že sedačka bude dodána, ale uplně na jinou adresu. Takže jsem musela po dohodě s GLS přes celou Prahu pro sedačku někam na depo. Moc děkuji, ale tento obchod již nikdy!

Pěkný den, paní Jirkalová,

děkujeme za recenzi a zpětnou vazbu.
    Bohužel se opravdu tentokrát komunikace prodloužila z důvodu čerpání dovolené a velmi nás mrzí, že jste takto nespokojená. Nicméně autosedačka byla zaslána na fakturační adresu, která byla v objednávce uvedena (jiná doručovací uvedena nebyla) a také byla doručována v termínu, který jste požadovala. Kontrolovala jsem i email a žádnou informaci ohledně případné změny adresy jsem také nedohledala.
    V každém případě se omlouváme za komplikace a věříme, že příště budete mít při nakupování lepší zkušenost.
    S pozdravem Tošovská

• Ochota
    • Spolupráce

• Skvělá komunikace, vstřícnost, rychle dodání

Mužů doporučit. Děkuji

Vše naprosto v pořádku, od objednání 3 dny do doručení a to byl kočárek skladem u dodavatele. Komunikace na 1*

Příjemná a rychlá komunikace, individuální přístup.

• Objednávka byla potvrzena, následně byl zaslán email se zprávou, že zboží není skladem a bylo nabídnuto zboží jiné, dražší za stejnou cenu jako zboží původní. Po odsouhlasení, že si jiné zboží vezmeme, bylo opět potvrzeno. Následně opět zaslán email, že se zázračně podařilo "najít" poslední kus původního zboží. Toto jednání se nám úplně nezdálo korektní, příště raději nakoupím jinde.

Pěkný den,

děkujeme za zpětnou vazbu.

Zboží se nenašlo zázrakem, ale měli jsme je bohužel v systému špatně naskladněné, proto jsme vám chtěli nabídnout to zboží, které jsme systémově měli skladem. Ve skutečnosti jsme měli skladem fyzicky vámi objednané zboží, které jsme vám nakonec zaslali. Kolegyně vám to i psala a na její zprávu jste i reagoval, že děkujete a v pořádku. Mrzí nás proto, že nakonec spokojený nejste.

Věřím, že budete mít příště lepší zkušenost při online nakupování.

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do Nového roku přeje Tošovská

• Doporučila bych obchodu větší komukativnost se zákazníkem. Aspoň o předpokládaném datumu doručení.

rychlost, vse v poradku

rychlé vyřízení

• Rychlost a komunikace

Bez problémů

• Dlouhá dodací lhůta, přitom píší, že je zboží skladem.

Pěkný den paní Švajdová,

děkujeme za vaši recenzi.

U poznámky k dostupnosti máme uvedeno, že je zboží skladem u nás nebo na externím skladu u dodavatele. V tomto případě bylo na externím skladu a bohužel jsme čekali na zaslání, které se tentokrát od dodavatele protáhlo. I přesto věříme, že jste s autosedačkou spokojena.

S pozdravem Tošovská, www.detskajizda.cz