Sezenete lepší

Dobrý den paní Leono,

Děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že je Vaše negativní recenze na náš obchod založena na pochybení České pošty. Vaši objednávku přijatou 15.dubna 2014 v 15.hodin jsme expedovali řádně ten samý den (jak jsme Vám i telefonicky přislíbili). Bohužel dopravce selhal a zásilku Vám následující den nedoručil.

S pozdravem,

Detska-Kola.Net

• přijatelná cena za poštovné
    • Nelíbilo se mi, že jeden produkt vypadal, jako by už byl používaný.

Reakce obchodu Detska-Kola.Net

děkujeme za Vaši reakci. Mrzí nás, že jste nebyla se zbožím spokojena. Můžeme Vás ujistit, že všechny námi nabízené produkty jsou zcela nové. Proto nám není jasné u kterého produktu jste shledala známky opotřebení. Může se stát, že dojde k poškození zboží během přepravy. To se však stává velice zřídka, protože zásilky balíme tak, aby k poškození dojít nemohlo. Pokud se zbožím nejste spokojena, máte samozřejmě možnost jej vrátit (případně vyměnit za jiný kus). Čehož jste nevyužila. Našim zákazníkům se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc. Což mohlo být patrné i z naší společné komunikace. Věříme, že s ostatními produkty budete spokojena a využijete tak našich služeb i v budoucnu.

Z tým internetového obchodu Detska-Kol.Net,

Klára Marková

Zboží nedorazilo v období jaké bylo nabízeno.

Reakce obchodu Detska-Kola.Net

děkujeme za Vaši recenzi a dovolte nám na ni zareagovat.

Zboží, které jste si objednala v pondělí 5.srpna 2013 v 16:02 hodin mělo dostupnost "do týdne". V tomto případě je tak zboží do týdne odesláno zákazníkovi. Jedná se o položky, které jsou skladem v našem externím skladu a jsou vždy součástí větší objednávky. Vaše objednávka byla expedována v pondělí 12.srpna 2013, tudíž neshledáváme pochybení na naší straně. V případě, že potřebujete zboží v kratším časovém horizontu, je nutné objednat položku označenou "skladem", případně "do dvou dnů". Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc a zboží expedujeme v nejkratším možném termínu.

Tým internetového obchodu Detska-Kola.Net

• klamny popis
    • lzi

pri koupi horskeho kola pisou ze je serizene kolo videlo maximalne vyrobni linku i kdyz dorazilo poradku pri otevreni a zprovozneni kola se jse nastacil divit zbztecne naklady na serizeni kola a nova predni vidlice

• Komunikace na prodejně pro mě značně nedostatečná, připadala jsem si, že svým nákupem dva prodávající přímo obtěžuji. Jako za socialismu.

Nikdy více zde nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Detska-Kola.Net

velice nás mrzí Vaše nespokojenost s komunikací při osobním odběru zboží na naší prodejně. Všech našich zákazníků si velice vážíme a děláme maximum k jejich spokojenosti. Hodnocení ostatních zákazníků jsou velice kladná, proto věříme, že se jednalo o nějakou výjimečnou událost.

S pozdravem,

Detska-Kola.Net