• Velky vyber
    • Psali skladem a pak napsali ze zbozi neni a neumi sehnat

• řekněme výběr
    • komunikace

Nechávala jsem si poslat pleny s potiskem s vyšší gramáží a poslali mi s nižší. Bylo mi to podivné už když jsem si je objednávala, že u obojí gramáže je stejná cena. Nicméně jsem si je objednala. Když jsem je prostřednictvím emailu žádala o vysvětlení ani se neobtěžovali mi odepsat. Pokud někdo, kdo provozuje internetový obchod má problém s komunikací, neměl by ho provozovat. Myslím si, že to minimálně napovídá o pokusu podvodu na lidi, když nejsou ochotni ani odpovědět.

• Rychlost, vyborna komunikace.
    • Zádné

Výborně služby za dostupné ceny.

• v připadě problému je velmi rychle jednání o napravě
    • přehlednost webu
    • ceny jsou přijatelné
    • rychlé odepisování na e-maily

Jednání solidní. Sice mi přišlo jiné zboží(bylo pred Vanoci tak to chapu) než jsem chtěla ale obchod okamžitě svou chybu napravil.
    Každopádně doporučuji

• zadne zvlastni vyhody jen normalni internetovy obchod
    • zatim zadne

k mani jsou dobre veci, omrknete to.

• Pěkně a přehledně popsáno zboží

• prehlednost a cena
    • oznaceni skladem, nemusi byt pravdive

pokud spechate na objednavku, radsi volejte.
    sledovani stavu objednavky nestaci.
    ani neoznami, pokud zbozi uz skladem neni, snazi se ho sehnat,jenom vam to zapomenou oznamit.
    jinak obchod opravdu prehledny, a vyborne zbozi..skoda jenom za tu komunikaci

• Nemám s ním více zkušeností, abych mohla hodnotit.

• velice slušné jednání, na všechny naše dotazy odpověděli a zboží přišlo, jak bylo sjednáno. Navíc jsou dětské neopren. plavečky i botky, čepky velice kvalitní.

Doporučujeme.

Kvalitní zboží za slušnou cenu,ryclost vyřízení objednávky,doručení až do domu.Mohu s klidným svědomím všem doporučit.Určitě služeb tohoto obchodu opět využiji.

• Objednala jsem si nosítko, u něhož byly avizované návleky zdarma. Ty však nedorazily. Ani nikdo nenapsal proč.

• u zboží bylo uvedeno, že je skladem, v obchodních podmínkách bylo psáno, že v případě, že zboží není skladem budou do 3dnů informovat - po týdnu kdy se nic nedělo po mé urgenci poslali vysvětlení (závada plnícího stroje u dodavatele) a prý bude do týdne opraveno

Reakce obchodu Děti a miminka

Děkujeme za recenzi. Zboží už mělo být skladem když jste ho objednávala, bohužel dodavatel oznámil závadu s dodávkou do týdne, kterou termínově nedodržel,což už bohužel není v našich silách ovlivnit.

• protože jsem potřebovala čtvercovky s vysokou gramáží a v dnešní době jsou obyčejné čtvercovky spíše dražší-bambusové a nebo obchody nabízí pouze kalhotkové plenky

velký výběr plenek, a ostatních věcí pro miminka ale i jejich maminky

• Termín dodani

Reakce obchodu Děti a miminka

Dobrý den, děkuji za hodnocení. O zpožděném termínu dodání jsem informovala telefonicky.

• - DOBRÉ CENY
    • - RYCHLÁ DOPRAVA

- JIŽ JSEM TO PSALA.....DOBRÉ CENY A RYCHLOST DOPRAVY
    - TAKÉ JSEM SPOKOJENA S PŘEHLEDNOSTÍ OBJEDNÁVEK

• ro mě bylo super, že měli to co jsem chtěla jako jedini a jeste jsem dostala dareček termo ponožky pro meho syna.
    • neobjevila jsem

Doporučuju, nebyl žádný problém, přesně jsem hned od začátku věděla, že zboží mají a kdy presně přijde.

• velmi slabá komunikace. Jak vidno z ostatních komentářů, výmluvy jsou stále stejné... První email po 3 týdnech s omluvou za pozdní reakci s odůvodněním na nemoc, po dalším týdnu oznámení, že produkt už nemají v nabídce. Celkem proces na více než měsíc = katastrofa.

• snad nic
    • objednala jsem 30.10, ozvali se až za deset dní, že pro nemoc nemohli vyřizovat, zda májí objednávku stornovat. Řekla jsem, že na dodání zboží trvám, zaslala jsem i peníze a od té doby ani muk. Peníze mají na účtě, neberou telefon, ani na email neodpovídají, po zboží ani památky.

Jsem rozhořčená, už jsem v tomto obchodě objednávala jednou v loni a vše bylo ok. Proto jsem se vrátila, abych se takto zklamala!!!