Objednal jsem nevhodné zboží, na což mě telefonicky upozornil sám e-shop (tester detektoru CO, ke kterému je potřeba ještě další vybavení, jež se v běžné domácnosti nevyskytuje). Zboží bylo bez problémů z objednávky odstraněno a vzniklý přeplatek okamžitě vrácen. Zbytek objednávky vyřízen k mé spokojenosti.

Reakce obchodu Detektor-shop.cz

Nelze vždy odhadnout pro jaký účel zákazník zboží nakupuje. Naštěstí ve vašem případě se to dalo odhadnout a jsme rádi, že jsme zboží "navíc" zachytili. Těšíme se, pokud se na nás opět obrátíte.

Bezproblémový obchod.

Děkujeme za hodnocení.

Tým Detektor-shop.cz

• Zboží dorazilo po více než 10 dnech po zaplacení, prý kvůli dovoleným.
    • Datum výroby na štítku je 5/2018 (aktuální je 1/2018). Mohu se tedy dohadovat o tom, jak staré to je a kdy to expiruje...

Reakce obchodu Detektor-shop.cz

Děkujeme za recenzi. Každá taková recenze nám říká, zda postupujeme správně nebo naopak.

Za dodávku zboží po 10 dnech od zaplacení se vám omlouváme. O probíhající inventuře a souběžné dovolené jsme zákazníky informovali informačním bannerem na našem e-shopu.

K vašemu dotazu na dodaný výrobek:
    Hasicí koule má garantovanou dobu použitelnosti stanovenou výrobcem na 5 let. Datum konce garantované životnosti je na stejné samolepce, ze které jste vyčetl datum MFG a jedná se o 5/2023. Po tomto datu již výrobce negarantuje správnou funčknost, nicméně tyto hasicí koule vydrží při skladování v suchu i 10 let.

Vysvětlení data MFG:
    Datum označeno jako MFG je měsíc, od kterého je počítána pětiletá životnost výrobku. Toto datum je vždy stanoveno měsíce dopředu s ohledem na dobu skladování u výrobce, expedice do EU po moři, celnice (často více jak 1 měsíc) a skladování u distributora. Mohu jen zmínit, že jste obdržel naprosto čerstvou dodávku hasicího systému Elide Fire.

Závěrem bych jen zmínil, že mě mrzí, že s těmito pochybnostmi jste se na nás neobrátil, protože by pochybnosti byly hned pryč.

Přeji vám hezký den

Gasedo Plyn

• Nákup a dodávka bez problémů. Doporučuji!

Děkujeme za recenzi,

Na přehlednosti našich obchodů stále pracujeme. Pevně věřím, že těch chybějících 10% v hodnocení příště doženeme. :-)

Gasedo Plyn

Přehlednost, dostatečný popis zboží a příznivá cena.

Reakce obchodu Detektor-shop.cz

Děkujeme za hodnocení. Každá taková recenze nás žene kupředu.

Gasedo Plyn

Skvělá komunikace na odborné i lidské úrovni, i přes objednávku v pozdních nočních hodinách funkční chat a pomoc s výběrem zboží.

• spolehlivost, přehlednost

• neuvěřitelná vstřícnost

perfektní přístup a pochopení pro potřeby zákazníka

• Specializovaný sortiment za výhodné ceny
    • Výborná komunikace
    • Vstřícnost k zákazníkovi

Jakmile dorazila platba, kontaktoval mě prodejce, že jednu položku bohužel nemají (vina na straně dodavatele). Část objednávky, která byla skladem, mi doručil prodejce osobně, protože nebydlím daleko od sídla firmy. Na zbývající položku ještě čekám, ale po stránce komunikace a vstřícnosti můžu už teď hodnotit na výbornou.

Reakce obchodu Detektor-shop.cz

Děkujeme za hodnocení. Stále je co zlepšovat, ale vaše hodnocení nás moc těší.

Gasedo Plyn

• Velmi dobrá komunikace .Doporučuji.

Prodejce má velký zájem na prodeji a uspokojení naší poptávky po zboží.

Zatím zboží vůbec nedorazilo , jen po emailu 2 x nějaké nejasné oznámení takže nevím zda vůbec zboží někdy dorazí.

Dobrý den, paní Kupková,

Velmi mě mrzí, že se bez jakéhokoliv pokusu o kontakt s námi uchýlíte raději k negarivnímu hodnocení obchodu. Kdybyste nám zvedla telefon nebo poté zavolala zpět na zmeškaný hovor ve vašem telefonu, jistě byste měla všechny informace.

Tým Detektor-shop.cz

Detektory se nesmí válet dlouho na skladě, protože elektrochemické články stárnou. Už jsem zde nakupoval a dostal detektor zcela nový. Proto jsem k opakovanému nákupu zvolil stejný obchod. Užší sortiment v případě tohoto obchodu je spíše výhodou. Myslím že obchod má v nabídce jen spolehlivé přístroje.

• Přehledný obchod
    • skvělá, vstřícná domluva

Fér jednání, vysvětlení jednotlivých funkcí, podmínek, kalibrací přístrojů

Zjistili jsme únik plynu, tak po opravě jsme okamžitě zakoupili detektor,přišel v pořádku s českým návodem, během dvou dnů. Jsme velmi spokojeni Doporučuji koupit všem kdo mají v bytě nebo v domě plyn. Nám unikal dost dlouho, sice málo ale na velký problém by to mohlo zadělat.

• Výborná komunikace

• vyrazna sleva na kupovane zbozi.
    • velmi dobre zabalene :)
    • Jedinou slabinou byla nemožnost rychle kontaktovat kurýra služby dpd, protože v oznámeních chybí telefonní čislo. Je nutné odeslat zprávu přes webový formulář. To ale neni slabina obchodu.

Doporučila bych tento obchod. Ukázal se jako rychlý, spolehlivý, pečlivě zabalené zboží. Vše v nejlepším pořádku.

• slušné ceny
    • rychlost dodání

naprosto spokojen

• pohodlný nákup
    • nevím

Vše se uskutečnilo podle pravidel slušného obchodu.