široká nabídka, rychlost vyřízení, ...

• komunikativnost
    • ochota
    • nabízený sortiment
    • není možnost zaplatit dobírkou

• Výborný výběr těch nejznámějších značek
    • Vybere si skromný i velmi náročný zákazník (např. vosk Swissvax za 30tis.:-)
    • Vyberete i leštičku, takže tady můžete nakoupit úplně všechno, abyste ze svého mazlíka udělali kočičáka
    • Rychlost doručení
    • Ceny

Objednal jsem větší objednávku a kurýrovi evidentně spadla a uvnitř se rozbil gel na plasty. Při předání jsem spěchal, tak jsem si balíček pořádně neprohlédl (moje chyba). Ale po pár hodinách doma jsem si všiml mokré a mastné krabice. Hned jsem psal do shopu a vyfotil krabici z venku. Velmi rychle mi odpověděli, ať krabici opatrně otevřu a nafotím poškozené zboží. Vše, kromě gelu přežilo. Bez nějakých prohlášení a papírování mi gel poslali v dalším balíku s poštou gratis. Není co řešit, takto má vypadat TOP shop.

• komunikace

Vše v pořádku

• Super domluva a komunikace

Neskutecna rychlost!!!!!!

• Chyběly české návody na použití

V krabičce nebyl český návod , ale po telefonickém dotazu nám byl odeslán . Pán byl velice ochotný.

• Spolehlivost

Moje naprostá spokojenost od poptávky až po doručení zboží vč. vstřícné a profesionální komunikace ohledně výrobků.
    Děkuji

Spokojený není co dodat :)

Rychlost doručení

Jedná se o můj první nákup na tomto eshopu. S nabídkou zboží, přehledností eshopu a přístupem prodejce obecně jsem velice spokojen. Není co vytknout. Až bude příležitost, rád zde opět nakoupím.

• Sortiment, cena, rychlé dodání

• kvalitní zboží, okamžitá komunikace, okamžité odeslání zboží

Plní přesne to co ma vcetne tech uterek ty jsou super pouzivam je už delsi dobu

• Poradenství
    • Lidský přístup
    • Vstřícnost

Zboží bylo včera večer objednáno a dnes už ráno doručeno dopravci

• Rychlost vyřízení objednávky.

• Doručeno dle zadaného termínu :-)