Dodáno do druhého dne, produkt zatím nevyzkoušen.

velký výběr, rychlé doručení, za mě OK

• Vše perfektní

• Rychlé doručení
    • Výběr zboží

• Rychlé odeslání
    • Kvalitně zabalené
    • Zboží vždy bez ochranné známky
    • Vždy zapáchá
    • Občas ulepené

Z tohoto obchodu mám po každém nákupu smíšené pocity. Obchod odesílá zboží rychle, spolehlivě dorazí.
    Ovšem problém je v tom, že při každém nákupu (cca 5x v rozmezí více jak roku) zboží dostanu již předem otevřené, např. bez ochranné samolepky pod víčkem chemie. Nevím, zda do menších balení přelévají chemii z větších, či co provádí, ale tento fakt mě vždy zarazí a znejistí.
    Byl bych rád, kdybych dostal zpětnou vazbu s odůvodněním, abych nemusel pokaždé řešit, zda mám produkt naředěný, přelévaný, či předem užívaný.

Reakce obchodu Detailingshop

Úvodem mé odpovědi bych se chtěl důrazně ohradit proti úvahám, že bychom u nás cokoli přelévali, odlévali, ředili, předem užívali, apod...
    Vím, že tyto a podobné praktiky se v minulosti na našem trhu vyskytovaly, a přestože je asi někteří prodejci praktikují i dnes, můj názor je, že do moderního byznysu nepatří. Zboží odesíláme ve stavu, v jakém k nám chodí z výroby a zde bych rád zmínil, že většina výrobců pečeť na hrdle nepoužívá. Před expedicí pouze dotahujeme uzávěry, které jsou z výroby nedotažené a hrozil by únik kapaliny během přepravy.
    Nedávno jsem řešil podobné nařčení ohledně produktu Bilt Hamber a výsledkem sporu bylo, že se nám zákazník omluvil. Přímo od tohoto výrobce jsme obdrželi vyjádření:
    „Hi Martin, No we do not use sealed with aluminium foil on any of our bottles.”

Díval jsem se na historii Vašich 4 objednávek, kde máte produkty těchto výrobců:
    Scholl – produkty chodí z výroby bez samolepek na uzávěrech
    Gyeon – většina produktů chodí z výroby bez samolepek na uzávěrech, ale např. na leštících pastách bývají (ty ale v objednávce nemáte)
    Bilt Hamber – viz vyjádření výše, produkty chodí z výroby bez samolepek na uzávěrech.

Co se týče zápachu, v poslední objednávce jste si objednal produkty, které zapáchají (TireCleaner, AutoWheel). S tím bohužel nic neuděláme.

Martin Jaroš
    Detailingshop

Nakupuji opakovaně a vždy jsem naprosto spokojen. Z produktů vše co používám nebo potřebuji mají skladem, dobrá komunikace a okamžité doručení, co víc si přát.

• Nabízí kvalitní produkty, které používají i profesionálové

• Rychlé doručení
    • Kvalitní produkty

Nakupuji pravidelně, takže za mě maximální spokojenost. Ceny, komunikace , sortiment i rychlost doručení vždy bez problémů.

Široký výběr, dobré ceny, komunikace a rychlé doručení. Byl to opakovaný nákup v tomto e-shopu, příště určitě opět využiji.

• Perfektní informace rychlost doručení✌️

Objednáno a za více než 14 dní zboží nedorazilo. Komunikace prodejce nulová.

Reakce obchodu Detailingshop

Je mi líto Vašeho čekání. Objednal jste ale zboží, které bylo na objednávku "Obvykle do 10 pracovních dní". Tuto informaci jste měl již v momentu objednání, zároveň jsme Vám obratem posílali mail v tomto znění:

"Bohužel, jedna nebo více položek není v současné době na skladě. To může způsobit mírné zpoždění dodávky objednaného zboží.
    Přijměte, prosím, naši omluvu a ujištění, že se snažíme o co nejrychlejší řešení. Aktuální stav objednávky a orientační dobu dodání Vám kdykoli sdělíme na [email protected] nebo na telefonu 604 66 11 44.
    Spěcháte-li na objednané zboží, rádi s Vámi probereme výběr srovnatelného produktu, který je skladem. Volejte prosím infolinku 602542150."

Ohrazuji se tedy proti tvrzení, že naše komunikace je nulová. Nulová komunikace byla bohužel z Vaší strany, kromě této recenze.

Martin Jaroš
    Detailingshop

• Rychlost dodání - ve středu objednáno, ve čtvrtek doručeno

• Komunikace výborná, nenakupuji zde poprvé a vše zatím vždy OK.

• Rychlé dodání, dobře ceny.

Jako vždy, vše super.

Nakupuji zde pravidelně a jsem spokojen.

• Telefonní alternativní domluva.

Pohodlný a bezproblémový nákup s rychlým doručením. Za mě spokojenost, jako vždy.