• Reklamace

Bohužel se musím přidat k nespokojeným zákazníkům. Objednal jsem pánské plavky, ty sice dorazily, ale až po telefonických urgecích. Omlouvali se, že se stěhují a nefungují v běžném režimu. Plavky měli vadu a po telefonické domluvě a ujištění, že vzniklé náklady se zasláním zpět, budou proplaceny, jsem plavky odeslal k reklamaci. Opět jsem se nedočkal žádného potvrzení, ani o převzetí a ani o způsobu řešení reklamace. Přistoupil jsem k osvědčené metodě a zavolal majiteli, který mě ujistil, že reklamaci řeší a zopakoval mi, že se stěhují... Po nějakém čase, dorazily nové plavky a ty už byly v pořádku, nicméně slíbené proplacení nákladů za zaslání reklamace neproběhlo a to ani po opětovných telefonátech a ujištění, že vše vyřeší k mé spokojenosti.
    Z celkovým přístupem obchodu nejsem spokojený a kdo chce nakoupit bez adrenalinu, ať zde určitě nenakupuje.
    Pokud někdo vážně chystá žalobu, ať se na mě obrátí, rád se přidám. Kontakt je [email protected]. Jde mi o princip. Slibují něco co nesplní.
    Obchod určitě nedoporučuji.
    Tomáš Urbančík

Podvodníci a zloději. Koupil jsem zboží za několik tisíc. Dva kusy jsem vrátil. Poslali potvrzení, že vrátí peníze a od té doby nic. Nekomunikují, telefon nezvedají.Parazitují na českých spotřebitelích. Pokud někoho takto podvedli, prosím o kontakt na [email protected]. Kvůli podání oznámení na ČR. Pokud společně přesáhne částka 10000, jedná se o trestný čin a musí se tím zabývat.

• komunikace , vrácení zboží

Po odeslání zboží zpět už nekomunikují ani telefonicky ani přes e-mail, určitě zde nic neobjednávejte nebo si to raději nechte aby jste za své peníze měli aspoň něco i když vám to nesedí velikostně....!!!!!!!!!A platbu vždy jen dobírkou. Hlasím na ˇČOI.

• jsou to zloději, zboží si nechají poslat zpět a pak už nekomunikují ani po mailu ani po telefonu

tvářili se jako seriozní firma opak je pravdou, pozitivní recenze jsou určitě taky podvod

• Dobrý střih
    • Dobrá barva
    • Material
    • Rychlá doprava

• Nevyhovující zboží
    • Zakoupeno
    • Zakoupeno v DESSUE

Objednaná rouška za 400.- Kč , která nemá ani nosní výztuž , ale především je šitá nešťastně, že nesedí na obličeji , ve předu je strašně volná , šitá asi pro choboty. Zboží jsem nevracela, ale roušku jsem celou přešila. Už v tomto obchodě nakupovat nebudu.

• pohodlí při výběru
    • fotky odpovídají skutečnosti
    • nevím o žádné

• Rychlé dodání, super cena

Velmi spokojena, zboží pěkné.

Mé zkušenosti s tímto obchodem jsou velmi dobré.

• Jsem spokojená

• zajímavé zboží

• Super rychlé dodání

• Rychle jednani

• Když jsem objevil na vašich stránkách koupací šortky,byl jsem neskutečně rád,že budu nít něco po čemž jsem toužil.Téhož dne jsem jsem však měl po radostí poté,co mi bylo telefonicky sděleno,že požadované zboží není na skladě.Jak můžete nabízet zboží které nemáte.Závěrem bych chtěl poprosit,že by se mnou objednané zboží objevilo,dejte mi prosím vědět a Já bych si toto velice rád objednal a byl by napraven můj dojem o vaší prodejně.S pozdravem J.Pavlík

• ŠIROKÝ SORTIMENT KVALITNÍCH ZNAČKOVÝCH PLAVECKÝCH ŠORTEK, PŘÍZNIVÁ CENA, RYCHLÉ A SPOLEHLIVÉ DODÁNÍ

Nejlepší a nejrychlejší obchod v Evropě

• Dobrý ceny a kvalitní

• Perfektní servis že Slovenska

Jedno tilko mi nedorazilo a nikdo z obchodu mi to ani nedal vědět. Zvláštní...