• Rychlost,ochota,boty odpovídají obrázku i velikostí,mám úzkou nohu.

S vaším obchodem jsem velice spokojena nadále u vás budu nakupovat sandálky jsou nádherné a padnou jako ulitý doporučuji všem Děkuji

• Objednávka byla vyřízená velmi rychle a spolehlivě

• Rychlé dodání a vše bez problému.

Koupila jsem si sněhule, jsou perfektní, super podrážka, která mi téměř neklouzala ani na zledovatělém sněhu, jsem moc spokojená.
    Balík s botami byl perfektně zabalený s ohledem na počasí - papírová krabice byla komplet potažená igelitem.
    Je vidět, že ve firmě lidé přemýšlejí

Rychlé doručení, vše v pořádku

Rychlost a kvalita.

• rychle, spolehlivě, v pořádku

• boty byly doruceny do nekolika dnu, dobre zabalene a odpovidaly popisu, velmi hezke
    • nebyla uvedena vaha bot v popisu

Za mě dobrý!
    Zatím vycházím pouze z jediné zkušenosti.

• Rychlé doručení
    • Bezproblémová komunikace

• Boty jsou v očekávané kvalitě.
    • Originální krabice od bot byla silně poškozená, boty nikoliv. Vnější krabice pro přepravu byla ok. Takže obchod mi vědomě poslal zboží se silně poškozeným obalem bez upozornění, omluvy či jakéhokoliv dokladu o poškození. Boty jsou ok a nechal jsem si je. Nechci domýšlet co by se dělo v případě vrácení zboží či řešení reklamace.

Super rychle dodani, kvalitni zbozi dle popisu.

Boty jsou takové "kolibave", nechodí se v nich dobře a z fotky jsem to nepoznala.
    Ale za to obchod asi nemůže, možná lepší foto z boku, aby bylo vidět že není podrážka rovná.

• přehledná nabídka,rychlé dodání

• Rýchle dodanie aj na Slovensko

Botky, které jinde nemají... Ochotný přístup... Doprava zdarma... Vše super...

Myslím, že by bylo dobré před odesláním boty zkontrolovat,předešlo by se tak následné reklamaci a zbytečnému placení poštovného.

reklamace štatně ušitého svršku - křivě všitý zip i špička boty

Boty jsem sice vrátila, protože mi nevyhovovaly, ale komunikace obchodu byla dokonalá. Když jsem zboží poslala zpět, okamžitě mě informovali, že zásilku v pořádku obdrželi, a také mi okamžitě vrátili peníze. Takovou rychlost jsem nezažila!