• krásný desing, krátká dodací lhůta
    • nevím o žádných

• Super kvalitu & moderní desing
    • Nemá... Nevím o žádném minus

Pro mne bylo podstatne najit spolehlivou FIRMU (VYROBCE) zamerenou na vyrobu nalepek na zed - do vnitrnich prostor bytu apod.
    Planet desing jsem jednoduse "vygooglila" - neznala jsem jejich web apod .....

Potrebovala jsem hlavne top&nej kvalitu a navic "dekorativni prvky" jako je nalepka siluety postavy, ktera zobrazuje "skok" na kole BMX byl nadlidsky vykon !!!!! Nicmene po hodine googleniiii bylo rozhodnuto .... BYLO MOC TEZKE ZJISTIT, KDO DELA KVALITU NEBO SMEJD.
    Pro meho syna Daniela (11) rekonstruuji pokoj - meni se na studentsky styl. Daniel je siiiiiiiiiiiiiiilenec do kola BMX a malem omdlel a spadla mi brada uuudivem, kdyz rozbalil balik od vas. Nemel ani poneti, co jsem objednala :))) V jeho mysli jsem totiz obycejna maminka, co nevi a nechape absolutne nic o BMX >>>> TAKZE TIM PADEM BYL SUPER SOK A ZAZRAK V JEDNOM :)))))))
    Mohu tedy jen PODEKOVAT !!!

Reakce obchodu Design-Planet.cz

Děkujeme za Váš názor a jsme rádi, že jste byla s námi velmi spokojená.

Design-Planet.cz

Obchod plnej zaujivaho zbozi za supr ceny. Doporucuji.

• široký sortiment
    • rychlá dodávka
    • snadná komunikace

Nalezl jsem zboží, které jsem potřeboval. Doporučuji.

Reakce obchodu Design-Planet.cz

Děkujeme za Váš názor a jsme rádi, že jste byl s námi spokojený.

Design-Planet.cz

• Všechno v pořádku až na detail že jsem objednal stojany pod repro v bílé barvě a obdržel jsem černé.

• při prvním nákupu nelze posoudit

skvělá komunikace
    namísto nedostupného zboží okamžitě navrhli náhradu - OK

Bez problému

• Není nic co bych vytkla

Je přehledný ,levný,rychle dodání všem vřele doporučuji

• luxusní,originální zboží

• Byla jsem mile překvapena ochotou pána, se kterým jsem mluvila telefonem.Řekl, že zbozí odešle další den a bylo to tak...

Hezký sortiment zboží a ochotný pán - asi majitel obchodu. Doporučuji.

• Nejste oproti jiným drahý.

Super,nemám co dodat.

• - zboží nejvyšší kvality za přijatelnou cenu
    • - rychlá odezva
    • - výborná komunikace
    • Žádné ;-)

Každopádně doporučuji všem, kteří hledají špičkové výrobky za přijatelné ceny. Složení výrobku bylo více než jednoduché, perfektní balení a přehlednost návodu.

• špatné popsání zboží!!!!jako je barva produktu!

Určitě pěkné a kvalitní zboží, jen na popis ohledně barev zboží se raději ještě informujte u prodejce!!!Já to bohužel neudělala a věřila co bylo napsáno v infu a pak jsem zboží musela vrátit,protože barva nesouhlasila a já zboží objednávala jen kvuli barevnosti výrobku.

• nedodržení dodací lhůty s uvedením na stránkách

Dobrý cena, rychlá dodávka.

• Široký sortiment, rychlá dodávka, dobrá komunikace.
    • Zatim žádné, po rozbalení zboží jsem narazil na problém od výrobce,neseděli šroubky pro upevnění předních dvířek skříněk, jeden šuplík spodní části skříněk je na pohled znatelně jiného odstínu a jedny dvířka od nejdelší skřínky jsou nejspíše vlivem přepravy nebo skladování pokrouceny (až 5 mm - což pohledově pusobí, že dvířka jsou stále otevřeny ). Výrobce dále dodal nepoužitelné hmoždinky pro připevnění držáků skříněk na zeď - hmoždinka krátká a šroub dvakrát delší.

Doufám, že obchod bude schopen s výrobcem vykomunikovat následující věci:
    1) slevu na špatně dodané šroubky a hmoždinky(což je nepříjemné když chcete stěnu namontovat a zkompletovat, ale nemáte čím - musíte do obchodu shánět potřebný spojovací materiál=čas a další peníze ).
    2) výrobce zašle prodejci nový díl spodního šuplíku (případně dá slevu na II.jakost)
    3) výrobce zašle prodejci nepoškozené dvířka nejdelší skřínky

Zatím se přístup ze strany obchodu jeví velmi dobře, mají snahu problemy řešit, komunikujeme, tak doufám, že se podaří dát vše dopořádku.

• Obchod je přehledný a nabízí velmi kvalitní výrobky.

• kvalita výrobku

Vše proběhlo pořádku

Reakce obchodu Design-Planet.cz

Děkuji za Váš názor a jsem rád, že jste byla s námi spokojena.

Jiří Klika

• měli v nabídce hledané zboží, dobrá cena

vše probíhalo naprosto v pořádku dle zvyklostí na internetových obchodech. Automaticky generované emaily, včasné splnění objednávky.

Reakce obchodu Design-Planet.cz

Děkuji za Váš názor a jsem rád, že jste byla s námi spokojena.

Jiří Klika

• zbozi jsem nasla jinde vyhodneji, druhy den jsem mela zbozi doma
    • nanakoupila jsem tu

Nevim, objednavku jsem zrusila

Reakce obchodu Design-Planet.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši objektivní recenzi, i když jste nákup nedokončila. Pro váš první nákup v našem e-shopu vám poskytujeme privátní slevu ve výši 5%. Věříme, že až nákup uskutečníte, Vaše hodnocení bude lepší. Rádi Vás přesvědčíme jak kvalitní produkty a služby poskytujeme.

Těšíme se na Vaši objednávku