• V objednávce chyběla jedna zakoupená položka

Reakce obchodu Dermacol

děkujeme Vám za zprávu a omlouváme se Vám, že Vaše objednávka nebyla kompletní. Objednávku jste vyzvedávala ve Studiu v Palladiu, prosíme Vás tedy, zda byste mohla Studio znovu navštívit a chybějící položku si vyžádat . Při vydávání objednávky personál vždy kontroluje se zákazníkem objednané zboží, omlouváme se, pokud se tak ve Vašem případě nestalo.

Dermacol

• velmi dlouhá dodací lhůta, zboží zaplaceno předem

Reakce obchodu Dermacol

to bude asi omyl. Vaši platbu jsme obdrželi 6.1.2024 a hned 7.1.2024 jsme Vám poslali e-mail, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí ve Studiu v OC Palladium. Možná Vám e-mail zapadl do hromadné pošty.

Krásný den Vám přeje Dermacol.

Make-up neodpovídá tomu,jak se prezentuje.Špiní oblečení a bronzová barva je jak vybledlá pokožka.

Reakce obchodu Dermacol

jak už jsme Vám psali, make-upy obsahují přírodní pigmenty, pro delší výdrž je vhodné fixovat je pudrem.
    Odstín make-upu není možné vybírat dle názvu ani dle obrázku. Je vhodné make-up vyzkoušet v kamenné prodejně, testery dodáváme mj. do drogistický řetězců (DM, Rossmann a Teta) a přesvědčit se o vhodnosti odstínu právě pro Vaši pleť. Přes e-shop pak objednáte make-up, se kterým již máte zkušenost a víte, že je to ten pravý pro Vás.

Děkujeme za pochopení.

Dermacol

pudr nešel otevřít, ani v obchodě žádný z dodávky....

Reakce obchodu Dermacol

děkujeme Vám za zprávu. O nedostatcích u pudrů nevíme. Požádali jsme tedy prodejnu, kde jste pudry zakupovala, o detailní informace a předáme si je v rámci společnosti.

Krásný den Vám přeje Dermacol.

Na objednávku jsem se velmi těšila, zboží jsem objednávala s úmyslem dát drobnosti dcerám do adventního kalendáře. Balíček přišel, ale uvnitř byl obsah pro jinou zákaznici. Řešila jsem tedy reklamaci s příslibem zaslání mé objednávky. Čekala jsem tedy znovu na balíček, již po zběžném shlédnuti avíza od kurýra jsem zjistila, že jde balík opět na dobírku. Napsala jsem paní z reklamací, že proč to jde na dobírku, že nejsem ochotna opět platit. Ona mě ubezpečila, že zásilka je dodávana bez dobírky. Bohužel asi to ani nepřekontrolovala, přišlo to na dobírku. Balík jsem tedy odmítla. Nejhorší na tom je, že není se možné dovolat v uvedených pracovních hodinách. Paní z reklamací je vždy na home office podle paní recepční. Tak nevím. Zboží dermacol mám moc ráda, ale servis tragický. Nedoporučuji eshop. Produkty ano.

Reakce obchodu Dermacol

Vážená paní Moravcová, velmi se Vám omlouváme za naše pochybení. Snažili jsme se co nejrychleji napravit náš omyl, kdy Vám bylo posláno jiné zboží a poslali zboží znovu. Dobírka neměla být požadována, moc se Vám za to omlouváme. Jak už jsme Vás e-mailem informovali, zboží jsme obratem expedovali. Mrzí nás, že jsme ve Vás vyvolali špatný dojem z našeho zákaznického servisu. Snažíme se vždy zákazníkům vyhovět obratem nebo v co možná nejkratším termínu. Velmi nás proto Vaše hodnocení mrzí.

Dermacol

Rychle dodani zbozi,ale zbozi prislo obaly vyrobku roztrhane

Reakce obchodu Dermacol

moc se Vám omlouváme. Hned se s Vámi spojí náš zákaznický servis, abychom vše vyřešili k Vaší spokojenosti.

Dermacol

• Slečna prodavačka absolutně bez zájmu, znuděná…nakupovat nebylo vůbec příjemné - díky tomu jsem si ani neprohlížela jiné produkty, které bych jinak dost pravděpodobně koupila

Reakce obchodu Dermacol

děkujeme Vám za zpětnou vazbu, je pro nás velmi důležitá. Moc nás mrzí, že jste nebyla s naší kolegyní spokojená a omlouváme se za špatný dojem, který jsme ve Vás zanechali. Vaši zkušenost jsme předali vedoucí prodejny a budeme se jí zabývat.

Přejeme Vám krásný den,
    Dermacol

• hezky se objednalo, ale dlouho čekalo.
    • Zboží bylo odesláno až po 7 dnech. Velmi pozdě, očekávala jsem za 2-3 dny.

Zboží jsem objednávala 18.7. na dovolenou na kterou jsem odjížděla 22.7.
    Běžně e-shopy doručují do 2-3 dnů. Dnes je 25.7. a zásilkové mi napsala, že je zboží konečně na cestě. Vyzvednu tedy po dovolené. Příště již tento e-shop nevyužiji.

Reakce obchodu Dermacol

omlouváme se Vám za pozdní odeslání zásilky. Na prodloužení lhůty v expedici jsme upozornili na našich webových stránkách. Standardně doručujeme během 2 pracovních dnů.

Přejeme Vám krásnou dovolenou!
    Dermacol

• skoro po týdnu stále nemám zakoupené zboží, nevím kde je chyba

Reakce obchodu Dermacol

omlouváme se Vám za výjimečně dlouhé čekání na zásilku. Na tuto skutečnost upozorňujeme na našich webových stránkách. Vaši objednávku dnes předáváme dopravci. Děkujeme za strpení.

Dermacol

Objednávka sice proběhla v pohodě, zboží ani po týdnu nedorazilo. Nemohu tedy nic hodnotit. Jen se modlím, že to vůbec někdy dorazí... Tak špatné to není ani v případě doručování ze zahraničí.

Reakce obchodu Dermacol

omlouváme se Vám za zdlouhavé zpracovávání objednávky. O delší expediční lhůtě jsme informovali na našich webových stránkách. Jsme rádi, že Vám bylo zboží dnes doručeno.

Dermacol

• Kompletní výběr zboží této značky
    • 6 dní pryč, z toho pět pracovních a zboží stále ještě na cestě

Reakce obchodu Dermacol

omlouváme se Vám za dlouhé čekání. Vaše zásilka je připravena k výdeji ve výdejním místě Zásilkovny.

Dermacol

• Naproti tomu, že jsem mailem žádala customer service o prodloužení vyzvednutí objednávky, nikdo mi neodpověděl. Předtím mě zakaznická linka odkázala na výdejní místo - prodejnu v Palladiu, která nebyla ochotna dobu vyzvednutí prodloužit. Máte nesystémovou spolupráci mezi zakaznickou linkou a prodejnami, neodpovídáte na e-maily.

Reakce obchodu Dermacol

e-mailem jsme Vám reagovali obratem (19.7. v 15:53). Lhůtu pro vyzvednutí objednávky máte prodlouženu do 29.7.2023. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám krásný den.

• Dlouhá čekací doba

Reakce obchodu Dermacol

čekací doba je výjimečně delší než obvykle. Moc se za to omlouváme. Vaši objednávku předáváme dopravci dnes.
    Děkujeme Vám za trpělivost.

Dermacol

I po šesti dnech pořád zboží nedorazilo již nikdy neobjednam

Reakce obchodu Dermacol

mrzí nás Vaše hodnocení. Na delší lhůtu v odbavování objednávek jsme upozornili na našich webových stránkách. Objednávka Vám byla doručena čtvrtý pracovní den po jejím uhrazení.

Krásný den.
    Dermacol

• Zboží mám zaplacené, ale stále čekám na sms kdy si nohu vyzvednou(už několik dní se vyskladňuje),takže zatím hodnotím negativně.

Reakce obchodu Dermacol

prosíme Vás o strpení. Platbu jsme obdrželi 5.7. a 7.7. odeslali Vaši objednávku do výdejního místa Pikito. Dnes by Vás mělo výdejní místo vyrozumět o možnosti vyzvednutí objednávky.

• neochota

objednávala jsem přes e-shop, oční stíny byly dodány jiné než byly objednány; prodavačky reagovaly tak, že na stránkách je to jiné a že to platí co je na stránkách; neměly snahu mě oční stíny vyměnit; žádní zákazníci v obchodě a ještě taková arogance; další den paní vedoucí s problémy oční stíny vyměnily, do takového obchodu s takovou obsluhou se fakt nikdo nepohrne, já určitě ne.

Reakce obchodu Dermacol

velmi nás mrzí, že jste se v našem Studiu setkala s neochotou a moc se Vám za to omlouváme. Pokud máte možnost nakupovat v našich Studiích, je vždy lepší vybírat dekorativní kosmetiku na místě a odstín si před koupí vyzkoušet. Barevné nastavení monitoru máme každý jiné. Jsme rádi, že po výměně máte již oční stíny, které Vám vyhovují.

Dermacol

Bohužel přestali vyrábět oční stíny duo a barvou modrá. Koupila jsem si paletu, ale nejsem spokojená. Stíny nedrží. Řasenka taky moc neprodlužuje.

Reakce obchodu Dermacol

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Nabídku očních stínů obměňujeme a věříme, že Vám tak přinášíme trendy barvy a možnost vyzkoušet něco nového. Pokud Vám oční stíny "nedrží", doporučujeme pod ně použít Dlouhotrvající bázi, která je zafixuje.: https://www.dermacol.cz/produkt/dlouhotrvajici-baze-pod-ocni-stiny/. Řasenka Devilash, kterou jste zakoupila, dodá Vaši řasám především na objemu. Prodlužující efekt Vám zajistí např. řasenka Vampire: https://www.dermacol.cz/produkt/vampire-prodluzujici-rasenka/.

Dermacol

• Platbu chtějí hned, ale čekat na zboží víc jak týden žádná hitparáda. I že Slovenska mi zboží dorazí dřív

Reakce obchodu Dermacol

v našem e-shopu můžete platit objednávku předem nebo na dobírku. Pokud jde o doručení, proběhlo ve standardním termínu 2 pracovních dnů. Nyní je Vaše objednávka připravena k výdeji. O víkendu a ve státní svátky zpracování objednávek neprobíhá. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den.

Dermacol

Po týdnu od potvrzení objednávky prakticky nulová komunikace, zboží stále nedoručeno

Reakce obchodu Dermacol

omlouváme se Vám za zdlouhavé vyřizování objednávky v našem Studiu. Objednali jsme pro Vás zboží, které nebylo k dispozici, abychom Vám předali objednávku kompletní. O chybějícím výrobku jsme Vás informovali e-mailem.

• Zboží ještě nedorazilo

Reakce obchodu Dermacol

Vaše objednávka je připravena k vyzvednutí v našem Studiu v OC Palladium Praha.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš Dermacol