• široký sortiment
    • rychlé dodaní i během prázdnin

• Rychlost, vstřícné jednání.
    • Nezjistil jsem.

Maximální spokojenost! Zboží jsem objednal v neděli, v pondělí ráno odesláno. Rychlé jednání a celkově maximálně pozitivní zkušenost s tímto obchodem. Doporučuji.

• 30 dnů na vrácení nebo výměnu zboží

obchod působí solidním dojmem

• Opravdu mají věci skladem ne jako některé jiné obchody.

• Nevím, nakupoval jsem poprvé a nejsem spokojen
    • Hodinky které jsem objednal dorazily v pořádku, ale nešla vteřinová ručička. Hodinky jsem poslal zpět a za několik dní se mi vrátily s vyjádřením obchodu, že bylo pouze třeba vyměnit baterii a že mi ji v rámci dobrých vztahů nebudou účtovat. Po ho dině nošení mi ručička opět nefunguje. Že by opět vadná baterie? Hodinář mi sdělil, že oprava by vyšla asi na 1.000,- Kč.

Nikomu nechci radit, ale já už tady nakupovat nebudu.

Reakce obchodu DELUX.cz

je nám moc líto, že máte s hodinkami problém.

Hodinky se při reklamaci posílají do servisu, který je zodpovědný za diagnostiku závady a její opravu. Ze servisu poté dostáváme souhrnnou zprávu, kterou dále předáváme zákazníkovi. Pokud je s hodinkami problém, určitě je možné od Vás objednat svoz k nám a celou záležitost znova prošetříme. Na hodinky máte prodlouženou záruku 30 měsíců není tedy důvod mít jakékoliv obavy. Brzy Vás bude kontaktovat kolegyně a domluví s Vámi detaily.

Přejeme hezký den

Tým Delux.cz

• Rychlost dodání, přehlednost, výborná komunikace.

Výborný obchod, skvělá komunikace, určitě všem doporučuji.

• Zboží, které nabízí mají skladem a za přijatelnou cenu.

Dobrý nákup.

• krásné zboží
    • spolehlivý obchod

Doporučuji, velmi spolehlivý obchod s krásným a originálním zbožím.

Reakce obchodu DELUX.cz

děkujeme Vám za milé hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená.

Tým Delux.cz

• Přehlednost webových stránek a kvalitní zboží.
    • Zalíbily se mi hodinky i jejich cena.
    • Nevím, zda-li se to dá nazvat slabinou, ale bylo by perfektní, kdyby byla možnost - vybrat si krabičku na hodinky dle vlastního výběru.
    • Protože jsem osobně předpokládala, že mi přijde jedna z uvedených u každých hodinek, zatímco mi byla zaslána zcela jiná a obyčejná - co se týče originality a extravagance vzhledu (co je nabízeno u hodinek).

Přehlednost, poměrně rychlé dodání, kvalita zboží, ochota komunikovat s klienty.
    Doporučuji z výše uvedených důvodů.

Dobrý den slečno Terezo,
    je nám líto, že daná krabička není taková, jakou jste si představovala. Dané krabičky na fotografii v obchodě jsou opravdu jen malinkatý vzorek z těch všech, ve kterých nám Fossil hodinky posílá, jde spíše jen o ukázku toho, jak krabičky od Fossil vypadají.
    Mají ohromné množství vzorů a snad nemáme na skladě ani dvě stejné :) Nebylo by tak možné, aby si zákazník v eshopu vybral i typ krabičky. Nestihli bychom tak rychle krabičky fotit a dávat na stránky.

Přejeme Vám hezké vánoční svátky!

• O žádných nevím

Obchod bych doporučil ostatním

• nezjistil jsem

výborná komunikace !! (odezva na doplňující dotazy)

• Komunikace se zákazníkem
    • Termín doručení
    • Velký výber

Hodinky jsem objednal v pondělí, druhý den jsem hodinky doma. Zásilka byla v naprostém pořádku. Dobrá komunikace o postupu objednávky přes email, vřele doporučuji.

Reakce obchodu DELUX.cz

moc Vám děkujeme za Váš milý komentář.

Tým Delux.cz

• Kvalita, rychlost, vse bez problemu!!
    • zadne!

Doporucuji!!++

• Možnost vyzvednutí zboží v zásilkovně.cz

Nemám co bych vytkla. Snad jen by si obchod měl zaktualizovat fotograife hodinek. Objednala jsem si dámské hodinky Fossil ES2681. Ciferník se lišil od skutečnosti, na fotografii je ciferník bílý, ale ve skutečnosti jsou v něm paprsky. Nejspíš nová kolekce, jelikož jsem je už viděla i v jiném obchodě.

Reakce obchodu DELUX.cz

máme prosím za to, že paprsky jsou na všech cifernících u tohoto modelu. Akorát se toto špatně fotí, a tak to někdy na fotografii tolik nevynikne. Dané paprsky jsou vidět i na první fotografii, když si ji zvětšíte, ale uznáváme, že to není příliš patrné.
    Věříme, že i přesto splnily hodinky Vaše očekávání a budou Vám dělat dlouho radost.

Přejeme hezké Vánoce!

Tým Delux.cz

• bleskové dodání, nejlepší ceny
    • nevím o žádných

rozhodně doporučuji, vybere si každý

• rychlé dodání a komunikace, kvalitní zboží

• Velké množství krásného zboží

Super obchod, pěkné zboží, dobré ceny, vše na jedničku

• Velký výběr a přehlednost

• výhody pouze v dodání
    • obchod po dvou e-mailech nekomunikuje

obchod - hodinky cz. nesrovnatelně lepší, u této firmy, je mi líto, skutečně nedoporučuji nakupovat. Zájem o zákazníka, pokud je zboží zaplaceno, je na bodu mrazu!!!
    Hodinky za 8tis. budu vracet.
    Přístup prodejce mne skutečně zklamal!!!!
    Proč uvádí kontaktní e-mail, když nekomunikuje.

Dobrý den paní Jiřino,
    moc se omlouváme za pozdní odpověď. Ano, máte pravdu, že se nám do tří dnů nepodařilo na Váš požadavek odpovědět a je nám to moc líto. Ale vězte, že je věc v aktivním řešení. Nadstandardní prodloužení pásku je u nás možné, ale někdy je nutné dokoupit celý druhý pásek, což by bylo zcela zbytečné a rádi bychom se tomu vyhnuli. Ihned jsme volali do servisu, celé pásky jsou. Co se poté týče dílků, byla nám přislíbena informace, do kdy by byly k dodání. Proto toto zpoždění, jelikož čekáme na jejich odpověď. Pokud by se nepodařilo pásek prodloužit, je možné dokoupit daný pásek. Kdyby ani toto nebylo pro Vás optimální řešení, zcela jistě můžete hodinky i vrátit. Máte u nás na to celých 30 dní. Ještě dnes Vás budeme kontaktovat, abychom s Vámi dořešili detaily.

Přejeme Vám hezký zbytek dne

Tým Delux.cz

• česká pošta, balíček dorazil ve čtvrtek ale obdržel jsem ho po špatné komunikaci české pošty až v sobotu! Eshopu nemužu nic vytknout.

Vynikájicí e-shop!!!!