• Špatně komunikuje. Před nákupem jsem psala dotaz a nikdo neodpověděl.
    • Po týdnu čekání na zboží jsem se dotázala, kde zboží je a pak jsem dostala odpověď, že žádný nedostanu.

Nenakoupila jsem v tomto obchodě.
    Neseriózní jednání.
    Nedoporučila.

• -špatná až nulová komunikace se zákazníkem
    • -neschopnost upozornit, že se dodací lhůta více jak dvojnásobně prodlouží

Nedoporučuji. Bohužel ani po dvojnásobku uvedené maximální lhůty nebyla objednávka vyskladněna, nepřišel ani mail s upozorněním, že se dodací lhůta prodlouží. Zajímavé je, že na storno odpověděli obratem. pokud spěcháte a máte rádi své nervy, nakupte raději jinde...

• nekomunikujú

nekomunikujú

• Zajímavé ceny, ale když zboží nedodají, k čemu jsou nízké ceny?!
    • Komunikace = týden jsem zkoušel se do obchodu marně dovolat, a když jsem ho navštívil osobně, pán mi od počítače sdělil, že zboží nedodá protože není. Objednávku jsme poté stornovali.

Připadá mi,. že zákazník je v tomto obchodu až na posledním místě a to je špatně.

• obchod byl nejlevnější, zpočátku se tvářil že zboží dodá včas
    • nezvedá telefony, nereaguje na emali

do obchodu jsem se dovolala pouze jednou po 10 dnech, jinak mi nikdo ani nenapsal, že část objednaného zboží nemají, po cca 20 dnech jsem se do obchhodu nedovolala ani na jeden ze třech uvedených telefonů,

• bohužel chyběl cs manuál

doporučil bych pro bryské vyřízení

Na obchod jsem se obrátil, neboť uváděl, že zboží bude připraveno následující pracovní den (spěchal jsem). To však obchod nesplnil a na telefonickou urgenci (a slušný dotaz, zda zboží vůbec mají a proč uvádějí na webu nepravdivé informace) mi majitel sdělil, že se mnou nebude ztrácet čas a že zruší moji objednávku, což učinil. Jeden by řekl, že to byl ukázkový příklad nesolidnosti a arogance.

Mimochodem, to info o dodávce další pracovní den visí na webu dodnes.

Jsem jen středně zkušený webový zákazník (nakoupil jsem přes net zboží cca 25x), ale s takovouto hrůzou jsem se nikde nesetkal. Obchod NEDOPORUČUJI v žádném případě.

• cena byla konkurence schopná
    • na zboží čekám skoro měsíc, na webu uvedena dostupnost 1-2 dny

zboží jsem urgoval telefonicky. Byl slíben brzké dodání, které se ale nekonalo. Po druhém telefonátu jsem to zaslal ještě email - nedostalo žádné odpovědi.

• Nedodrření dodací lhůty
    • 3patná komunikace

Pokud obchod uvádí na svých stránkách, že zboží má na skladě a čekám 14 dní tak nemám zájem jdu jinam.

• Hlavní slabina je, že zboží nedorazí ...

• objednal jsem zbozi, u nehoz byla na webu poznamka, ze je k dispozici skladem v eshopu. ani po nekolika telefonickych urgencich dodnes (10 dni) nedorazilo. Ubohost. V dnesni dobe naprosto nekonkurenceschopny pristup. delovka nikdy vice.

Delovku nebrat.

Kupoval jsem měřič spotřeby. Dorazil vpořádku. Nicméně po vybalení jsem zjistil, že displej je poškrábaný. Je však čitelný a zařízení je funkční. Proto jsem si zboží ponechal. Nehodlám čekat na vyřízení reklamace. E-shop využívám pro jeho rychlost.

Nic tam nekupujte!Objednal jsem 27.5.,31.5. jsem posílal dotaz,kdy budu mít objednávku vyřízenou.Žádná odezva.Je 7.6. nic nemám.Nejhorší internetový obchod co jsem použil!!!

• nízké ceny

• špatně umístěnou výdejnu na tř.5.května
    • - nelze zaparkovat

nechat doručit, ne osobně vyzvedávat

• Hledal jsem konkrétní značku a vyhledavač nabídl mezi asi 15 internetovými obchody Dělovku jako nejlevnější. Rozdíl o cca 400 Kč oproti např. Alze.
    • Toto byl první obchod.

Ihned reagovali na objednávku a druhý den bylo zboží dodáno na dobírku, takže jsem nemusel nic platit předem.

Byl jsem velmi spokojen a doporučuji i ostatním nakupujícím

• Já jsem se rozhodoval podle ceny a dodacích lhůt. Lhůta však nedodržena. Ceny dobré.
    • Zmatek.

Celkově nevím. Mám zkušenosti pouze prostřednictvím jedné stornované objednávky. Z 1-2 se mohlo stát 5 prac. dnů + 1 sváteční den + 2 víkendové dny, resp. 8 dní. Zboží jsem potřeboval ve stylu "včera bylo pozdě." Zboží jsem objednal 7. 5. v 2:37 ráno. Dostupnost zboží deklarována 1-2 dny (pomíjím fakt, že v této lhůtě mají smíchánu expedici s přípravou k vyzvednutí). Jelikož jsem spěchal, již druhý den jsem objednávku urgoval (nehledě na fakt, že jsem již do objednávky uvedl, že zboží musím mít nejpozději do dvou dnů, jinak budu nucen stornovat). 8. 5. statní svátek, chápu, na ten jsem zapomněl. Poté 9. 5. se mi dostalo odpovědi, že zboží bude připraveno nejdříve 10. 5., nejpozději 13. 5. Za těchto podmínek jsem objednávku stornoval a připlatil si za odběr ihned jinde. I přes storno, mi přišla výzva k vyzvednutí zboží, a to 14. 5. v 15:04 !!!. Takže od 7. 5. 2:37 do 14. 5. 15:04. No to bych prskal.

• jenom snad že zpracování objednávky trvalo u "zboží na skladě" déle jež jsem myslel (dva pracovní dny)

• žádné.
    • Nedodržení lhůty dodání.

Nenakupovat, znám spoustu obchodů kde to opravdu funguje, tak jak slibují na stránkách, tady to určitě nebylo.