Vše naprosto ok. Doporučuji. ;)

Reakce obchodu dellpoint.cz

Děkujeme, těší nás Vaše spokojenost. :-) Za DellPoint, P. Kusko.

• Dobrá komunikace i po telefonu.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Milý Mirku, moc děkujeme za pozitivní hodnocecí Vaší zkušenosti s námi. Za DeelPoint, P. Kusko.

• majitel skvělý hudebník

• Rychlost a cena

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den Karle. Ceníme se každé recenze, ale největší radost máme z takových, jakou jste napsal zrovna Vy. Děkujeme. :-) Za DellPoint, P. Kusko.

• Sortiment a služby Dell v regionu

• skvělá komunikace
    • i přes dodání QD-OLED monitoru, kde se po rozbalení ukázala menší závada nezaviněna společností DellPoint, bylo DellPointem vyřešeno výměnou a to ke spokojenosti zákazníka
    • více než příjemná cena napříč ostatními eshopy

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, velké díky za Vaše kladnou recenzi. Opravdu mě těší, že jste se dokázal takto krásně lidsky povznést nad problém, který se objevil na monitoru po dodání (a jak správně uvádíte, že to není zaviněno námi). Mám radost, že se podařilo vše vyřešit k Vaší spokojenosti a musím podotknout, že s Vámi bylo skvělé jednání a spolupráce. Za to děkujeme. S přáním hezkých dnů, P. Kusko, DellPoint.

Perfektní a rychlé vyřízení objednávky, okamžitá reakce obchodu s odesláním zboží ještě týž den.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení Vaší zkušenosti s námi. Věřím, že i Vaše informace o rychlé expedici pomůže ostatním v rozhodování. Za DellPoint, P. Kusko.

Jako již tradičně vše OK. Bleskové a bezproblémové dodání.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, velmi nás těší, že jste naším věrným zákazníkem a že spolupráci s námi je k Vaší spokojenosti. Moc díky! :-) Za DellPoint, P. Kusko.

• Skvělá komunikace, ochota poradit, rychlé dodání

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za pozitivní hodnocení Vaší zkušenosti s námi. Těší mě Vaše spokojenost. Přeji Vám krásné léto. Za DellPoint, P. Kusko.

• Ochota

Pan byl velmi ochotny poradil vysel ve vsem vstric. Rozhodne doporucuji.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, moc díky za to, že jste si našel čas na tuto potěšující recenzi. Těší mě, že jste naším zákazníkem a přeji Vám hodně spokojenosti s novým produktem Dell. Za DellPoint, P. Kusko.

rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, chci Vám poděkovat za hodnocení Vaší zkušenosti s námi a těší mě, že jste spokojený. Za DellPoint tým, P. Kusko.

Hbitě vyřízeno včetně dopravy.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Velmi děkujeme za hezké hodnocení, Vaše spokojenost je naší radostí. Za DellPoint, P. Kusko.

Velmi kvalitní komunikace a ochota řešit nestandardní požadavky. Obchod mohu doporučit.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den pane Antonine, je nám radostí číst podobné recenze a doporučení pro další zákazníky. Za kladné hodnocení velmi děkuji. Za DellPoint, P. Kusko.

• Odbornost

Značkový obchod, kde jsou schopni i poradit a nabídnout alternativní produkty. Velmi dobrá komunikace, rychlé zaslání.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkuji Vám jak za Vaši důvěru v nás, tak i za tuto velmi potěšující recenzi. Přeji Vám spokojenost s novým produktem Dell, který jste u nás objednal a v budoucnu se na Vás zase budeme těšit. Za DellPoint, P. Kusko.

Pán je veľmi ochotný, poradí, pomože s objednávkou. Doporučí presný typ :) Odporúčam na 100%, takto by mali fungovať včetky e-shopy, sú najlepší :) Rýchle doručenie hneď na druhý deň.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Krásný dobrý den a to díky Vaší milé recenzi! :-) Děkujeme! V Dell se opravdu orientujeme a je to výhoda pro zákazníky. Baví nás zjistit, co zákazník potřebuje pro svou práci a doporučit ten správný stroj ve vhodné konfiguraci. A když je pak spokojený zákazník, jako třeba Vy, je to pro nás největší odměna. ;-) Přeji Vám z DellPoint krásné podzimné dny. S pozdravem, P. Kusko.

• Rychlá a dobrá komunikace. Vstřícnost vůči zákazníkovi.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, oceňuji Vaší pozitivní recenzi a zejména nás všechny v DellPointu těší další spokojený zákazník. Děkujeme! Za DellPoint, P. Kusko.

• flexibilita v každém ohledu
    • příznivé ceny a dodací doby
    • vstřícný přístup

Reakce obchodu dellpoint.cz

Vážený pane Nováku, jste velmi milý, že jste nám napsal takovouto hezkou recenzi. :-) Děkujeme. Těší mě, že jste spokojený a děkuji za spolupráci s námi. Za DellPoint, Petr Kusko.

• skvela konzultace, odbornost a zkusenost

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, velké díky za Vaši recenzi, kde zmiňujete Vaše zkušenosti s námi. Že jsou to zkušenosti kladné, za to jsme moc rádi. :-) A my Vám děkujeme za spolupráci s námi i za plné hodnocení. Za DellPoint, P. Kusko.

• originální Dell příslušenství

U zboží bylo uvedeno dodání následující den, ale dorazilo až 3. den. Pokud zboží nepředáváte dopravci hned ten den, lepší by bylo uvádět nějakou realistickou dobu, třeba 2-3 dny.

Jinak vše v pořádku, funguje, jak má.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenci.
    Prověřil jsem Vaši objednávku a opravdu se expedice ve Vašem případě protáhla. Sečetlo se více faktorů, které expedici zdržely, ale jež se však naštěstí obvykle neobjevují. Daří se nám standardně dodávat zboží druhý pracovní den, což i naši zákazníci v recenzích často zmiňují. Že se to u Vás nepodařilo, za to se omlouvám.
    A chci Vám poděkovat za Vaši přínosnou recenzi, kterou jste byla ochotna i přes náš nedostatek ocenit pěti hvězdami. Toho si moc ceníme. Za DellPoint, P. Kusko.

• kvalitni komunikace

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za ocenění naší komunikace s Vámi a ceníme si plného hodnocení. Za DellPoint, P. Kusko.