Do naší firmy už objednáváme notebooky pouze přes DellPoint. Přístup pana majitele nemá chybu.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Krásný dobrý den, taková recenze mě přímo zahřála u srdíčka. Děkuji a jsem rád, že jste s námi spokojený. :-) A děkuji též za to, že jste nám již roky věrní. Za DellPoint tým, P. Kusko.

• super komunikace
    • poradí s výběrem
    • rychlé dodání zboží

Reakce obchodu dellpoint.cz

Milá Lucie, jste velmi laskava, že jste nám věnovala čas v podobě sepsání takové sympatické, povzbuzující recenze. Děkujeme. Za DellPoint, P. Kusko.

• V problémech velmi slušné a vst

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za 5 hvězdiček a spolupráci, kterou hodnotíte kladně. Vážíme si toho. Za DellPoint, P. Kusko.

• Rychlost a znalost produktů

Reakce obchodu dellpoint.cz

Pěkný den, děkujeme. Naše specializace na produkty Dell je pro Vás výhodou a těší mě, že jste toto zmínil v recenzi. S přáním hezkých dnů, P. Kusko, DellPoint.

• Rychlost, vstřícnost, odbornost

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, posíláme Vám z DellPointu poděkování za Vaše skvělé ohodnocení naší spolupráce. S pozdravem, P. Kusko.

• výborná komunikace, rychlé dodání

výborná komunikace s obchodem, maximální spokojenost, velmi rychlé dodání

Reakce obchodu dellpoint.cz

Pěkný den Vám přejeme z DellPointu, Matěji. Děkujeme za nabíjející, pozitivní hodnocení! :-) Ať se Vám dobře daří. Za DellPoint, P. Kusko.

• Rychlost dodání, dobrá komunikace

Reakce obchodu dellpoint.cz

Velmi Vám děkuji za Vaše hodnocení, ceníme si Vaší spokojenosti. Za DellPoint, P. Kusko.

• rychlé a věcné jednání

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den přeji, děkujeme za plné hodnocení a máme radost z Vaší spokojenosti. Za DellPoint, P. Kusko.

• Supr komunikace
    • velký výběr

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, Pavle. Za DellPoint, P. Kusko.

• dobrá komunikace
    • poradí

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení a Vaši objednávku u nás. Za DellPoint, P. Kusko.

• asi každý obchodník se chce domluvit, tak to vnímám i tady
    • rychlé dodání přes celou ČR
    • nakupoval jsem podruhé a kdo che mít variantu k velkým e-shopům... najde

Reakce obchodu dellpoint.cz

Vážený pane Kurko, děkujeme za Vaši přínosnou recenzi. Těší nás, že se k nám opakovaně vracíte a že jste stále spokojený. Jedním z našich dlouhodobých cílů je mimo jiné i zcela vážně myšlený osobní přístup k zákazníkům a ten velké e-shopy zajistit jednoduše nemohou. Za DellPoint, P. Kusko.

• Spolehlivost obchodu, značková prodejna DELL

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, samozřejmě nás velmi těší Vaše spokojenost. Za DellPoint, P. Kusko.

• Bezproblémové, rychlé a spolehlivé doručení.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Vážený Michale, děkujeme za Vaše hodnocení, určitě pomůže i dalším zákazníkům v rozhodování, kde nakoupit. Za DellPoint, P. Kusko.

Rychlost

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za spolupráci s námi a plné hodnocení. Těšíme se na další návštěvu u nás. Za DellPoint, P. Kusko.

jednoduché, rychlé, korektní jednání
    kdo chce použít službu od nevelkého eshopu, ideální volba
    k nákupu se vrátím i v budoucnu

Reakce obchodu dellpoint.cz

Vážený pane Kurko, takové recenze nás vždy moc potěší. Děkujeme. Za DellPoint, P. Kusko.

• Skvělá komunikace obchodu, pan zástupce dokáže poradit s výběrem, výborně se orientuje, rozhodla 3-letá záruka se servisem do 24hod doma.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den Lucie, takové krásné hodnocení! Ani nevíte, jak nás potěšilo. :-) Snažíme se. A servis Dell je výborný, tak jej ale snad nebudete potřebovat. Mějte se krásně, za DellPoint, Petr Kusko.

Rychlé vyřízení, doručení bez potíží obratem.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Za DellPoint, P. Kusko.

• rychlé a vstřícné jednání

Příjemné a rychlé vyřízení objednávky. Mohu jen vřele doporučit.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, Davide, děkujeme za Vaše pětihvězdičkové ohodnocení a také potěšující slovní recenzi. Za DellPoint, P. Kusko.

• Serióznost, super servis, spolehlivost
    • v pátek odpoledne nic moc

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, které nás potěšilo. Pátky odpoledne máme zavřeno, otevřít lze ale po dohodě předem. Mějte se hezky. Za DellPoint, P. Kusko.

• rada s nákupem

Ochota obchodu a rychlé dodání.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za skvělé hodnocení a Váš nákup u nás. Za DellPoint, P. Kusko.