rychlá a bezproblémová komunikace

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, která nás potěšila. Za DellPoint, P. Kusko.

• Odbornost a příjemné jednání.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den. Chci Vám poděkovat za Vaši recenzi. Těší mě, že oceňujete naší odbornost a jednání (věřím, že to jsou podstatné benefity i pro další zákazníky). Přejeme Vám mnoho spokojenosti s produkty Dell, za DellPoint, P. Kusko.

• Velmi rychlé dodání.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, pane Mácho, děkujeme za Vaši objednávku a za Vaši recenzi. Za DellPoint, P. Kusko.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme a těší nás, že se Vám naše bleskové dodání zalíbilo. Za DellPoint, P. Kusko.

• Vše proběhlo podle očekávání (díky předchozím zkušenostem), tedy naprosto bez problémů
    • Oceňuji profesionální přístup během telefonické konzultace

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, chci Vám poděkovat za Vaši velmi povzbuzující recenzi. Vše dobré za DellPoint tým Vám přeje Petr Kusko.

Rychlost, přehlednost, vstřícnost

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, Honzo. Velmi děkujeme za Vaše ohodnocení, které nás moc potěšilo. Přejeme do nového roku vše nejlepší! Za DellPoint, Petr Kusko.

Nedostal jsem pdf fa emailem, musel jsem ji stáhnout z www.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dborý den, moc děkujeme za plné hodnocení. Fakturka opravdu neodešla ze systému - děkujeme za upozornění, naštěstí se jedná o výjimku. Mějte se krásně, hezké vánoční svátky Vám přejeme z DellPointu.

super rýchlosť. Tuším že to došlo druhý deň.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, jednak velmi děkujeme za Vaši objednávku a také i za Vaši recenzi. Ano, zboží skladem se nám daří doručit obvykle už druhý pracovní den od objednání. Krásné vánoční svátky Vám přeje DellPoint tým.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• komunikace
    • sortiment

Dříve bývali nejlevnější na trhu s počítači DELL, nyní už bohužel neplatí...

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, moc děkujeme za pět hvězd i Vaše slovní hodnocení. Vážíme si toho.
    Co se cen týká, je to složitější - snažíme se držet ceny nízké napříč celým portfoliem a monitorujeme i ceny konkurence (bavme se o kvalitní konkurenci, ne o šedém dovozu a panelákových prodejcích). Aby to bylo složitější, ceny se mění v čase, někdy nárazově a může se stát, že máme na skladě nově dodané produkty, které mají již vyšší výrobní cenu, avšak u jiného prodejce můžete narazit na starší (levnější) zásoby. Tato analogie funguje samozřejmě i obráceně. Pokud porovnáte více našich produktů s konkurencí, věřím, že sám zjistíte, že jsme na tom pořád dobře. :-) Navíc nabízíme přidružené a velmi kvalitní služby v podobě odborného předprodejního poradenství (viz. recenze), vstřícnou komunikaci (viz. i Vaše recenze) profesionální mimozáruční a pozáruční servis certifikovanými techniky Dell, náhradní díly atd.
    S ohledem na naši úzkou specializaci na značku Dell věřím že nabízíme zákazníkům více, než konkurence.
    Mějte se hezky. Za DellPoint, Petr Kusko.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

+ přehlednost v nabídce
    + komunikace obchodu

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme a přejeme hodně spokojenosti s produktem Dell. Za DellPoint, P. Kusko.

Naprostá spokojenost (a to již po několikáté).

Reakce obchodu dellpoint.cz

Když nám náš věrný zákazník napíše tak skvělé hodnocení, to je přeci důvod pro radost! Děkujeme. :-) Za DellPoint, P. Kusko.

• Rychlé doručení

Můj třetí nákup na Dellpointu, potřetí bez výhrad. Těším se na další nákup.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Vážený pane Nevřivo, velmi nás těší Vaše opakovaná spokojenost s naším obchodem a chceme Vám poděkovat nejen za pochvalnou recenci, ale také za Vaši věrnost. Těšíme se na Vás zase někdy příště. Za DellPoint, P. Kusko.

• Vše OK.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše pětihvězdičkové hodnocení i Vaši důvěru v náš obchod. Za DellPoint, P. Kusko.

• je to specialista na NTB Dell, kt. já požadovala a telefonicky dostala jsem všechny informace, kt. byly nutné. čekám na naskladnění požadovaného NTB

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, dovoluji si reagovat na Vaše hodnocení, které mi nepřijde úplně férové (tedy konkrétně tři hvězdy)- informovali jsme Vás předem, že Vámi objednaný notebook prozatím není skladem a je třeba počkat na jeho naskladnění. Notebook Vám byl doručen a věřím, že vše proběhlo bez problémů. Každopádně velmi děkujeme za hezké textové hodnocení a nákup u nás. Za DellPoint, P. Kusko.

• rychlost dodání

Reakce obchodu dellpoint.cz

Pěkný den, děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na další spolupráci. Za DellPoint, P. Kusko.

Vše v pořádku, velmi rychlé doručení.

Reakce obchodu dellpoint.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost z Vaší spokojenosti s rychlým doručením i z pěti hvězd. Za DellPoint, P. Kusko.

• notebooky skladem

vše co bylo přislíbeno, bylo dodrženo

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši recenzi, zpětná vazba je pro nás důležitá a pokud je tak pozitivní, naplňuje nás radostí. Přeji krásné léto. Za DellPoint, Petr Kusko.

• Velice dobra konzultace o produktu s obchodnikem.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás těší, že oceňujete náš přístup, který našim zákazníkům poskytujeme. Za DellPoint, P. Kusko.