• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 2 měsíci

• sortiment
    • přehlednost
  • nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 2 měsíci

• Objednávka byla rychle odeslaná, ochota prodávajího

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi a samozřejmě jsme rádi, že jste spokojená. S přáním hezkých dnů, Petr Kusko, DellPoint.

• servis
    • sortiment
    • kvalita

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den z DellPointu, moc děkujeme za Vaše skvělé hodnocení, máme z něj radost. :-) Za DellPoint tým, Petr Kusko.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 3 měsíci

• specializace na danou značku (Dell)
    • rychle odpovídají na odborné dotazy, které jinde zůstávají viset bez povšimnutí
    • rychlá a slušná komunikace při řešení problémů
    • výrazně nižší ceny než jinde
    • banku mají zabrzděnou ČSOB (platba tam šla 2 dny)
    • zboží posílají přes DPD (nejezdí v sobotu, nehledá adresy, nevolá, lže že nejste doma a hází s balíky - už skoro jako ČP)

E-shop jsem našel spíše náhodou, když jsem pátral po odpovědích na pár technických dotazů, které na větších e-shopech zůstávaly již několik dní nepovšimnuté. Zkusil jsem se zeptat zde a přesná odpověď i s odkazem na to co jsem hledal mi dorazila za pár minut. To mě zaujalo, že konečně někdo také o tom, co prodává i něco ví, tak jsem ten ne až zas tak jako konkurence propracovaný e-shop prohlédl pořádně a zjistil, že produkty v něm mají s důkladnějším popisem (ne takové ty reklamní kecy vztahující se na celou sérii modelů, ale s konkrétní specifikací pro každý z nich) a v neposlední řadě, že jsou i citelně levnější (asi jakožto Dell partner). Objednal jsem notebook i s příslušenstvím zde a zatím nelituji. Do balíku sice zapomněli přibalit jednu předem zaplacenou položku, nicméně jakmile jsem jim napsal, tak opět do pár minut přišla odpověď s omluvou, a že ji ihned posílají; druhý den přišla (na jejich náklady). Sice chyba, ale způsob, jakým ji vyřešili mě utvrdil v tom, že v případě potřeby se na ně mohu příště znovu obrátit.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaší přínosnou recenzi. Co se týká DPD, je to opravdu o lidech - 9 řidičů z 10 funguje bez problému, ale stačí jeden další, který odpovídá Vašemu popisu a zbytečně to těm ostatním (a i nám) kazí. Občas se něco přihodí, ale v součtu jsme v poměru k celkovým odvedeným zakázkám s DPD spokojeni. Na základě vaší informace o DPD jsme nastavili jako výchozí dopravu v e-shopu službu DPD Private, kterou jste sice měl zvolenou, ale řada lidí tam nechává Classic a ta je bez avíza. Co se týká platby přes ČSOB (kdy platba "trvala" dva dny), mělo by vše zase fungovat lépe, jednalo se o krátkodobý nedostatek. Za Vaše pozitivní informace a spokojenost jsme rádi, děkujeme. Za DellPoint, Petr Kusko.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 3 měsíci

• levnější než v ostatních eshopech
    • 3letá záruka i při nákupu na IČO
    • super osobní přístup

Reakce obchodu dellpoint.cz

Vážený pane Sekero, děkujeme za velmi hezké hodnocení a velmi si vážíme Vaší spokojenosti s námi. Přeji Vám za DellPoint krásné letní dny. Petr Kusko.

• Viz popis...

Obchod jsem vybral pro dobré ceny a rychlé dodání. Bohužel s tím rychlým dodáním jsme se moc nesešli.
    den 0) Objednával jsem zboží, kterého měli 6 kusů na skladě. Zvolil jsem platbu zálohovou fakturou/převodem. Faktura nepřišla
    den 1) Přišla faktura, byla obratem zaplacena.
    den 4) (po víkendu) měli peníze na účtu. Na skladě už jen 4 kusy.
    den 6) Na skladě jen 2 kusy, nic se neděje, urguji prodejce.
    den 7) Došly zásoby, prodejce odpovídá že musím počkat na naskladnění. Slibuje, že to bude druhý den.
    den 8) Vidím, že se jim na skladě jeden kus objevil, žádná změna u mé objednávky. Teprve po telefonické urgenci objednávku vyřídili.
    den 11) Očekávám dodání, od prodejce ovšem "tracking number" nepřišlo, DPD se taky neozvalo. Vypadá to, že zásilka nepřijde. Nakonec jsem zjistil, že ji DPD nechali na recepci.

Prostor pro zlepšení by tedy byl: posílat faktury ihned po vytvoření objednávky (jako to dělají jinde), okamžitě blokovat objednané zboží, nekontrolovat zaplacení faktury až po urgenci po týdnu, posílat tracking number, nebo alespoň donutit DPD aby poslali třeba SMS.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, mrzí mě Vaše reference, nicméně bych se rád k tomu vyjádřil i z naší strany. Objednával jste ve čtvrtek 19. 7. 2018 v 15:18. Platba dorazila v pondělí, bohužel nastala u Vaší objednávky vyjímečná chyba v systému (již odstraněno) a Vaše platba se bohužel nezapsala. Až na Vaši urgenci 25. 7. jsme kontrolou účtu zjistili, že je platba připsána, bohužel již mezi tím došly skladové zásoby. Nové zásoby dorazily v pátek 27. 7., kdy jsme obratem expedovali (expedovali bychom i bez Vašeho telefonátu). DPD se Vám neozvalo, jelikož jste zvolil službu DPD Classic, který je vhodný pro firmy. Máte u nás možnost volby i DPD Private, kde obdržíte avízo od řidiče a tracking.
    Pokud se podíváte na recenze ostatních zákazníků, je vidět, že se jedná opravdu o jedinou výjimku, mýlit se je lidské. Za pochybení se omlouváme a každopádně děkujeme za Vaše podněty.
    S pozdravem, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 5 měsíci

• Velmi dobrá komunikace s obchodem po telefonut.
    • Rychlé doručení zboží.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a nákup. S pozdravem, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 4 měsíci

• profesionalne jednanie

Osobne mi zavolal clovek z Dellpointu a prebrali sme spolu vyuzitie kupovaneho notebooku s pripadnymi alternativami. Odporucam pre profesionalitu a osobny pristup ku zakaznikovi

Reakce obchodu dellpoint.cz

Krásný den přejeme z DellPointu. Velmi děkujeme za velmi hezké a pozitivní hodnocení. Je příjemné vědět, že náš přístup přináší zákazníkům radost a tak by to mělo být. :-) Mějte se co nejlépe. Za DellPoint tým, Petr Kusko.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 5 měsíci

Výborná telefonická komunikace. Zboží bylo doručeno do 24 hodin.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši recenzi, která nás potěšila. Přeji Vám za DellPoint mnoho spokojenosti. Petr K.usko

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 6 měsíci

po objednávce jsem byl kontaktován prodejcem a řešili jsme podrobně konfiguraci a její vhodnost pro využití počítače a byli mě nabídnuty další varianty NB

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, moc děkuji za Vaši reakci a že jste zmínil i naši komunikaci. :-) Těší mě, že jste s námi spokojený. S přátelským pozdravem, Petr Kusko, DellPoint

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 6 měsíci

• Odborne mi poradili s nákupom

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše skvělé hodnocení a jsme rádi, že Vám naše rady byly přínosem. S pozdravem, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 6 měsíci

Neskutečně rychlé dodání a efektivní komunikace.
    Doporučuji!

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, ceníme si Vašeho času pro recenzi našeho obchodu a děkujeme za tak krásné hodnocení. A nezapomeňte prosím, že jsme tu pro Vás i po Vašem nákupu, když budete potřebovat třeba s něčím poradit. :-) Za DellPoint tým, Petr Kusko.

• Perfektní komunikace,ochota,profesionalita

Reakce obchodu dellpoint.cz

Krásný den přeji, velmi děkuji za Vaši pozitivní recenzi, pomáhá i dalším zákazníkům v rozhodování. Mějte se co nejlépe, děkujeme. Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 7 měsíci

široká nabídka, rychlé vyřízení a dodání zboží

Reakce obchodu dellpoint.cz

Pěkný den přeji, velké díky za Vaši velmi příznivou recenzi a přeji Vám mnoho spokojenosti s novým produktem Dell. Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 7 měsíci

• Rychlé dodání, skvělá komunikace, příznivá cena

Bleskové dodání, skvělý přístup k zákazníkům, byl mi nabídnut i servis původního notebooku Dell, který je již dávno po záruce.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Pěkný den přeji, velké díky za Váš čas se sepsáním tak hezké recence, velmi mě těší, že jste s námi spokojený. S přáním hezkých dnů, Petr Kusko, DellPoint

• výborná komunikace
    • rychlost expedice

Reakce obchodu dellpoint.cz

Krásný den přeji, velké díky za Vaše krásné hodnocení. S pozdravem, Petr Kusko, DellPoint.

Rychlé dodání

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše pozitivního hodnocení a Váš čas na recenzi. S přáním všeho dobrého, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 8 měsíci

• Nevhodná volba popisu stavu objednávky u zboží, které není skladem (stav "odesláno" by měl nastat až ve chvíli, kdy je zboží skutečně na cestě, nikoliv po obdržení platby za zboží, je to velmi matoucí).

Další drobností ve vztahu k uvedené nevýhodě je, že po skutečném odeslání zboží nebyl generován žádný informační email (dozvěděl jsem se to náhodou po dotazu) a ve spojení s tím, že mne DPD neinformovalo o převzetí zásilky, bylo téměř jisté, že nebudu očekávat její příchod. Vřele doporučuji tento stav změnit jak ze strany prodejce tak DPD.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, tedy děkujeme za tento Váš podnět. DPD by Vás mělo informovat, situaci prověříme, děkujeme za informaci. Informaci o stavu objednávky vylepšíme, na e-shopu a jeho vylepšení se pracuje neustále. Za Vaši objednávku děkujeme. S pozdravem, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 8 měsíci

• ultrarychlá dodávka náhradního dílu který jsem potřeboval
    • dobrá komunikace mailem s obchodem (aneb je to díl který opravdu potřebuji?)

To je tak.. rozbije se vám kabel od notebooku a vy jste bez PC a jedinou záchranou je rychlá dodávka nového kusu (originálního). Zboží jsem objednal, emailem zkontroloval jestli je to fakt ten kus co potřebuji a druhý den kurýr donesl balíček.. Top..

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši báječnou recenzi. Mám velikou radost, že náš standardní přístup k zákazníkovi je Vámi tak oceněn. :-) Na osobním přístupu k zákazníkovi lpíme a je pro nás velmi důležitý. A Vaše spokojenost je pro nás odměnou. Za DellPoint srdečně zdraví, Petr Kusko.

• Ochota
    • Specialisté na DELL

Reakce obchodu dellpoint.cz

Krásné dopoledne, děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Baví nás, když jsou zákazníci spokojení. :-) Mějte se krásně, Petr Kusko, DellPoint.