• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 2 měsíci

• Velmi dobrá komunikace s obchodem po telefonut.
    • Rychlé doručení zboží.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a nákup. S pozdravem, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 1 měsícem

• profesionalne jednanie

Osobne mi zavolal clovek z Dellpointu a prebrali sme spolu vyuzitie kupovaneho notebooku s pripadnymi alternativami. Odporucam pre profesionalitu a osobny pristup ku zakaznikovi

Reakce obchodu dellpoint.cz

Krásný den přejeme z DellPointu. Velmi děkujeme za velmi hezké a pozitivní hodnocení. Je příjemné vědět, že náš přístup přináší zákazníkům radost a tak by to mělo být. :-) Mějte se co nejlépe. Za DellPoint tým, Petr Kusko.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 2 měsíci

Výborná telefonická komunikace. Zboží bylo doručeno do 24 hodin.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši recenzi, která nás potěšila. Přeji Vám za DellPoint mnoho spokojenosti. Petr K.usko

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 3 měsíci

po objednávce jsem byl kontaktován prodejcem a řešili jsme podrobně konfiguraci a její vhodnost pro využití počítače a byli mě nabídnuty další varianty NB

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, moc děkuji za Vaši reakci a že jste zmínil i naši komunikaci. :-) Těší mě, že jste s námi spokojený. S přátelským pozdravem, Petr Kusko, DellPoint

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 3 měsíci

• Odborne mi poradili s nákupom

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše skvělé hodnocení a jsme rádi, že Vám naše rady byly přínosem. S pozdravem, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 3 měsíci

Neskutečně rychlé dodání a efektivní komunikace.
    Doporučuji!

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, ceníme si Vašeho času pro recenzi našeho obchodu a děkujeme za tak krásné hodnocení. A nezapomeňte prosím, že jsme tu pro Vás i po Vašem nákupu, když budete potřebovat třeba s něčím poradit. :-) Za DellPoint tým, Petr Kusko.

• Perfektní komunikace,ochota,profesionalita

Reakce obchodu dellpoint.cz

Krásný den přeji, velmi děkuji za Vaši pozitivní recenzi, pomáhá i dalším zákazníkům v rozhodování. Mějte se co nejlépe, děkujeme. Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 4 měsíci

široká nabídka, rychlé vyřízení a dodání zboží

Reakce obchodu dellpoint.cz

Pěkný den přeji, velké díky za Vaši velmi příznivou recenzi a přeji Vám mnoho spokojenosti s novým produktem Dell. Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 4 měsíci

• Rychlé dodání, skvělá komunikace, příznivá cena

Bleskové dodání, skvělý přístup k zákazníkům, byl mi nabídnut i servis původního notebooku Dell, který je již dávno po záruce.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Pěkný den přeji, velké díky za Váš čas se sepsáním tak hezké recence, velmi mě těší, že jste s námi spokojený. S přáním hezkých dnů, Petr Kusko, DellPoint

• výborná komunikace
    • rychlost expedice

Reakce obchodu dellpoint.cz

Krásný den přeji, velké díky za Vaše krásné hodnocení. S pozdravem, Petr Kusko, DellPoint.

Rychlé dodání

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše pozitivního hodnocení a Váš čas na recenzi. S přáním všeho dobrého, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 4 měsíci

• Nevhodná volba popisu stavu objednávky u zboží, které není skladem (stav "odesláno" by měl nastat až ve chvíli, kdy je zboží skutečně na cestě, nikoliv po obdržení platby za zboží, je to velmi matoucí).

Další drobností ve vztahu k uvedené nevýhodě je, že po skutečném odeslání zboží nebyl generován žádný informační email (dozvěděl jsem se to náhodou po dotazu) a ve spojení s tím, že mne DPD neinformovalo o převzetí zásilky, bylo téměř jisté, že nebudu očekávat její příchod. Vřele doporučuji tento stav změnit jak ze strany prodejce tak DPD.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, tedy děkujeme za tento Váš podnět. DPD by Vás mělo informovat, situaci prověříme, děkujeme za informaci. Informaci o stavu objednávky vylepšíme, na e-shopu a jeho vylepšení se pracuje neustále. Za Vaši objednávku děkujeme. S pozdravem, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 5 měsíci

• ultrarychlá dodávka náhradního dílu který jsem potřeboval
    • dobrá komunikace mailem s obchodem (aneb je to díl který opravdu potřebuji?)

To je tak.. rozbije se vám kabel od notebooku a vy jste bez PC a jedinou záchranou je rychlá dodávka nového kusu (originálního). Zboží jsem objednal, emailem zkontroloval jestli je to fakt ten kus co potřebuji a druhý den kurýr donesl balíček.. Top..

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši báječnou recenzi. Mám velikou radost, že náš standardní přístup k zákazníkovi je Vámi tak oceněn. :-) Na osobním přístupu k zákazníkovi lpíme a je pro nás velmi důležitý. A Vaše spokojenost je pro nás odměnou. Za DellPoint srdečně zdraví, Petr Kusko.

• Ochota
    • Specialisté na DELL

Reakce obchodu dellpoint.cz

Krásné dopoledne, děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Baví nás, když jsou zákazníci spokojení. :-) Mějte se krásně, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 5 měsíci

• Vše bylo v pořádku, zboží bylo doručeno hned druhý den od objednání.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš čas na recenzi a za kladné hodnocení. S pozdravem, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 5 měsíci

• V pátek odpoledne často zavřeno (ze 2 návštěv 2 x zavřeno).

Osobní přístup k zakázníkům.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Ohledně pátečního odpoledne - máme standardně zavřeno a otevřeno je pouze pro objednané. Na webových stránkách je tato informace uvedena (V pátek od 14:00 - 17:00 jen pro objednané klienty, jinak je zavřeno.), ale pokud je tuto informaci uvést čitelněji, rádi tak uděláme. Mějte se co nejlépe a děkuji za Vaši přízeň DellPointu. :-) Petr Kusko, DellPoint

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 6 měsíci

rychlost

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, moc děkujeme za stoprocentní hodnocení, vážíme si Vaší spokojenosti. S pozdravem Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 6 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 7 měsíci

• Prvotridni a rychla komunikace i behem poslednich 3 pracovnich dni pred vanoci
    • Velka ochota pridat kapku osobni pece a promenit ji v kyzeny vysledek, dekuji.

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den, děkuji za velmi milé a pozitivní hodnocení, velmi nás to potěšilo. S přáním šťastného nového roku 2018, Petr Kusko, DellPoint.

• nakoupil v obchodě dellpoint.cz před 7 měsíci

• Telefonicka konzultace s prodejcem

Reakce obchodu dellpoint.cz

Dobrý den pane Marku, velmi děkujeme za Vaše hodnocení naší spolupráce. S přáním všeho nejlepšího do nového roku 2018, Petr Kusko, DellPoint.