• siroky vyber rozmeru a barev
    • katastrofalni kvalita zbozi. Na prosteradle, kde neni ani osity lem a vypada jako kus latky s tuzexu, chybi i mimo jine cedulka z jakeho materialu je prosteradlo vyrobeno a jak se ma prat. To same u povleceni-tri spatne prisite knofliky u povleceni na perinu a opet bez informacni cedulky. Telefon nikdo nebere.

Po precteni predchozich recenzi se muzu verejne prihlasit a rict, ze jsem opravdovy zakaznik a ne zavistiva konkurence. Zaporny anonym si mimochodem muze napsat i sama firma aby ukazala jak je proklientska a jak se stara.

Reakce obchodu Dekor In

Po telefonickém kontaktu s tímto zákazníkem nám bylo sděleno,že k povlečení nemá výhrady,pouze k jinému zpracování ukončení prostěradla - ne lemem,ale zpevněnou vazbou.Na originálním balení nechyběly informace o způsobu praní a ošetření.Vždy v popisku produktu jsou uvedeny všechny informace,včetně rozměrů,na které se pán rovněž špatně podíval,pořídil si prostěradlo malé a patrně přemýšlel,jak se ho zbavit.Pokud se zboží nelíbí,každý má právo nepoužívané a neprané ihned vrátit zpět a ne vyprat a pak zjiustit,že se mu nevejde na postel.Reakci nepovažujeme za adekvátní.

• NEDOPORUČUJI: Po vyzvednutí zboží následoval šok,přišlo zcela něco jiného než jsem si objednala.za ty peníze hrozný.Komunikace 0.Zboží sem zaslala zpět a čekám na peníze. Jedno vím jistě už nikdy si neobjednám.

Jediným důvodem proč jsem v tomto obchodě zakoupila povlečení je že jsem scháněla rozměr 160x200. Ale neúspěšně

Reakce obchodu Dekor In

Vážíme si všech zákazníků a komunikujeme s nimi bez sebemenších problémů.Vcelku pro nás překvapivý příspěvek od anonymního uživatele...zcela jistě ne zákazníka

• Na Vánoce jsem zakoupila úžasnou francouzskou peřinu s prostěradlem atd.Jsme velmi spokojena,nikde nic podobného neměli.
    • zatím nic

určitě jsem nenakupovala naposled

• Krásné zboží,velký výběr atypických rozměrů.

Na doporučení kamarádky,konečně jsem sehnala něco podle mého vkusu

• pěkné zboží,vstřícnost - spokojená

mám jen dobrou zkušenost

• S obchodem jsem velmi spokojen, kvalitně zpracováné zboží a rychlá odezva, slušné jednání. Děkuji za příjemný obchod.

Doporučuji všem..

Nedoporučuji, nekvalitní zboží a špatná komunikace !!!!!

Reakce obchodu Dekor In

Jelikož nemáme ze stran zákazníků negativní ohlasy ani spory,spíše naopak,domníváme se,že se jedná o poškození jména a obchodu od konkurenčních obchodníků.Každý nechť si sám udělá vlastní úsudek.Jako anonym dokáže škodit na internetu kdokoli.