Rychlé

Reakce obchodu Dekolamp.cz

děkujeme za pozitivní recenzí. V rychlosti doručení se snažíme konkurovat rychlosti světla a máme vždy radost, když to klapne.

Krásně zabaleno

Reakce obchodu Dekolamp.cz

rádi slyšíme, že Vaše objednávka proběhla v pořádku. Přejeme Vám pěkné okamžiky s novými světly od Dekolamp.

• Rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu Dekolamp.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Snažíme se být tak rychlí, jak jen to jde. Jsme rádi, že světlo dorazilo do cíle včas a v pořádku.
    Zuzana z Dekolamp.cz

V tomto eshopu byla nejlepší cena produktu co jsem chtěla. I když zboží nebylo zřejmě skladem a doručení bylo do 14 dnů, tak jsem si počkala.
    Zásilka přišla druhý týden v pořádku, takže spokojenost.

Reakce obchodu Dekolamp.cz

děkujeme Vám za sdělení zpětné vazby a v rychlosti se snažíme konkurovat rychlosti světla, ale ne vždy to vyjde. Jsme rádi, že světlo dorazilo do cíle v pořádku.

Doporučuji!

Reakce obchodu Dekolamp.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Rádi slyšíme, že Vaše objednávka proběhla v pořádku. Přejeme Vám pěkné okamžiky s novým svítidlem od Dekolamp.

• Všecko OK

Zuzana z Dekolamp.cz

• spokojenost, velký výběr, kvalita

Reakce obchodu Dekolamp.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, když můžeme nabídnout pro naše zákazníky maximum a když je z čeho vybírat.
    Zuzana z Dekolamp.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Reakce obchodu Dekolamp.cz

potěšili jste nás Vaší pozitivní recenzí. V rychlosti doručení se snažíme konkurovat rychlosti světla a máme vždy radost, když to klapne.

• Spokojen

Reakce obchodu Dekolamp.cz

děkujeme za pozitivní recenzi. Máme radost z našich spokojených zákazníků.
    Zuzana z Dekolamp.cz

• Dobrý cena, rychlé dodání, skvělá komunikace
    • Při volně dopravy zásilkovna, nešlo vybrat konkrétní pobočku pro vyzvednutí

Pokud budu v budoucnu potřebovat další svítidlo opět budu nakupovat zde

Reakce obchodu Dekolamp.cz

děkujeme za milou recenzi a komunikaci. Problém s výdejním mistem se nám podařilo obratem vyřešit. Pokud se na nás budete chtít v budoucnu znovu obrátit, jsme Vám plně k dispozici.
    Přejeme příjemné dny s novým svítidlem

• Sortiment
    • Ceny

První nákup v obchodě na základě porovnání cen na Heurece a naprostá spokojenost. DOPORUČUJI !!!

• Rychlé a vstřícné jednání

Reakce obchodu Dekolamp.cz

jsme rádi, že vše proběhlo bez problémů. Pokud se na nás budete chtít v budoucnu znovu obrátit, jsme Vám plně k dispozici.
    Zuzana z Dekolamp.cz

• Rychlost dodání, dobře zabaleno, zboží stejné jako na fotografiích, možná ještě hezčí.
    • Lampa sice od Německého dodavatele, ale na obalu jako výrobce uveden PRC (Čína). Tak snad opravdu platí ta pětiletá záruka. Jinak ale zpracování moc hezké.

Reakce obchodu Dekolamp.cz

je pro nás skvělou zprávou, že z produktu i z našich služeb máte radost. Baví nás, když Vám můžeme rozsvítit den.
    Zuzana z Dekolamp.cz

Všichni moc milí a překvapilo mě bleskové doručení. Doporučuji.

Reakce obchodu Dekolamp.cz

velmi jste nás potěšil Vaší milou recenzí. Máme radost z našich spokojených zákazníků.

• Zboží dorazilo.
    • Trochu delší dodací termín.

Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Dekolamp.cz

jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku i když se Vám zdála delší doba dodání. Pokud se na nás budete chtít v budoucnu znovu obrátit, jsme Vám plně k dispozici.
    Zuzana z Dekolamp.cz

Pokud je uvedeno, zboží skladem a odeslání ihned, opravdu si nepředstavuji, že bude dodáno po deseti dnech.

Reakce obchodu Dekolamp.cz

velice se Vám omlouváme za problémy se zbožím. Děkujeme Vám však za sdělení zpětné vazby, v rychlosti se snažíme konkurovat rychlosti světla, ale ne vždy to vyjde.

ochota, vstřícnost

Reakce obchodu Dekolamp.cz

rádi slyšíme, že Vaše objednávka proběhla v pořádku. Přejeme Vám pěkné okamžiky s novou lampou od Dekolamp.

rychlé, seriózní

Reakce obchodu Dekolamp.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že nákup na Dekolamp byl příjemný zážitek. Doufáme, že na Vás s novým svítidlem čekají jen příjemné chvíle.
    Těšíme se na Váš další nákup u nás,
    Zuzana z Dekolamp.cz

• Pěkné zboží, zabalené, aby nedošlo k poškození
    • Dodací lhůta delší než týden

Reakce obchodu Dekolamp.cz

Děkujeme Vám za sdělení zpětné vazby, jsme rádi, že i přes velikost našeho sortimentu jste objevila ty pravé světla pro Vás. V rychlosti se snažíme konkurovat rychlosti světla, ale ne vždy to vyjde, pokusíme se v tomto ohledu zlepšit.