• Cena, rychlost

• rychlost dodání , super ceny

dobrý den , toto byla má druhá objednávka a jsem velice spokojená s dodací lhutou , cenou a přesné měření . krásné rolety den a noc . přehledné stránky a popis . Trochu jsem bojovala s upevněním háčků ,jde to ztěžka nasadit ,ale zvládla jsem to .
    doporučuji 100%

• Super ceny a vše v jednom obchodě jsem sehnala

• Kvalitní zboží
    • Přijatelná cena

• Rychlá a vstřícná komunikace
    • Kvalitní zboží - nakupovala jsem už v loňském roce, takže to mám již vyzkoušené
    • Cena je proti nákupu v kamenných prodejnách kolem mého bydliště velice dobrá. I s poštovným je výhodná.

Pokud chcete kvalitní kroužky se žabkami, které spolehlivě udrží i těžší závěs a při manipulaci se nezadrhávají, rozhodně zvolte tohoto výrobce.

• Dobrá cena

Jsem spokojená vše v pořádku uvidíme až garnýže namontujeme jak budou sloužit

• Příznivé ceny

Polská firma.
    Vrácení zboží při odstoupení od smlouvy do Polska na vlastní náklady.
    Po telefonu mi poradili, které roletky mám pro moje střešní okna Velux objednat. Objednal jsem správně, ale lišty u dodaných rolet byly delší asi o 5 cm. Musel jsem je zkracovat a vrtat nové díry. Díry v lištách nezačištěné. Po namontování roletka při stahování drhla o šroubky držící boční lišty. Tak znovu ven a převrat všechny dírky, aby šroubky šly více zapustit. Šroubky jsem použil svoje, protože dodané byly hrozně měkké a nekvalitní. Práce cca 4 hodiny na jednu roletku.
    Roletky mají být zatemňovací, ale z boku částečně prosvítá světlo mezi tkaninou a lištou. Prostě šmejdy.
    Bůh ví jak dlouho vydrží.
    Naštěstí jsou to dvě malé roletky v techn. místnosti, tak to přežiju. Byly na vrácení které je ovšem problematické.
    NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu Dekodum

Důrazně se proti této lživé recenzi ohrazujeme. Ač jako polský výrobce, tak ale veškeré adresy pro vrácení zásilky máme zde v ČR na P.O. Box české pošty, bohužel v tomto případě si zákazník ani nebyl schopen přečíst naše pokyny pro vrácení, ve kterých zcela jasně uvádíme českou adresu. O jakémkoliv problému s roletami slyšíme prostřednictvím této recenze od pána úplně poprvé, pán nás nijak neinformoval o tom, že by bylo s roletami cokoliv špatně. Pokud bychom samozřejmě takovou informaci obdrželi zcela jednoduše bychom rolety vyměnili za nové k plné spokojenosti zákazníka.

Tímto se tedy ohrazujeme vůči této lživé recenzi, která jak je vidno má zcela za úkol poškodit nás a naše dobré jméno, a která se absolutně nezakládá na pravdě.

• Komunikaci obchodu, výběr zboží, ceny, rychlost dodání