Prva proběhl přes infolinku telefonát o dostupnosti zboží paní perfektně navedla na hodonínskou pobočku. Já pak udělala on line objednavku ale při platbě on-line mi to napsalo ze nemají tolik kusů. Tak následoval 2 telefonát tentokrat jsem mluvila s příjemným panem a přišli jsme na to ze kusy by byli ale od jiného výrobce. Ochotně upravil mou objednavku a poslal mi ji e platební údaje takže za mě super ochota

Rychlé vyřízení, naložení až do auta

• Celkem rozumné ceny.
    • Co potřebuji, vždy mají.
    • Prodloužení konce pracovní doby ze 16:00 na 16:30.

• Široký výběr zboží
    • Dostupná doprava stavebního materiálu

Zboží nebylo v dostatečném množství na skladě, takže dodávka trvala. Musel jsem napsat na e-shop, abych se dozvěděl bližší termín dodání, ale na dotaz e-shop reagoval rychle a podrobně.

• Rychlost a připravenost

• zatím jedinná výhoda že je to dek trade
    • Zmatek

objednávka online a zaplacení ,celé Vám to nefunguje kdybych to koupil přímo v obchodě bych byl rychleji odbavenej .Dáte čas i den vyzvednutí nic nebylo nachystané prodavač na mne hleděl že jsem objednal i zaplatil přes internet Překvapenej....... a pak dva dny po sobě chodily meily o vyzvednutí zboží.Chtěl jsem ušetřit čas Vám i sobě a při tom jsem strávil 20 minut při vyzvednutí zboží

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za komplikace, které jste zažil při vyzvednutí své online objednávky. Chápeme, že jste očekával rychlejší a hladší proces.

Po nákupu je nutné vyčkat na email s informacemi o možnosti odběru. Tento krok je důležitý pro zajištění správného a efektivního procesu vyzvednutí. Je nám líto, že tento proces nebyl vysvětlen jasně a způsobil vám zdržení.

Vaše zkušenost a zpětná vazba jsou pro nás velmi cenné a pomáhají nám zlepšovat naše služby. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

S pozdravem,
    Stavebniny DEK
    [email protected]

• zařízení jsem objednal a na prodejně vyzvedl
    • nevím

• cena, sortiment, personál

• Výběr zboží
    • Přehlednost obchodu
    • Rychlost komunikace
    • Nic co by se nedalo vyřešit rozumným jednáním

• Dobrá dostupnost

• Spokojen

• Velký výběr zboží.

• Ochota, vstřícnost, rychlé vyřízení

• Rychlá příprava zboží pro osobní vyzvednutí.

Velice příjemná a ochotná slečna na pokladně.

• Profesionální přístup
    • Krásné dívky na přepážce pobočky v HK

Není co dodat, super jednání.

Pobocka v Olomouci- velmi ochotny personal, rádi poradí, nákup zde doporučuji.

Po dobu čekání dobré kafe

Dobrá komunikace s obchodem a rychlost dodání