Potvrzení o obdržené platbě dorazilo 11.3. dnes je 19.3. a zboží stále nedorazilo.

Reakce obchodu DEK Stavebniny

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Omlouváme se za zpoždění a chápeme, jak důležité je pro vás dodržení termínu dodání.

Naše kolegové vás budou co nejdříve kontaktovat s upřesněním termínu dodání. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

S pozdravem,
    Stavebniny DEK
    [email protected]

• Vstřícnost
    • Žádná

• nic.

Ochotný personál.

Objednal jsem v eshopu, na prodejně zůstal u auta a ohlásil se přes odkaz z e-mailu. Během pár minut mi přivezly objednávku až k autu. Po té jsem mohl odjet.

Skvělá služba DEK drive

• Zboží skladem
    • Drahá doprava

• co bylo objednáno, to bylo v dobrém stavu doručeno

• Vše O.K.

• Rychlost objednávky
    • Výběr od více výrobců
    • Přehledný eshop
    • Ochotní a příjemní zaměstnanci

velmi spokojen

Rychost a dostupnost.

Rychlost, ochota

• výdej materiálu/zboží je velmi dobře organizováno

Zajímavé ceny /hlavně ty akční/

• Takto neprofesionální nastavení přístupu k zákazníkovi jsem nikde jinde nezažil. Výzva, že zboží je připraveno k vyzvednutí znamenala, že jsem si k celým objednaným paletám cihel musel ručně doskládat zbytek. Zeptali se mě, jestli si cihly z palet budu přeskládávat na auto, že palety nejsou zaplaceny. Palety (zálohované) nebyly ani na faktuře, ty jsem si musel doplatit zvlášť. Dobře. Za obě mi bylo účtováno 460,-Kč. Jaké překvapení, když jsem je po víkendu přijel vrátit a obdržel jsem 315,-Kč se slovy, že chybějící rozdíl je "poplatek za opotřebení". Námitka, že jsou ve stejném stavu, v jakém jsem je obdržel, byla smetena tvrzením, že to mají takto nastavené. Čili pozor při nákupu, naložením na auto ztrácí v DEK paleta 31,5% své hodnoty. No, přišli o zákazníka....

Reakce obchodu DEK Stavebniny

omlouváme se, pokud jste nebyl spokojen s naším přístupem k vrácení palet a obalů. Chápeme, že tato situace mohla být pro Vás frustrující. Naše "Pravidla pro vracení palet a obalů" jsou vystaveny na našem webu www.dek.cz a jsou navržena tak, aby byla transparentní a jasná pro všechny naše zákazníky.

Podle těchto pravidel je možné vratné palety a obaly vrátit do 90 dní od dodání zákazníkovi. Při vrácení je zákazníkovi dobropisována prodejní cena snížená o opotřebení palet a obalů, což zahrnuje vlastní opotřebení palet a obalů, manipulaci v rámci Stavebnin DEK a.s. a manipulaci při vrácení obalů výrobci či dodavateli zboží.

Rozumíme, že tento postup může být pro některé zákazníky nový a může vést k nedorozuměním.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme Vám za zpětnou vazbu, která nám pomáhá zlepšovat naše služby.

S pozdravem,
    Stavebniny DEK
    [email protected]

• ochotní zaměstnanci hlavně velká pochvala pro pána co mi rozstřihl roxory , rozumná cena
    • nevýhoda, že jsem chtěla koupit roxory 12 a nebyla možnost rozříznutí je to jen do 10

• rychlý nákup, ochotná obsluha, dobré ceny, široký sortiment

• Objednávka rychlá, jednoduchá, zboží ihned nachystáno k odběru.
    • Firma nenabízí možnost dodání jiného než stavebního materiálu z jiné pobočky než ve které je skladem. Musel jsem cestovat 100 km, přestože mám pobočku DEK 10 km od bydliště.

• Bezkonkurenční cena
    • Rychlé dodání zboží na prodejnu
    • zdarma osobní vyzvednutí na prodejně

Super

• Vše OK