Vaše kousky sleduji na FB dlouhobobě, až teprve teď jsem se rozhodla pro pletený svetr a jsem naprosto spokojena. Děkuji

Dobrý den ,

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi , že jste s našimi službami spokojena a doufáme, že v budoucnu opět navštívíte náš eshop. S přáním pěkného dne Deejada Fashion

Vše v pořádku , ale raději si nechat věc přeměřit předem.Byla větší, za což obchodník nemůže pokud to výrobce takto uvádí ....obchodník vše samozřejmě vyřešil ke spokojenosti zákazníka, tak že DOPORUČUJI.Děkuji ráda zde jistě nakoupím.Petra

Dobrý den ,

Dobrá komunikace,bohužel zboží se mi nelíbilo. Vracela jsem ho. Ale to,že si vytisknete formulář na vrácení zboží mi přišlo vážně fajn. Žádné zdržování a peníze jsem měla do týdne zpět

Rychle dodanie
    Bezproblemova komunikacia a informovanie o doruceni

• Dobrá komunikace
    • Dodáno podle předem uvedeného data, celkem rychle

Dobrý den ,

• Ptala jsem se,zda-li je kapuce na bundě odepínací,přišla mi odpověď,že je na pevno,ale byla odepínací,z toho usuzuji,že nevědí,co prodávají,bundu jsem bohužel musela vrátit,byla mi malá a ptala jsem se,jestli bude větší velikost,tím komunikace obchodu skončila,tak do teď nevím..,ale peníze po týdnu vrátili,to bylo v pořádku.

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

rádi bychom Vám poděkovali za Vaší kladnou recenzi a zároveň se omluvili za vzniklou situaci.
    Prověřili jsme komunikaci s Vámi a zjistili jsme, že informaci Vám podal člen našeho týmu, který je u nás nově a bohužel pochybil při prověřování produktu.
    Situaci jsme již vyřešili, aby k dalšímu podobnému informačnímu šumu nedošlo a rádi bychom Vám poděkovali, že jste měla pro našeho nového člena týmu pochopení. Jistě již nyní sám ví, že udělal chybu a již ji nebude opakovat.

Budeme rádi když náš obchod opět navštívíte a uděláte si radost novým kouskem, který již určitě bude k Vaší 100% spokojenosti.

S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• Rychlé dodání a kvalitní zboží

Nebaví mně chodit po obchodech kde ani takové atraktivní a kvalitní zboží nemají. Tento obchod vřele doporučuji, opravdu kvalita.

Dobrý den ,

Skvělá komunikace jen těch 5 pracovních dní na doručení je pro zákazníky kteří se těší na zakoupenou věc moc dlouhé.

Dobrý den ,

Nemilé překvapení. Bunda za 2000 přišla se špinavou podšívkou. Jakoby od make - upu, a také od barvy bundy, tzn že materiál pouštěl. Budiž řečeno k dobru paní obratem peníze vrátila včetně obou poštovnych.

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

děkujeme za Vaší recenzi. Situaci jsme již vyřešili a ještě jednou se Vám omlouváme. Zboží bylo kazové od dodavatele a i přesto, že se snažíme vždy zboží kontrolovat, tak ve výjmečném případě nám nějaký nedostatek proklouzne.
    Věříme, že i přes Vaší zkušenost někdy opět zavítáte do našeho obchodu a uděláte si radost jiným kouskem.

S přáním pěkného dne Deejada Fashion

• Rychlost vyřízení objednávky, super komunikace s obchodem

Dobrý den ,

Vše proběhlo v naprostém pořádku - kvalita výrobku, termín dodání (3 dny). Jen doposud nemám fakturu (nebyla ani přiložená v balení ani nepřišla mailem) Naštěstí výrobek vracet nebudu, takže mi to nevadí.

Dobrý den ,

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi , že jste s našimi službami spokojena a doufáme, že v budoucnu opět navštívíte náš eshop. Fakturu zasíláme elektronicky v den expedice zásilky, nyní jsme pro jistotu zaslali ještě jednou.
    Prosíme překontrolujte si emailovou schránku.

• spolehlivost,vše proběhlo hladce

Dobrý den ,

Ráda v tomto obchodě nakupuji, zboží chodí v pořádku, odpovídá popisu i velikostí. Případné reklamace jsou vždy ihned vyřešeny.

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

děkujeme za Vaší recenzi a kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste nás opět navštívila a udělala si radost novým kouskem.
    Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc a určitě s námi budete spokojena i v budoucnu.

S přáním pěkného dne

• jen ty nejlepší

Dobrý den ,

moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi , že jste s našimi službami spokojena a doufáme, že v budoucnu opět navštívíte náš internetový obchod.

• Velký výběr zboží
    • Na zboží jsem dlouho čekala

Na stránkách obchodu bylo uvedeno, že zboží bude dodáno do 48 hodin. Přišlo mi po více než týdnu. Objednala jsem si zimní bundu za docela dost peněz, ale bunda měla krátké rukávy, celkově nebyla hezká. Zboží jsem vrátila.

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Mrzí nás, že nejste s našimi služba spokojena na 100%, ale věříme, že v budoucnu již budete moci hodnotit vyšším hodnocením.
    Samozřejmě se stane, že zboží nesedne, ale i na to jsme připraveni a naše reklamační oddělení je vždy připraveno Vám produkt bezplatně vyměnit nebo Vám vrátit částku zpět.
    Dodací lhůta je u nás 1-5 pracovních dnů, ale samozřejmě záleží kdy je objednáno, jelikož o víkendu doručujeme pouze v sobotu.
    V případě dotazů nás kontaktujte na naší zákaznické kdykoliv v pracovní den od 10-17 hod.

S přáním pěkného víkendu

Deejada Fashion

Jsem spokojená, zboží je kvalitní velmi děkuji p kecskesova Michaela

Dobrý den ,

• ochota a rychlé doručení

Dobrý den ,

rádi bychom Vám poděkovali za Vaší recenzi na náš internetový obchod. Těší nás, že jste s námi spokojena a přejeme, aby Vámi zakoupený produkt sloužil dle Vašich představ. Budeme se na Vás opět těšit na www.deejadafashion.cz. S přáním pěkného dne Deejada Fashion

Zboží bylo doručeno od objednání za 5 dní.
    U modré mikiny se mě po 4 nošení utrhli poutka na kapuci určené na zapnutí knoflíků. To jen informace pro výrobce.
    Ale jinak jsem se zbožím a doručením spokojená.

Dobrý den ,

velice děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás vzniklá situace. Určitě nám zboží zašlete zpět k reklamaci, abychom Vám jej mohli vyměnit.
    O této skutečnosti budeme informovat i výrobce, aby byla zajištěna 100% kvalita produktu.
    V případě dotazů k reklamaci kontaktujte naší zákaznickou linku.

S omluvou a přáním pěkného dne

Deejada Fashion

U mě došlo k záměně ve velikostech, takže po kontrole zboží bylo nutno jeden produkt zaslat zpět a požádat o jinou velikost. Chyba se stát může, ale vždy je to nepříjemné.

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

velice děkujeme za Vaší kladnou recenzi. Moc nás mrzí vzniklá situace a ještě jednou se za naší chybu omlouváme. Brzy Vám příjde správná velikost a i kompenzace za vzniklou situaci. Věříme, že i přes tento ojedinělý nedostatek budou produkty sloužit dle Vašich představ a opět zavítáte k nám do obchodu.

S přáním pěkného dne

Deejada Fashion

• Jakýkoliv pokus o komunikaci nulový..zboží už mám u sebe, ale doposud mi nikdo neodpověděl na žádnou zprávu

Reakce obchodu DEEJADA FASHION

děkujeme za Vaší recenzi. Již jsme vše vyřešili telefonicky a za komunikační nedostatek se omlouváme. Jednalo se o technickou poruchu v odesílání emailů. Nyní již je vše v pořádku a v případě, že se rozhodnete nás opět navštívit, tak věříme, že další hodnocení už bude na 100%.

S přáním pěkného víkendu