• cena zboží
    • zásilkovna
    • nevím

• rychlé doručení, vše v pořádku

Rychlost

+ rychlost dodání
    + operativní jednání
    + přijatelná cena

• kapku mi mrzí že obchod mi nedal info o zboží o které sem měl zájem a bylo pouze na dotaz - dotaz byl v poznámkách u obědnávky

co sem si obědnal to dorazilo namontoval sem to a funguje

Rychle a prijemne jednani, druhy den dily pripraveny k vyzvednouti. Ochotne jednani.
    Super ceny. Nemuzu si pomoct. Za me 10 z 10.

• Ochota rychlost

• rychlost, komunikace, prehlednost

nakoupil bych znovu

• Okej!

• Všechno v pořádku
    • Nemám

Obchod je v pořádku.Objednal jsem svíčky do motorky,které byly v externím skladu tak trvá dýl doručení,ale to je asi v pořádku.Každej nemá vše hned.Za mě dobrý a proto doporučuji.

• Rychlost vyřízení objednávky a dodaní.

Vše proběhlo v pořádku bez jakýchkoliv problémů.

Celková spokojenost s poradenstvím i s vyřízení objednávky, rychlost dodání.

• tovar sem dostal
    • potkani na provozovne az po domluve
    • tovar s vratkou jsem vracel ihned, ale penize ze mi poslou na ucet a po vic nez mesici jeste neprisli
    • zatim neodpovedaji na emaily, telefonaty

Tovar umi prodat za dobrou cenu, ale vse ostatni je katastrofa a obrovske zdrzovani, zadrzovani penez z vratky.

• Špatné ceny
    • Nepravdivé skladové informace
    • Nereagují, nekomunikují
    • Zboží nedodáno

• výhodná cena
    • neschopnost dodržovat zákonné lhůty pro vrácení peněz

Tuto firmu jednoznačně nedoporučuji! Vše bylo v pořádku až do doby kdy jsme zboží v zákonné lhůtě vrátili a mělo dojít na vrácení peněz...Taháme to z nich už přes měsíc a když už konečně nějaké peníze poslali tak zapomněli vrátit všechny. Takto nejedná seriózní firma!

• nulová komunikace
    • špatně uvedené ceny

V životě jsem nebyl nikdy tak nespokojený s eshopem jako s firmou Decar.cz. Dne 9.11. jsem objednal autobaterii, která byla za výhodnější cenu než u ostatních prodejců. Po Zhruba osmi dnech, kdy jsem nedostal žádnou zprávu jak to vypadá s objednávkou, jsem jim napsal e-mail na který vůbec nikdo nereagoval. Dne 22.11. jsem jim volal jak to vypadá s moji objednávkou se mi dostalo odpovědi, že cenu uvedenou na jejich internetových stránkách popletla Heureka a cena bude o 300 korun vyšší. Když jsem se ptal proč se mi nikdo neozval, jsem nedostal žádnou odpověď. Jednání a komunikace s tímto eshopem je velmi žalostná. Vůbec žádná omluva nebo nějak se se zákazníkem domluvit. Nedoporučuji u toho obchodníka nakupovat!!

• Rychle dodani dilu na auto

Dobra podpora na emailu, rychla odpoved. Vse v poradku, zbozi doruceni rychle.