První zkušenost a dobrá:)

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání. Objednávky odesíláme do 24 hodin.

• Vše v pořádku, trochu složitější parkování u obchodu, ale příjemná prodavačka

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, v prodejně se snažíme našim zákazníkům vyjít ve všem vstříc. Parkování v Praze je obecně složité. Lze parkovat i na modré zóně. Platba je on-line přes aplikaci.

Super obchod s hodně zbožím

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo, stále naskladňujeme novinky, aby bylo z čeho vybírat.

Zboží mi přišlo dobře tabalené nepoškozené. Odpovídá fotografiím na internetu.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jste se zbožím spokojená. Produkty balíme pečlivě, aby se při přepravě nepoškodily.

Super rýche jednání
    Děkuji

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, objednávky vyřizujeme do 24 hodin. Víme, že se na zboží těšíte.

Vždy rychlé doručení!

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, rychlost a kvalita balení jsou pro nás nejdůležitější, objdnávky ve většině případů vyřizujeme do 24 hodin.

• Krásné věci
    • Široký výběr
    • Dobrá kvalita

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, naším cílem je plnit Vaše očekávání a jsme moc rádi, že se nám to povedlo na 100 %.

Vše ok

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti.

Rychle dodání,perfektně zabaleno. Velká spokojenost. Budu i nadále objednávat.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že vše splnilo vaše očekávání a těšíme se na Vás příště.

Rychle dodání,skvěle zabaleno. Zboží krásné,velká spokojenost. Určitě budu i nadále objednávat.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že jste po všech stránkách spokojená a rádi Vás opět uvidíme.

Zboží mi bylo v pořádku a rychle doručeno.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za zpětnou vazbu, zboží balíme pečlivě, aby se nic nepoškodilo. Naším cílem je odeslat balíček příjemci co nejdříve po obdržení objednávky.

Dobrá dodací doba, možnost použít pro doručení Zásilkovnu.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, objednávky vyřizujeme do 24 hodin a nabízíme možnost výběru ze tří dopravců.

• Rychlé dodání, vše v pořádku

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, vyřizujeme objednávky do 24 hodin.

• Pečlivě zabaleno

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení. Rychlost, komunikace a pečlivost jsou naše priority!

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení. Rychlé dodání je naše priorita.

• Moc pěkné zboží
    • Rychlost doručení
    • Doporučuji obchod

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení. Expedujeme do 24 hodin od objednání, aby bylo zboží co nejdříve u Vás.

• Rychlý, spolehlivý

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, objednávky expedujeme druhý den od objednání. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojení.

• V obchodě jsem ještě měla možnost se poradit, inspirovat..

Reakce obchodu Davona s.r.o.

děkujeme za recenzi. Snažíme se poradit jak nejlépe umíme, vyrobit vzorky a inspirovat ke tvoření.

Výběr a ceny

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, v e-shopu nabízíme vše potřebné na většinu kreativních a výtvarných technik za příznivé ceny.

Jeden den objednáno , druhý den dodáno.

Reakce obchodu Davona s.r.o.

Děkujeme, objednávky odesíláme do 24 hodin, víme, že se na tvoření těšíte.