• Paní prodavačka mi ochotně objednala na netu typ mobilu, který jsem chtěla.
    • Poslala mi ihned neprodleně zprávu, že mobil přišel do obchodu. Špatně jsem pochopila mail - připraveno k vyzvednutí -bylo myšleno asi pro obchod. Přišla jsem dříve než byl mobil v obchodě. Šla jsem tedy 2 krát do obchodu. Ale to nevadí.
    • Špatně jsem pochopila mail.

Ale jinak jsem spokojená s obchodem.

• Koupil jsem co jsem chtěl a přišlo mi to až demu.

• Skvělá komunikace i telefonická, pánové velice ochotní, okamžité jednání. Děkuji za ochotu, více takových.

omylem mi po zaplaceni kartou poslali balicek na dobirku, takže jsme zplatil dvakrat. ale obratem napravili a penize mam již zpět na učtu.
    chybicka se vloudila, jinak seriozni přistup:-)

• Objednavka zrusena po 11 dnech od objednani a balicek stale neprisel.

Toto byla moje prvni a posledni objednavka ve zminenem eshopu. Objednal jsem zbozi na strankach “skladem” a po 11 dnech stale nic nedorazilo. Po par dnech jsem teprve zjistil, ze zbozi jde z SK, to nikde nebylo napsano. Komunikace s obchodem, je tak s dennim zpozdenim, nemaji telefonni spojeni, jen mail. Dnes po 11 dnech mi napsali neco o poskozene zasilce atd. Tyden jsem cekal a az po nekolika telefonatech a urgencich u prepravnich spolecnosti, se zacali v DatesMobil starat. Objednavka stornovana a za me obchod nedoporucuji.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, děkujeme za vaši recenzi. Na každou vaši otázku (mail) jsme odpověděli. Zpoždění v odpovědích vzniklo z důvodu, že jsme se snažili vyřešit problém, který nastal v přepravní společnosti. Vždy jsme museli počkat na odpověď, v jakém stavu se momentálně vaše zásilka nachází, a následně vám tuto informaci komunikovat. Bohužel v tomto případě došlo k pochybení na straně přepravce, který zásilku poškodil a neinformoval nás o tom, až po několika urgencích. Za vzniklé okolnosti se omlouváme a budeme pracovat na zkvalitnění našich služeb.
    DATES MOBILE, s.r.o.

• vše vyřízeno prostřednictvím eshopu a emailu
    • na dotaz rychle odpověděli
    • výhodná cena

Obchod proběhl v pořádku, co jsme si domluvili, to bylo dodrženo.

• Originální výrobek
    • Druhý den po objednání doma
    • Ochota na prvním místě

• Rychlost a blízkost

Zbozi dorazilo za 4 dny v poradku.doporucuji

• Obchod jsem neznal, teď mohu jen doporučit.
    • Tento druh pouzdra na mobil již není vůbec v nabídce jiných obchodů, gratuluji

Naprostá spokojenost ,rychlé dodání

• ochotná prodávající

Jsem spokojen, protože toto pouzdro se těžko shání , oceňují rychlost a velice dobrou informovanost o dodání zboží přes internet i SMS.

• Od objednání+ platby předem do fyzického převzetí zboží uplynulo 6 dní. Během této doby jsem od prodejce neobdržel na svůj mail jediné potvrzení o objednávce či platbě, prodejce neměl potřebu ani odpovědět na dvě urgence, které jsem 3. a 4. den po objednávce poslal.
    • Prodejce se schovává se za e-mailem, telefonní číslo vůbec neuvádí ...
    • Svůj díl kritiky si zaslouží i špedice (In-TIme) - mírou chaosu a zmatenostní zpráv překonává i Českou poštu. 15.8. mi psali, že planovaný termín doručení je 14.8., pak dispečeři podle svých čísel nedokázali balík dohledat...

I když jsem nakonec své zboží dostal, rozhodně nemám zájem tento zážitek v budoucnu znova zopakovat!!

P.S. Své kontaktní údaje (tj. mail a telefon) jsem zadal správně, kontroloval jsem je na faktuře. Prodejce bude v odpovědi nepochybně tvrdit, že chyba byla na mé straně, ve špatně zadaných údajích.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, děkujeme za vaši recenzi a připomínky. Vážíme si zpětnou vazbu od našich zákazníků, která nám pomáhá stále se zlepšovat a věříme, že se zbožím budete spokojen.

• Neuvěřitelná rychlost dodání
    • Velký výběr a přehled zboží

• Vše proběhlo rychle a zboží bylo ok.

Nevím o ničem

Pozor, s obchodem se nedá navázat kontakt! Tel. uvedené nikde nemají, na emaily nereagují...

- navíc prodával zboží, která konkurence prodávala o 40% levněji

Vážený zákazníku,
    neevidujeme od vás žádnou zprávu, proto jsme nevěděli že se s námi chcete spojit. Vaše objednávka se nám včera přepravní společností vrátila jako nedoručená z důvodu, že jste ji odmítl převzít. Na všechny zprávy od zákazníků obratem odpovídáme a naši zákazníci se na nás vždy mohou obrátit na mail [email protected] a tento kontakt najdete i přímo na našich stránkách https://www.datesmobile.cz/cz/kontakt/ proto bychom vás chtěli požádat o úpravu vašeho hodnocení.
    Děkujeme, DATES MOBILE, s.r.o.

Doporučuji,rychlé vyřízení a dodávka v pořádku.

zatím bez odezvy,objednávká se zpracovává pořád od 18.6,dnes 30.6 a pořád nic,ochranné sklo jsem si to mohl objednat v Čině sám a za jiné peníze!!!!!!!

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, ještě dne 24.06.2019 jsme vám na mail uvedený v objednávce zasílaly informaci, že objednanou skleněnou fólii máte připravenou na zvolené prodejně. Prosíme o kontrolu mailu uvedeneného ve vaší objednávce. Klidně se můžete zastavit na prodejně, objednané zboží na vás čeká připraven.

• velký výběr
    • dobré ceny
    • doprava zdarma
    • bleskové dodání
    • nemám, byl to první nákup