Objednal jsem si dvě stejná pouzdra na telefon. Přišla obě, ale jen jedno bylo to co jsem chtěl. Druhé bylo sice na stejný model, ale jiný modelový rok, takže nesedí otvory pro objektiv fotoaparátu a reproduktor. Místo toho, aby mi napsali že mají už jen jeden kus pouzdra co jsem požadoval, mi poslali druhý úplně k ničemu který šel hned do koše. Mám tedy jedno použitelné pouzdro za cenu dvou. Pouzdra navíc přišla bez obalu, jen vhozená do obálky s bublinkovou fólií uvnitř a obě byla ušpiněná. Web e-shopu je napůl v češtině, napůl ve slovenštině, a nepůsobí moc důvěryhodně. Objednával jsem proto raději na dobírku. I tak trvalo zpracování objednávky týden a půl. Rozhodně můj první a poslední nákup.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, mrzí nás vaše zkušenost se špatně dodaným zbožím. Chyba se mohla samozřejmě stát při balení zboží za co se omlouváme. Situaci samozřejmě víme vyřešit, stačí, když nám napíšete na mail [email protected] a obratem vám zašleme správné pouzdro nebo vrátíme platbu za nesprávné dodané zboží.

• Nikde jsem nezjistil, že zboží bude odesíláno ze Slovenska a následovně jsem musel vyřizovat problémy s dodávkou zboží také na Slovensku. Vlastní komunikaci však hodnotím velmi dobře !

Jediný obchod, který mnou požadované zboží na internetu nabízel a měl na skladě !

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se za delší dodací dobu. Věříme, že se zbožím budete spokojeni a bude vám bezproblémově fungovat. Děkujeme za vaši zkušenost a budeme pracovat na zlepšení při dalších nákupech.

• Nízká cena
    • Doprava zdarma.
    • Dlouhá dodací doba.

Nakupoval jsem zde poprvé.Využil jsem nejnižší nabídky.Vše proběhlo v pořádku,nevýhodou je akorát,dlouhá dodací doba,okolo 1 týdne.

• Objednávka mi byla vyřízena a zaslána do 5 dnů.

Bezproblémový obchod. Doporučuji.

• Špatná komunikace
    • Není na ně nikde telefon

Objednala jsem telefon , který jsem rovnou zaplatila . A oni mi to poslali na dobírku .Tak jsem je prosila v pondělí ať změní dobírku ,že jsem zaplatila .Ani do pátku nebyli schopni změnit u dopravců .Tak jsem to zrušila na mobil jsem spěchala ! Komunikace s nimi hrozná číslo na ně nikde není k dohledání a komunikace s paní přes mail příšerná . Když už jsem se dočkala odpovědi tak mi paní napsala že jsem balík nevyzvedla - no ne asi když po mě chtěli znovu peníze i přesto že to bylo zaplacené .Obchod opravdu nedoporučuji !! Už bych si tam nikdy nic neobjednala ! Doufejme že peníze mi brzy vrátí .

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí vzniklá situace. Komunikovali jsme s vámi na denní bázi, odpověděli jsme pravidelně na všechny vaše otázky. K zásilce můžeme však poskytnout pouze takové informace, jaké nám poskytne přepravce, protože od momentu kdy balík převezme do přepravy je zodpovědný za jeho správné a včasné doručení. Platba za zboží vám byla vrácena podle dohody, věříme, že se taková situace více opakovat nebude ani u jiných zákazníků. Budeme se snažit o odstranění takových chyb. Děkujeme za vaši recenzi a přejeme vše dobré zejména v těchto časech.

• Zboží přišlo poškozené, dnes jsme odeslali k reklamaci. Velké překvapení k narozeninám

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí vzniklá situace. Zboží se někdy může poškodit iv přepravě jako tomu bylo i v tomto případě, proto doporučujeme zákazníkům zkontrolovat vždy zboží ihned po doručení abychom případnou reklamaci mohli co nejdříve dořešit ke spokojenosti. Děkujeme za váš nákup.

• Rychlé dodání.

• Jedná se můj první nákup, zboží bylo doručeno v pořádku.
    • Není mi známa.

Dorporučuji.

• Spolehlivý

Rychlé dodání zboží

• Veliká spokojenost.

delší dodání ale jinak super

• Mají i zboží které jsem jinde nenašla.
    • Trochu pomalé reakce. Ve způsobu doručení postrádám např. Zásilkovnu, která vyjde levněji než u firmy nejlevnější DPD.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, přeprava je při všech objednávkách na našich stránkách vždy zdarma.

S lidmi od vás se kterými jsem komunikoval byli laskaví a ochotní.

• ...
    • neochota s reklamací!

Reklamoval jsem tvrzené sklo, které začalo praskat na více stranách po 14 ti dnech.
    Pan prodávající argumentoval tím, jestli mám důkaz, jestli jsem si to třeba natáčel :)
    Nechtěl jsem peníze, jen vyměnit nekvalitní produkt. Plně chápu, že se to těžko dokazuje, ale kdyby to sloužilo půl roku, tak to neřeším, ale po 14 ti dnech....
    Tímto nedoporučuji tento obchod a osobně už si tam nic nenakoupím.

• Mají obaly i na starší modely

V Havířově máte dvě příšerné prodavačky, to že mi první sklo přišlo prasklé nevadí, ale musel jsem platit 2x

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se za doručení poškozeného zboží, no v případě skleněných fólií jde o křehké zboží u kterého se může stát, že se v přepravě poškodí. Co se týče duplicitní platby evidujeme pouze jednu objednávku a jednu platbu. V případě potřeby se na nás můžete obrátit na [email protected]
    DATES MOBILE, s.r.o.

• Má zboží, které není možné koupit kamenných prodejnách, alespoň mně se to nepodařilo.
    • Nevím o žádné
  • Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Rychlost a spolehlivost
    • _