• Přehledný,rychlé doručení,telefonní kontakt na Slovensko,ale bez problémů.V době kdy hovory ven jsou za stejné ceny ok./téměř vždy za stejné po EU)
    • Nevím o nich,obchody k vyzvednutí dostupné.

Jsem spokojen a doporučuji.Zboží jsem objednal a za dvě hodiny jsem vyzvedával v prodejně na CČM Praha

• přehledný

doporučil bych

• Kupoval jsem Lenovo Vibe K5 note ve verzi se čtečkou otisků prstů, v době nákupu ho nabízeli a dodali snad jako jediní
    • Slabší komunikace eshopu, málo informací na eshopu, nezaškolený personál

Kupoval jsem Lenovo Vibe K5 note se čtečkou otisků prstů, který nabízeli jako jediní. Tel. Od začátku ztrácel signál, po aktualizaci na android 6, problém téměř zmizel, ale občas signál vypadne, musím restartovat potom naskočí.Obtěžuje to-asi budu reklamovat. Na eshopu byl tel. skladem, potvrzení objednávky přišlo později po urgenci emailem. Na dotaz zda mají skleněnou fólii nikdo neodpověděl. Chtěl jsem si ji nechat nalepit rovnou při nákupu, což nabízí zdarma-nakonec ji na prodejně neměli a asi by ji ani nenalepili. Slečna pracovala na prodejně sama velice krátce. Nevím jestli jsem měl jen smůlu, ale zatím nejsem moc spokojen. Telefon je super stroj, ale rozčiluje mě výpadek signálu.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, děkujeme za vaši recenzi. Pokud máte technické problémy se zařízením, můžete jej reklamovat v kterékoliv naší prodejně. Pro prověření situace ohledně vašich dotazů prosíme o doplnění informací. Děkujeme.

• Nejlepší cena vybraného zboží na trhu. Velmi rychlá a vstřícná komunikace. Bleskový termín dodání zboží. Přizpůsobení termínu dodání dle možnosti zákazníka.
    • problém s registrací nového zákazníka

Velmi pružně reagující a komunikativní zaměstnanci, skvělá cena a způsob dodání zboží.

• Nabízí obě verze telefonu lenovo vibe K5 note se čtečkou nebo bez ní.

Ostatním nakupujícím tento obchod vřele DOPORUČUJI!!!!

Vše na jedničku. Rychlý a bezproblémový nákup :-)

• kvalitní, webové stránky přehledné,

kvalitní, webové stránky přehledné,doporučuji

• - dodací lhůta i přes to že nebylo zboží skladem byla 3dny
    • - cena
    • - zboží nebylo skladem

Nákup byl v pořádku, obchod po emailu komunikoval a zboží dorazilo celkem rychle.

Shrnula bych to tak, že jsem si telefon objednala před 10-ti dny a psali mi, že byla technická chyba na webu a že telefon v černé barvě nemají a že ho budou mít až 13./14.6 na skladě.. A pak mi psali, že už je již na skladě a tak čekám a uvidím.. No, ale ještě se mi stalo, že na netu i v obchodě stál 6 730 a nyní ho mají v obchodě za 7 400, tak jsem zvědavá, za jakou cenu mi ho budou chtít prodat...

• rýchle dodanie
    • veľký výber
    • nemá

• Vynikající ceny.Nejlevnější cena na trhu.Telefon Lenovo vibe K5 plus který není ještě v ČR dostupný s Českou lokalizací je k dispozici v eshopu již od začátku dubna se Slovenskou lokalizací což pro mne není žádný problém.
    • Doporučil bych kvalitnější popis výrobku a obsah balení.Po kontaktu infolinky vše řádně vysvětlenoč.

Za mne mohu obchod jen a jen doporučit.Kvalitní komunikace a ihned řešení problému.Neměl jsem potvrzenou fakturu o prodeji a záruční list.Po kontaktování eshopu do dvou dnů mi DPD přivezl potřebné dokumenty.
    Toto byl můj první nákup a nebudu mít problém se vrátit a znuvu něco nakoupit.

Reakce obchodu Dates Mobile

Děkujeme za Váš podnět, na zkvalitnění služeb neustále pracujeme.

• Vse v poradku

• velmi dobra komunikace
    • -----

doporucuji

• Dobry vyber,cena, rychlost doruceni

• Cena a moznost vyzvednuti osobne
    • Neni prilis profesionalni komunikace ( tyka se pobocky)

Celkem dobry odchod,kdyz se mi cena bude vyhovovat budu tam nakupovat dal

Reakce obchodu Dates Mobile

Děkujeme za Váš podnět, na zkvalitnění služeb neustále pracujeme.

Vše s nákupem bylo OK a obchod doporučuji, jedinou výtku bych měl k organizaci dopravy zboží - objednáno bylo s osobním vyzvednutí na pobočce v Brně, ale v den dodání mi telefonoval zaměstnanec přepravní společnosti, že zboží dovezl na mou domácí adresu, kde jsem zrovna nebyl. Bylo možné domluvit převzetí třetí osobou, takže ve výsledku bylo vše OK a mé hodnocení obchodu je kladné a obchod doporučuji. Jen bych očekával, že když zvolím jeden typ převzetí zboží, tak to bude dodrženo.

vše OK!!

vše bez problémů

• Objednané pouzdro pro HUAWEI Y560 bylo nahrazeno pouzdrem pro jiný typ a opatřeno přelepkou s označením Typu objednaného pouzdra. Samozřejmě nepoužitelné pro Y560. Po týdnu bez reakce na reklamaci.

Nedoporučuji, u reklanace kdy mi je dodáno něco jiného než jsem si objednal, bych očekával nějakou vstřícnost. Dodnes se mi nikdo neozval.

Reakce obchodu Dates Mobile

Dobrý den, omlouváme se za vzniklou situaci, chyba nastala při balení zboží už u dodavatele. Vaše reklamace byla v pořádku vybavena do 3 dnů od přijetí reklamovaného zboží a to vrácením úhrady na váš účet.

• dobrá cena
    • rychlost dodání